For Your Beauty

Ár:   799 Ft   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: maow, Módosítva: 2015. február 10.

Kiszerelés:
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Egyéb

A Rossmann Beauty Blender dupe-ja.

adra

2018. december 4.

Az eredeti beautyblender után ezt a szivacsot használni valami borzalom. Sajnos 2 hét után már kezdett szétfoszlani, míg az eredeti BB-t 10 hónapig használtam minden nap, és minden használat után ugyanúgy kimostam. Egy idő után már tényleg az az érzésem volt, hogy valami rossz radírgumi maradvánnyal püfölöm a fejem. Lényegében 3. hétre szétfoszlott a kezeim között. Borzalmas :( Azóta vettem újra egy original BB-t és boldog vagyok :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 4.

Milly

2018. november 27.

Pár hete vettem meg amikor akciós volt, előtte csak ebayes szivacsaim voltak, úgyhogy csak ahhoz tudom viszonyítani. Ez nagyon puha, jó használni, szépen eloszlatja az alapozót és eddig nem deformálódott el a mosástól sem, nekem bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 27.

Scillamolnar

2018. november 24.

Ez az első normális blenderem, összehasonlítási alapom max a kínai vackokkal van (de azoknál bármi jobb).
Szépen megszívja magát, alapozót és korrektort is szépen el lehet vele dolgozni. Könnyű odaférni vele bárhová. Nekem szinte semmi terméket nem szív fel. Kb egy hónap használat után még semmi baja, nem foszlik, nem mállik, olyan mint mikor vettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 24.

Makk Zsuzsó

2018. október 8.

Ez előtt csak egy KAP blenderem volt, ami jól is teljesített, de egy idő után elkezdett megkeményedni, mint a gumilabda és egyre nehezebben tudtam rendesen kitisztítani. Aztán megvettem ezt, a jó vélemények miatt, meg azért is, mert kissé drágának tartom az eredetit, évente többször nem ruháznék be rá.
No, nem ez a blender lesz a kedvencem, az már biztos. Egy hét használat után elkezdett mállani a felszíne. Ha bevizezem és kinyomkodom, nem ugrik vissza az eredeti alakjába, hanem amorf és tartás nélküli marad, néha már az az érzésem, mintha nyers linzertésztával nyomkodnám az arcomba az alapozót. Szerintem több alapozót szív magába, mint a KAP, viszont könnyebben tisztítható, hamarabb kiereszti magából a festéket, mint a másik, annak a tisztítása jó kis izomlázat szokott okozni.
Nem jó minőségű blender, azért adok két csillagot, mert lehet, hogy van ennél rosszabb is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 8.

Lina14

2018. szeptember 29.

lehet hogy nekem egy hibás jutott ugyanis, ahogy benedvesítem, nem ugrik vissza az eredeti formájára, hanem megmaradnak benne az ujjam lenyomatai. nekem egy kicsit kemény is, de az alapozót ahogy eldolgozza azzal semmi gond nincs, kimosni sem nehéz, de az ebelin lilája nekem sokkal jobban bejött

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 29.

herczegno33

2018. szeptember 25.

Eddig próbáltam ecsettel is eldolgozni az alapozót, meg torta forma szivaccsal, de eddig ez a blender viszi a pálmát. A szemkörnyèken, orrtövön is könnyű a használata. Biztos használom mèg.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 25.

lexyweaver

2018. szeptember 20.

Nagyon szépen el tudom vele dolgozni az alapozót, korrektort. Mostanában szívesebben nyúlok ehhez, mint a Real Techniques szivacsomhoz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 20.

krembarbi

2018. szeptember 20.

Igen! 2. blender amit vettem. Az elsőnél azonnal azt mondtam, hogy katasztrófa.Mindig is ecsetet használtam de mióta ezt megvettem azóta csak ezt használom mert szépen felviszi az alapozót a korrektort is. Teljes mértékben meg vagyok vele elégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 20.

Malachite

2018. augusztus 30.

Valami döbbenetesen jó. Eleinte kételkedve forgattam a kezemben a pinduri, kemény kis tojást, de víz alatt olyan szépen megduzzad és megpuhul, hogy csak na. Kinyomkodom, és a meghisztisebb alapozómat is úgy viszi fel mint az álom. Egyelőre nem szakad, nem foszlik, pedig én bizony berakom a mosógépbe is (zokniba vagy huzatba csomagolva). Ezen az áron filléres ajándék, vegyétek, vigyétek lányok!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 30.

Lychee

2018. augusztus 30.

Nagyon jól el lehet dolgozni, puha es mindennapokra alkalmas. Ár értek arányban is jó. Nekem sajnos szakadt es lyukadt az előző de most újravettem és meglátom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 30.