For Your Beauty

Ár:   799 Ft   Kategória:   Ecsetek
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Hibiszkusz, Módosítva: 2013. július 10.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Ecsetek

Nicu

2013. február 18.

Régen volt ilyenem, mikor nyáron egy kis bronzosítót használtam. Tetszett, hogy összecsukható volt, de a szőre nekem is hullott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 18.

Hibiszkusz

2013. február 12.

Valóban kicsit hullik a szőre, és talán nem is elég puha, viszont a púdert szépen felveszi, és elég jól lehet dolgozni vele. Szerintem praktikus kis jószág. Nyilván vannak sokkal-sokkal jobb ecsetek, de egy magamfajta, nem épp profi sminkelőnek ennyi pénzért ez jó vásár volt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. február 12.

miomio

Praktikus a kiszerelése, viszont a szőre nem túl puha :S

sajnos már az első használat során is csak hullik meg hullik a szőre.... nem lesz túl tartós :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 8.

Praktikus a kiszerelése, viszont a szőre nem túl puha :S

agiv

2013. február 8.

Én szeretem,megvagyok vele elégedve.És árban is jó volt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 8.

Én szeretem,megvagyok vele elégedve.És árban is jó volt.

Corra

2013. február 8.

Nagyon hullik a szőre, és szinte karcolja az arcot, nem venném meg újra. Ráadásul az én példányomnál, ha olyan szögben tartom, visszacsúszik az ecsetre az alsó tolóka, mert nagyon laza. Így gyakorlatilag összeszorítja, becsukja magától az ecsetet, és macerás azt is még külön tartani. Nem igazán ajánlom senkinek, max. tényleg csak utazáshoz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 8.

illusia

2013. február 5.

Első púderecsetem, 600 ft volt, jobban hullik a szőre mint a macskámnak és nem túl puha... de a púdert felviszi ahogy kell.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 5.

diaziana

2013. február 2.

Szerettem volna egy táskába dobható, összecsukható púderecsetet. A Rossmann-ban éppen csak ez a példány volt. Gondoltam, 599 Ft-ért talán nem fogom megsiratni, ha nem jön be. Az első benyomásaim egyelőre nem túl pozitívak. A szálak elég érdesek, és ordít róluk, hogy műanyagból vannak. A kis matt, fémszínű tokja tetszik, elég szolid. Alaposan kimostam, közben rögtön kijött 5-6 szál belőle, púderezés közben is landolt az arcomon 2-3 szál. A púdert egész szépen felveszi, és annyira nem karistolja az arcomat, mint gondoltam. Az árára való tekintettel, és mert egy barátnőmnek nagyon megtetszett, kap egy jószívű 3-ast. Neki is fogom adni, ez a szőrhullás az én gyenge idegeimnek nem való :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 2.