For Your Beauty

Ár:   399 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: diaziana, Módosítva: 2013. április 3.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Egyéb

Zafír reszelő zafírszemcsékkel az ápolt körmökért. A durva oldal az előreszeléshez, a finom oldal a csiszoláshoz használható. Szükség esetén kefével és vízzel tisztítható.

Hossza: 13 cm

Gyártó: Solingen Germany

bobika94

2013. augusztus 21.

Valaha használt legjobb reszelő!!! Imádom. A nagyobb méretű ugyanannyi, mint a kicsi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 21.

zdoreebaba

2013. július 13.

A legjobb reszelő, amit valaha használtam. Nem vagyok egy nagy körömreszelős csajszi, de körömvágás után általában kicsit meg szoktam reszelgetni, amennyire csak bírom (sajnos legtöbbször elrontom, mert ha felviszem a lakkot kicsit a körmeim eleje recés szokott lenni és nem megy rá rendesen a lakk).
Rossmannban vettem én is már kétszer, mert a család minden tagja ezt használja... annyira jó... 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 13.

mili

2013. május 1.

Nagyon sokáig használtam az ilyen reszelőmet, pedig nem szeretem azt amelyik fémből van, de ő bevált. Igaz nem vettem belőle másikat, de azért jár neki az 5*

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. május 1.