For Your Beauty

Ár:   799 Ft   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: maow, Módosítva: 2015. február 10.

Kiszerelés:
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Egyéb

A Rossmann Beauty Blender dupe-ja.

kocosfox

2019. január 31.

Megvettem, mert nem volt más, kár volt érte. Most ilyen fehér-rózsaszín színben lehet kapni. Az arcon olyan hangja van mint egy gumilabdának, illetve a minőségéről az is tanúskodik, hogy ha hosszabb körömmel összenyomom, akkor bármilyen óvatos is vagyok, egyből megjelennek rajta kis mélyedések. A drágább társainál ilyet soha nem tapasztaltam. + egy idő után ha bevizezem és kinyomkodnám, akkor összeáll mint valami gyurma. Kuka! Inkább vegyétek meg a DM saját márkás Ebelin beauty blender-jét, egy ezressel drágább, vagy a szintén DM-ben kapható blendereket (márkanév most nem jut eszembe..), az is olyan 1600-1800 Ft, és sokkal de sokkal jobban megéri! Szerintem..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 31.

nedina

2019. január 20.

Először mikor megvásároltam nem fűztem nagy reményeket hozzá hiszen olvastam hideget-meleget róla, aztán teljesen pozitív csalódás ért. Benedvesítve szép nagyra nőtt és nagyon puha lett, aztán kipróbáltam rajta a mikróba tisztitó történetet és utána megváltozott az állaga, teljesen tésztaszerű, benyomatot tartó maradt és elkezdett szakadozni. Ezután vásároltam egy másodikat, ami külsőre ugyan olyan volt mint ez első, mégis mikor kivettem a dobozbol már éreztem, hogy sokkal keményebb és benedvesítés után is nagyon gumiszerű maradt, mintha két különböző termék lett volna. Ezek után már nem merek egy harmadikra is beruházni, hiába nem egy nagy összeg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 20.

dsstr1

2019. január 19.

Nincsenek nagy igényeim egy sminkszivaccsal szemben, de ez a cucc nagyon rossz. Alig tudtam kimosni, nagyon kemény, szépen dolgozni vele nem igazán lehet és mivel ennyire kemény nem a legjobb érzés ezzel "ütögetni" az arcom. Nagyon sok terméket magába szív, kész pazarlás. Akkor már inkább az ujjammal dolgozom el az alapozót, jobban járok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 19.

rekas

2019. január 12.

Én még ezt az ezek szerint "régebbi" rózsaszín verziót használtam, azt viszont nagyon szerettem, bár mindig át kellett vizsgálnom a dobozokban, hogy melyik a legjobb, mert voltak érdekes különbségek :D Ha odajutok, hogy kipróbáljam az újabb verziókat, és lesz változás, akkor itt jelzek róla.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 12.

Rommie77

2018. december 12.

Most jövök a véleménnyel is, mert már pár hete használom (mint írtam a fekete-fehéret). Szóval az igazi BB-rel nem tudom összehasonlítani, de én azt soha nem venném meg azon az áron.
Ez viszont ár-érték arányban teljesen szuper, nekem bevált, az én igényeimnek megfelel. Soha nem használok alapozót, így csak egy kis korrektort néhol, meg a kontúrozáshoz való pici púdert dolgozom el vele, és arra tökéletes. Instagram filteres kinézet, instagram filter nélkül :D
Azt nem tudom, mennyire lesz tartós. Ha pár hét után szétmállik stb, akkor biztos majd levonok pontot az 5-ből.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 12.

yifan

2018. december 12.

Nagyon nagyon szeretem. A fekete-fehér van meg, és először féltem, mert azthittem, hogy valami új féle, és nem a képen látható rózsaszín. De nagyon szeretem, és az árát teljesen megéri. Nem issza fel az összes alapozómat, nem kemény, és jól lehet vele dolgozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 12.

Vicus

2018. december 9.

Én szerintem egy újabb szériát fogtam ki, mert az enyém irtó kemény és emiatt kényelmetlen használni. Az RT blenderem mellett nem is használom, csak végszükség esetén szoktam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 9.

Sztellaaaaa

2018. december 7.

Nagyon elégedett vagyok vele eddig tökéletesen hordja fel és oszlatja el az alapozómat. Meglehetősen tömör, már-már szivacslabdára hasonlít. A rózsaszín-fehér tarkának (új változat) hegyesebb a csúcsa mint a fekete-fehérnek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 7.

HNReni

2018. december 5.

Update 2: Megjelent ennek a szivacsnak az új verzíója, ami mintás, azt tapasztaltam vele kapcsolatban, hogy jóval keményebb és kevesebb vizet szív magába. A termék eloszlatása ugyan nem lett nehezebb emiatt, viszont a régi puhább sima magenta színű verzóval sokkal kényelmesebb volt dolgozni. Ez kicsit olyan mintha egy gumilabdával ütögetném az arcomat, de emiatt most nem fogok pontot levonni. A tartósságáról majd még updatelek, hogy mennyivel kezd el hamarabb tönremenni a rózsaszín verziónál.
Update: Sajnos nekem elég hamar elkezdett szétmállani a mosástól, így le kell vonnom egy csillagot.
Elég puha,de nem túlságosan. Bevizezve nem duzzad sokkal nagyobbra. Nagyon szépen el lehet dolgozni vele az alapozót és a korrektort is. Nem nyeli el a termékeket, viszont nagyon szépen egyenletesen adja le. Nagyon elégedett vagyok vele. Az első smink szivacsom mert eddig feleslegesnek tartottam, azt hittem túl sok terméket venne fel és így pazarlás szivacsot használni, de pont az ellenkezője bizonyosodott be. Abszolút 5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 5.

Csanadivivi

2018. december 4.

Nagyjából egy hétig bírta, utána összeállt az alapozó pici pöttyökben az arcomon és csak a kezemmel bírtam normálisan eldolgozni. Ez annak köszönhető, hogy a szivacs elkezdett szétmállani. Ha bevizeztem, akkor ez a folyamat még intenzívebb volt. Kidobtam az ablakon az árát, most mehetek egy másik fajtát venni, mert sajnos ettől nem lettem előrébb.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 4.