For Your Beauty

Ár:   799 Ft   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: maow, Módosítva: 2015. február 10.

Kiszerelés:
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Egyéb

A Rossmann Beauty Blender dupe-ja.

DoraDe

2017. szeptember 24.

Szuper kis szivacs. Igaz az eredeti beauty blendert nem próbáltam, de ezzel tökéletesen el tudom dolgozni az alapozómat, korrektoromat. Már egy ideje megvan, és nem kezdett el szétfoszlani, ami pluszpont.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 24.

krisztina92

2017. szeptember 19.

Vannak több ezer forintos blenderek, de ez jó pár szivacson túltesz az biztos. Állagtól függetlenül az összes alapozómmal működik és nagyon szép, maszkhatás nélküli lesz az eredmény. Kicsit bevizezem és úgy használom. Megérdemel öt csillagot, 800 forint nem pénz érte!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 19.

asszumartina

2017. szeptember 12.

IMÁDOM! Eddig ebay-es sminkszivacsokat használtam, mert először nem szerettem volna 2000 meg 3000 Ft-ért venni, de éreztem, hogy azok a szivacsok nem az igaziak. Többször szemeztem vele a Rossmann-ba, de sose vettem, mert féltem attól, hogy ez is olyan lesz mint a többi olcsó társa, aztán rávettem magam, megvettem és hihetetlen amit tapasztaltam. Szépen megduzzadt, puha lett és tökéletesen el lehet vele dolgozni az alapozót. Persze arra még kíváncsi vagyok, hogy mennyi ideig bírja majd maga a szivacs a nyüstölést. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 12.

Beu

2017. szeptember 6.

Ma hozta a futár. Hát, hű meg ha! Nagyon jól megdagad, isteni puha és nagyon szépen el lehet vele dolgozni az alapozót valamit a korrektort is. Ha lesz az üzletükben is, tuti hogy veszek egyet tartaléknak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 6.

abbey94

2017. szeptember 5.

Még tesztelgetés alatt áll a kicsike, de már most imádom. Eddig ebayes beauty blender copykat használtam, de azok a nyomába se érnek...csodálatosan eldolgozza az alapozót és még a szárazabb korrektorokkal is megbirkózik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 5.

aranyiviki

2017. augusztus 20.

Te jó isten! Nem is tudom hanyadik beauty blender utánzatom már ez,de magasan a legjobb az eddigiek közül. Az alacsony ára miatt nem fűztem hozzá túl sok reményt,de mikor benedvesítettem, már éreztem, hogy eeeeez, nagyon jó! hihetetlenül puha,szépen megdagad és nagyon,de nagyon szépen el lehet vele dolgozni az alapozót,korrektort. imádom, komolyan

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 20.

flower2

2017. augusztus 5.

Nemrég cseréltem le erre a beauty blender utánzatra az előző szivacsom és nagyon meg vagyok vele elégedve. Szárazon és vizesen is szépen el lehet dolgozni vele a sminket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 5.

avealena

2017. augusztus 4.

Nagyon szeretem! Igaz, ez az első beauty blenderem, és az itteni jó vélemények miatt vettem meg, de nem csalódtam benne! Nagyon könnyen lehet vele dolgozni, és a tisztítás is nagyon egyszerű. :) Sokkal szebben eldolgozza az alapozót és egyéb termékeket, mint az ecsetek. Ettől sokkal természetesebb hatása lesz, ahogy beleolvad a bőrömbe, és gyorsabb is, mint egy alapozó ecset. Egyik barátnőm kipróbálta az én beauty blenderemet, és azt mondta, hogy ez sokkal jobb, mint az övé, amit a müllerben vett, sokkal drágábban, szóval szerintem mindenkinek megér egy próbát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 4.

kismacska00

2017. július 20.

Ez a legzseniálisabb szivacs. Csodálatosan lehet vele dolgozni, semmi kifogást nem tudok ellene felhozni. Örömmel olvasom, hogy valaki már talált mostanában, mert én sajnos egy ideje nem láttam már a polcokon és nincsen hozzá fogható, pláne ilyen árban. Nem azért tartom hibátlannak, mert olcsó, hanem mert tényleg tökéletes és az csak hab a tortán, hogy az ára pedig ennyire jó a társaihoz képest.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 20.

Dius1991

2017. július 20.

Egyszerűen imádom! Már régóta keresem, végre újra kapható. A segítségével nagyon szépen fel tudom vinni az alapozót, BB-krémet. Tuti, hogy veszek belőle még. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 20.