For Your Beauty

Ár:   999 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:   1 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: csibike100, Módosítva: 2016. június 6.

Kiszerelés:   1 db
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Ecsetek

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

dalmuska

2017. április 14.

Kész katasztrófa. Kevés terméket vesz fel, szúrja az arcomat, ennek tetejébe még elég intenzíven hullik is.
Legrosszabb ecset, amivel valaha volt dolgom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 14.

Legrosszabb ecset, amivel valaha volt dolgom.

PAncsi79

2017. március 23.

Hűű, ezt nagyon régen én is megvettem... Talán egyszer, ha használtam az arcomra, mert valami borzalmas a minősége.
Arcbőrre konkrétan használhatatlan: bök, szúr, rettentően kellemetlen érzés, ha a bőrömhöz ér. A párom használja apró alkatrészek portalanítására, másra nem jó

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 23.

Lilien012

2017. március 23.

Pont ugyan azt gondolom, amit a többiek is leírtak: szúr, és hullik. A legrosszabb kombó, kukában landolt. A For your beauty ecseteket nem éri meg megvenni, hiába olcsóak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 23.

Dorci24

2016. augusztus 13.

Ez az ecset kész KATASZTRÓFA :D . A szálak szúrnak, nagy része kihullott, púdert felvinni ezzel szinte lehetetlen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 13.

csibike100

2016. július 26.

A szőre elég kemény és a szálai elkezdtek hullani egy idő után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 26.

A szőre elég kemény és a szálai elkezdtek hullani egy idő után.

Fruzsci

2016. július 16.

Még amikor elkezdtem "tanulni" sminkelni akkor vettem ezt, de ez egy b-o-r-z-a-l-o-m de komolyan! :D Nem is lehet vele szépen felvinni a púdert, olyan mintha fel se vittem volna, ráadásul fááááj a használata! Tök szúrós és gagyi minőség...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 16.

Malachite

2016. június 6.

Jajjjj, tényleg, régen nem is volt egy ilyen rémségem! :D. Hát kéremszépen ez valami rettenet. Eleve nem értem az alakját sem, fan brush-nak túl tömött, púder vagy pirosító ecsetnek túl....? Nem tudom, de nagyon béna. Amit kapunk: Kemény, bántóan gagyi szintetikus szálak (a szintetikusságával semm bajom amúgy), nem veszi fel rendesen se a púdert sem a pirosítót, és nem is adja le csak pontokban, ott ahol épp felvette - és ez többnyire az a merőleges pont ahol a szálak vastag végével értem az anyaghoz, mert a szálak "oldala" nem vesz fel semmit. Nem tudom mennyire érthető, de valahogy így. Első tisztításnál pedig kiesett a szálak negyede, úgyhogy repült a kukába, és egy életre megtanultam, hogy ilyet ajándékba SE fogadjak el :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 6.