For Your Beauty

Ár:   799 Ft   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: maow, Módosítva: 2015. február 10.

Kiszerelés:
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Egyéb

A Rossmann Beauty Blender dupe-ja.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Elfie98

2017. november 15.

Sokkal keményebb az előző h&mben vásárolt(egyébként szuperül teljesítő) blenderemnél viszont tökéletes. Mindent imádok vele kapcsolatban a színétől kezdve azt ahogy az alapozót és a korrektort egybe lehet dolgozni vele. Az áráról ne is beszéljünk mert az csak hab a tortán.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 15.

Debreczeni

2017. október 18.

Az első ilyen blenderem. Azt vártam, hogy puhább kis szivacs lesz és kellemes érzés lesz vele eldolgozni a dolgokat, de nekem nem tetszik. Nagyon tömör, és nem jó "ütögetni" vele. Ha bevizezem, akkor megszívja magát és nem hogy jobb, még "csikarósabb, nyirkosabb" érzés. Elcsúszik a bőrömön, és megfogja az alapozót, így nem is viszi fel bőrre.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 18.

malnahal

2017. október 17.

Tökéletes alternatíva az eredeti Beauty Blender helyett. Szépen megszívja magát vízzel, gyönyörűen el lehet vele dolgozni az alapozót és a korrektort is. Tisztítani is nagyon egyszerű, heti egyszer negyedórát rá kell azért szánni, de hát melyik sminkszivacsra, használt ecsetre nem (inkább ez, mint a pattanások). Ennyiért ajándék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 17.

MuffinQueen

2017. október 16.

Eddig a kis háromszögeket használtam a márkától, ami megfelelőnek éreztem. De kipróbáltam ezt, és rájöttem, hogy ez sokkal jobb! Ajánlom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 16.

vpverapapp2

2017. október 16.

Nekem nagyon jól bevált, rendesen megszívja magát, masszív, és prímán el lehet vele dolgozni alapozót, szoktam vele bakingelni is, meg púdert felvinni. És jó áron is van :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 16.

Lunaria5

2017. október 16.

Elso ilyen szivacsom eleg regota hasznalom en nagyon szeretem csak olyan rossz h hetente tisztitani kell de ez ezzel jar:D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 16.

Gabica55

2017. október 16.

Nagyon imádom ezt a szivacsot :) Könnyen és szépen lehet vele dolgozni. Viszont nem rég elkezdtek megjelenni rajta fekete kis foltok pöttyök:( Vajon mitől lehet?! Bepenészedett volna?!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 16.

bran65

2017. október 6.

Nem tudom milyen az eredeti BB, de ezzel a szivaccsal gyönyörűen eldolgozható az alapozó, korrektor. Tisztítani is könnyű.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 6.

little.shana

2017. október 5.

Nagyon tetszik! Nem szívja magába az alapozót, víztől megdagad és puha lesz, kellemes vele dolgozni. A Kínából rendelteknél jobb, de drágábbakkal nem tudom összehasonlítani, mindenesetre engem meggyőzött. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 5.

kgyrk

2017. szeptember 26.

Imádom! Nem szívja magába az alapozót/korrektort, benedvesítve kellemes puha állagú lesz amivel nagyon könnyű dolgozni. Előtte a Dm-es Ebelin márkájú sminkszivacsot használtam ami szintén jó volt, de ez még annál is jobb, ráadásul fele annyiba kerül! Csak ajánlani tudom! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 26.