For Your Beauty

Ár:   799 Ft   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: maow, Módosítva: 2015. február 10.

Kiszerelés:
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Egyéb

A Rossmann Beauty Blender dupe-ja.

Casssy

2019. május 20.

Revlon alapozót használok, zsíros/kombinált bőrre valót, gyönyörűen ellehet oszlatni vele az arcomon. Nagyon szép finisht ad, nem foltosít. Imádom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 20.

Lill123

2019. április 27.

Ez az első sminkszivacsom.Nagyon meg vagyok vele elégedve.Annyira,hogy nem is akarok mást kipróbálni.Bevizezve nagyon puha,szépen teríti az alapozót és korrektort.Púderezéshez is nagyon jó.Könnyű kimosni.Szóval tökéletesen teszi a dolgát.Jó pár hónapig használható és az ára is baráti.Ajánlom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 27.

stripedpanda

2019. március 23.

2018.10.22.: Nem igazán van viszonyítási alapom, csak kipróbálásra vettem meg először, de annyira megszerettem, hogy már beszerezetem egy újat :) Nekem nincsen vele problémám, meleg vízzel szoktam benedvesíteni, így jó kis pufi lesz és szépen eldolgozza a korrektort, jobban mint bármi más. Alapozás után is használom, hogy az esetleges ecset okozta csíkokat eltüntessem. Nekem visszanyeri a formáját és ahogy megszárad, az eredeti méretét is.

2019.03.23.: Most látom, mennyire régóta is használom ezt a szivacsot :D Rendszeres, heti 1-2x tisztítás mellett is bírja még mindig (a sima rózsaszín van, mint itt a képen is), pedig még akkor újravettem, mert azt hittem maximum 2 hónap után dobhatom majd ki, de nem repedezett vagy szakadt szét azóta sem. A minősége továbbra is nagyon jó, puha és szépen el lehet vele dolgozni az alapozót, korrektort. Alapozókhoz azóta már ecsetet nem is használok, teljesen átszoktam erre, annyival gyorsabb és szebb az eredmény. Tökéletes, ennyi pénzért pedig ajándék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 23.

vinetta

2019. március 23.

Szerintem ebből a szivacsból lehet régebbi és újabb változat, vagy valami hasonló dolog, mert van aki szerint tök kemény, és van aki nagyon puhának tartja. Szerintem jó puha. Kb olyan puha mint a RT szivacs.
Update.:úgy van, ahogy mondtam. Én már kettőt elhasználtam a puha verzióból, de most én is egy gumilabda keménységűt vásároltam, amit nem szeretek használni. Utálom az ilyen hülye megoldásokat. Miért nem lehet egyenletes a minősége valaminek? Hogy értékeljem? A puha az egyértelműen 5 csillag, ez meg 2 se.
Jöttem felpontozni, még ezt a gumilabda szerű is jó puha a Müller használhatatlan szivacsához képest.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 23.

idonthaveaname

2019. március 10.

nem tudom, hányadán állunk. :( az első, amit vettem, a rózsaszín, csodásan dolgozott, viszont a tisztítás során pár helyen belekaptam körömmel, ezért vettem egy újat. Na az a fekete-fehér nagyon elégtelenül teljesít! Nagyon, de tényleg nagyon sok anyagot felszív, kevés kerül az arcomra és az sem szépen, ráadásul ezt a másodikat kimosni is borzalom, nem is sikerül teljesen. Hogy lehet ez? Hozzáteszem, alaposan benedvesítem mindkettőt, tehát a szárazság nem lehet gond. Ugyanaz a márka és típus. :( az első megérdemelné az öt csillagot, a másoik meg csak egyet, szóval maradok egy hármasnál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 10.

kukunya

2019. február 8.

Sosem volt még blenderem, így nincs viszonyítási alapom, de nekem teljes mértékben bevált eddig ez a szivacska. Eredetileg az ebelin-es testvérét szerettem volna beszerezni, de mivel azt jelenleg nem forgalmazza a dm Kecskeméten, ezért maradtam nála.
És azt kell mondjam, hogy egyáltalán nem bántam meg! Nagyon szépen el tudom vele dolgozni az alapozóm (Catrice HD liquid), nem szívja meg magát vele és egész tűrhetően ki is tudom mosni belőle.
Mikróban még nem tisztítottam, kíváncsi leszek, hogy arra hogyan reagál, mert írták páran, hogy utána megváltozott az állaga. Szóval egyelőre nálam ez 5 csillag, de jövök még update-elni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. február 8.

bdori

2019. február 5.

Egyik utazás során otthon hagytam a kis megszokott, Oriflame-es szivacsomat, úgyhogy gyorsan beugrottam az első drogériába venni egyet, ahol ezt kaptam le a polcról. Hát, abban a pár napban használtam csak, nagyon nem nyerte el a tetszésemet. Kemény, és vizesen sem lett jobb a helyzet. Szó szerint elfáradt a kezem az alapozás végére, annyira nem adott le terméket, és nehezen is dolgozta el. Kap két csillagot, mert a semminél jobb volt, de nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 5.

nikyptk

2019. február 5.

Nekem az újfajta fehér-rózsaszín van meg de már csak pihen a fiókban vész esetére mert beruháztam az eredeti Beautyblenderre. Így, hogy van összehasonlítási alapom, kénytelen vagyok lepontozni ezt a szivacsot. Nem mondom, hogy rossz, de ég és föld a különbség. Ez rengeteg alapozót felvesz, kemény, rendesen fáj a karom mire végzem az alapozással. A korrektort nekem nem sikerült vele szépen eldolgozni. 2 hét intenzív használat után már repedezni kezdett ellenben a Beautyblender ami kb 3 hónapja van meg olyan mint újkorában.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 5.

Ann86

2019. február 5.

Nagyon puha, nem szívja magába a korrektort és az alapozót. Nekem a rózsaszín van meg és nagyon elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 5.

JErzsi

2019. február 4.

Azt hiszem Rose Cosmetics volt a márkája a szivacsnak amit előtte használtam és utáltam, 2 hétig kísérletezgettem vele, amikor nem jutottam vele semmire, csak úgy bementem a Rossmannba mondván bármi jobb, mint az.
Meglepődve olvasom, hogy teljesen megosztóak a vélemények. Nekem (ezek szerint) az új fajta fehér-rózsaszín van meg és nekem tökéletesen bevált. Az előzővel ellentétben, vízre nagyon szépen megdagad és nagyon jó puha lesz, miután megszárad összemegy az eredeti állapotába. Az enyémet egyáltalán nem érzem "gumilabdának" (a Rose Cosmetics szivacsa az igen, az az volt). Nekem jobban bevált a DM-es Ebelin szivacsnál is. Tisztítása, mint minden szivacsnál ennél is nehézkes, de nem lehetetlen. Körmöket tényleg nem szereti, extra óvatosan kell vele bánni.
És hát a dolgát nagyon szépen teszi, ezzel lehet a legtermészetesebben eldolgozni az alapozót, korrektort. Nekem abszolút bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 4.