Foreo

Ár:   67 990 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: k.gabi, Módosítva: 2017. június 26.

Ár:   67 990 Ft
Kiszerelés:
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

Szonikus arctisztító eszköz, szilikon fejjel, 4 bőrtípusra (zsíros, normál, érzékeny, kombinált) kialakított speciális formában érhető el. A tisztítás intenzitása 8 fokozatban állítható be rajta, USB csatlakozóval tölthető, 6 hónapig működik egy feltöltéssel. A szilikon bevonat higiénikusan tisztítható, cserélni nem kell. Arctisztításon kívül armasszázshoz is használható. A sörtés oldal arctisztításra, a bordázott kialakítású oldala arcmasszírozásra való.

GeorginaH

2017. június 7.

Az ára horror... De! Kb 10 éves koromban volt ennyire sima, tiszta az arcbőrőm mint most, amióta használom. Tök jó, hogy egy kedves drogériás eladóhölgy is megdicsérte, sőt kérdezte mit használok hogy ilyen szép a bőröm állapota 😊 Visszatérve: Mindig a hidratálókrémeket okoltam a bőrszárazságomért ,gyakorlatilag volt mikor egyszerre hámat is próbálgattam, de valahogy egyik sem tűnt jónak. Valami mindig hibádzott. Tádám! Egy kis mélytisztítás és láss csodát! Nincsenek száraz foltok, területek csak sima, puha, tiszta arcbőr. Használata fenomeális, nagyon tetszik. Tisztít, frissít -nekem nagyon bejött. Clarisonicom volt -simán leszorította a trónról. Azóta szanálásra is vár szegényem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 7.

Oraculum

2016. április 23.

A kék színű van meg, ami a kombinált arcbőrre készült.
Nagyon jó vele arcot tisztítani, kis tisztítóval is krémes habot varázsol és mélyen berezegteti arctisztítás során.
Tetszik, hogy különböző erősségben állítható, illetve, hogy zuhanyzás közben is tudom használni.
Napról napra érezhetőbb nálam a bőr állapotának javulása, finomodnak a pórusaim és feszesít is, úgy érzem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 23.

A kék színű van meg, ami a kombinált arcbőrre készült.