For Your Beauty

Ár:   799 Ft   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: maow, Módosítva: 2015. február 10.

Kiszerelés:
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Egyéb

A Rossmann Beauty Blender dupe-ja.

Fezs

2018. augusztus 2.

Jó pár szivacsot kipróbáltam és ez a kedvencem. Ő vált be a legeslegjobban. Vizesen szoktam használni és nagyon jó, mivel a kétszeresére felpuffad és kevesebb terméket is nyel magába. Baking-hez is használom, mivel ezzel viszem fel a púdert és megfelelő erre a feladatra is. Alapozót és a korrektort is tökéletesen eldolgozza.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 2.

titkoskuss

2018. július 30.

Nincs komoly összehasonlítási alapom, mert ezelőtt csak egy ebayes szivacsom volt. Szóval számomra megfelel a célnak, én csak alapozóhoz használom, szép eredményt lehet elérni vele, szebbet, mint ecsettel. Biztosan újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 30.

adrienn9513

2018. július 17.

Ez az első szivacs, amit próbáltam, de nagyon jó, maradok is ennél. Vizesen puha lesz, jól el lehet dolgozni az alapozót, korrektort. És igazából szárazon is, csak akkor nehezebb az eldolgozás, de megoldható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 17.

Nikivi

2018. március 8.

Nagyon sajnálom hogy hittem az itteni véleményeknek :( aki azt írta hogy puha, az nem fogott még puha sminkszivacsot. Ez szörnyű :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 8.

andi1216

2018. január 12.

Tökéletesen működik, kb a 4. et használom belőle, de már ott van a fiókomban az 5. is. Nem akarok másikat kipróbálni amíg ez kapható.5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 12.

study0912

2017. december 28.

Ez az első ilyen szivacsom, és nagyon szeretem. Jól el lehet oszlatni vele az alapozót, vagy a korrektort. Nagyon jól bevált, biztos hogy legközelebb is ilyet veszek majd.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 28.

zsuzsu20

2017. december 25.

Nem érdemes drágább sminkszivacsokra költeni. Részben azért, mert higiéniai szempontból időnként úgyis le kell cserélni, valamint párszáz forintért már ilyen jó szivacsokat lehet venni, mint ez. Nagyon jól el lehet vele dolgozni alapozót, korrektort. Nagyon bevált!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 25.

kingusj

2017. december 2.

Használtam az eredeti BB-t is, de ez... ez valami csoda. Az eredetije 6-7 ezer körül mozog, és nem szívja meg magát ennyire jól vízzel, viszont alapozóval annál inkább!
Ezt könnyű tisztítani, sokkal kellemesebb vele dolgozni, precízebb, és szebben is oszlatja el az alapozót és a korrektort is.
Újravevős csoda!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 2.

Újravevős csoda!

Fruzsi

2017. december 2.

Az első ilyen szivacsom, és mióta megvan, csak ezt használom. Jól felvihető vele az alapozó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 2.

hadri

2017. november 22.

Ez egy csoda. Puha, könnyű vele dolgozni, szépen egyenletesen eloszlatható vele az alapozó. A ára is nagyon kedvező.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 22.