For Your Beauty

Ár:   799 Ft   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: maow, Módosítva: 2015. február 10.

Kiszerelés:
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Egyéb

A Rossmann Beauty Blender dupe-ja.

tara95

2017. július 12.

Nekem a ferde is megvan, ez is, a kis háromszögek is, illetve ebayről várom a cushion szivacsokat...neeem, nem vagyok kísérletezős :D. A ferde már több mint egy éve hibátlan, nagyon szeretem, puhult is. A kis háromszögek nagyon szépen viszik fel a bb-t, de korrektorhoz csak ez a tojás illetve a társa vált be, szem alá. Alapozni mindegyikkel szépen lehet, víz hatására jól megdagadnak, a sajtokat leszámítva. Ez a kis tojás is keményebb, mint a 6 db-os szett, de szerintem fog puhulni, ahogy a társa is. Ha megjönnek az ebayesek, akkor majd bővítem a tapasztalatokat.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 12.

Juuice

2017. július 3.

Jaj, nagyon jó. Annyival szebben tudom eltüntetni ezzel a szemem alatti karikákat, és nem szív fel sok alapozót. Előtte ez a háromszög sajt alakú szivacsom volt, de ez sokkal jobb. Tök jó hogy megvettem, és hogy bevált! Az meg h rózsaszín, csak plusz pont!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 3.

orchidea8627

2017. május 23.

Nem fűztem hozzá túl sok reményt, mert vettem már olcsóbb tojás formájú sminkszivacsot ami katasztrofálisan kemény volt, de kellemes csalódásként ért ez a For Your Beauty szivacs!
Víz hatására szépen megduzzad, gyönyörűen eldolgozza a krémes dolgokat a bőrön és az ára is baromi kedvező, nekem ennél több nem is kell.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 23.

majoreszternora90

2017. május 4.

Bennem kavarodás van emiatt, mert ilyen teljes tojásom van, nem a vágott oldalú, de a dobozára nem ez a szöveg van írva, mint a képen. Mindegy. Szeretem nagyon, a leggyengébb alapozóból is kihozza a maximumot, szépen megnő, puha, minden szuper. De nagyon hamar megrepedt, talán két-három hét után, igaz picikét csak, és ennek nem örülök. Szerencse, hogy betáraztam két tartalékot is, hátha megint nem kapok hónapokig.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. május 4.

Fruzsalina111

2017. március 16.

Én nagyon szeretem ez az első alapozó szivacsom és nagyon sokat használom, ami nekem különösen tetszik benne, hogy jól megdagad a víztől, és szuperül felviszi az alapozót, és el lehet vele dolgozni :) szuper kis szivacs

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 16.

dori0509

2016. november 13.

Könnyen és szépen lehet vele dolgozni. A víztől pedig óriásira dagad. Ár-érték arányban nagyon jó. Próbáltam már másik blender utánzatot is, de az botrányos volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. november 13.

Candy21

2016. november 10.

Ez a kis szivacs fantasztikus sok másolatot próbáltam már de ez a legjobb az ebelinesnél is jobb. Nagyon puha nedvesen szépen megduzzad. Gyönyörűen el lehet vele dolgozni az alapozót elég könnyen is tisztítható nagyon tetszik a ferdére vágott kialakítása és az ára is csillagos5.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 10.

scheierdia

2016. szeptember 24.

Új szerzeményem, furcsa a tapintata, de céljának tökéletesen megfelel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 24.

Új szerzeményem, furcsa a tapintata, de céljának tökéletesen megfelel.

Londa

2016. április 6.

Zsenialis. Meretenek es formajanak koszonhetoen konnyu es egyenletes kidolgozast biztosit az arcunk barmelyik teruleten.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 6.