For Your Beauty

Ár:   299 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: LathatatlanOzike, Módosítva: 2016. március 28.

Kiszerelés:
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Ecsetek

ciska

2018. november 7.

Műszempilla kifésülésére használom. Olcsó és tökéletes. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 7.

Műszempilla kifésülésére használom. Olcsó és tökéletes. :)

Bettu

2018. július 25.

Nekem fekete nyelű van. Műszempillám kifésüléséhez vettem. 300 Ft-ért teljesen megérte. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 25.

Leonie

2017. július 2.

Dús szemöldököm van,úgyhogy semmit nem használok rá.Ezzel megfésülöm és kész.A célra tökéletes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 2.

little.shana

2017. március 9.

Nagyon hamar lejött a feje a nyélről, így körülményes lett a használata. Addig jól teljesített, csak sajnos nem maradt így sokáig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 9.

HontiAgi

2017. február 3.

Én szemöldök fésülésre és 'belövésre' használom, régóta tagja a mindennapos sminkrutinomnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 3.

Birkin22

2016. november 3.

Abszolút jó, teszi a dolgát, baráti az ára.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 3.

Abszolút jó, teszi a dolgát, baráti az ára.

LathatatlanOzike

2016. március 29.

Kedvemre való termék, minden egyes nap használom. Gyönyörűen szétválassza az összetapadt pillákat.
Kettő is van a birtokomban, a másikkal szoktam felvinni a ricinusolajat/kókuszolajat a szempilláimra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 29.