Forever Living Products

Ár:   8480 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   tanácsadók   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: zsanna, az összetevőket feltöltötte: Hajni1980, Módosítva: 2020. augusztus 24.

Lelőhely:   tanácsadók
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Bőrnyugtató, hidratáló hatású, aloe vera tartalmú bőrápolószer

Ár: 8000 , Eladó: Adri12
Állapot: Új, Helyszín: Hajdúböszörmény, fizetés: előre utalás után posta, személyes átvétel Debrecen Hböszörmény
Ár: Megegyezès szerint , Eladó: Andus
Állapot: Új, Helyszín: Szeged, fizetés: Posta, személyes àtvètel

Vivi629

2020. október 21.

Epilálás után megnyugtatja a bőr és nem alakulnak ki piros pöttyök :)
Hullik a hajam, úgyhogy most kiegészítő kezelésként elkezdtem a fejbőrömre is fújkálni. Nagyon érzékeny fejbőröm van, úgyhogy a hajszeszek alkohol tartalmuknál fogva szóba sem jöhetnek. Kiváncsi leszek a hatására..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 21.

Epilálás után megnyugtatja a bőr és nem alakulnak ki piros pöttyök :)

bongi

2020. október 19.

A tapasztalatom az, hogy az ilyen mindenre is jó csodaszerek semmire sem jók igazán. Én nem is vettem volna meg, anyukámtól kaptam ajándékba, ő szereti. Én fújogattam sok mindenre, égésre, horzsolásra, bőrirritációra, néha az arcomra nyomkodás után, mindenre használtam, amire elvileg jó, de kb. mintha csapvizet fújnék magamra. Nem tudom miért, mert nem rosszak az összetevői, de én semmilyen csoda hatást nem tapasztaltam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 19.

zsani1500

2020. szeptember 20.

Ez egy csodaszer! Korpára, fültisztításra, torokfájásra, napégésre, arctisztításra, hajnövesztésre, a lista végtelen.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 20.

Inpassionoftastylife

2020. augusztus 22.

Nem igazan hittem ebben a markaban de a First legjobb befektetes, napeges, kiutes, borotvalkozas utan, hidratalo elott az arcra... ujra veszem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 22.

Barbara5

2020. július 14.

Röviden tömören: mindenre is jó! Bőrkiütés, égés, seb, gombás fertőzés, herpesz, fülgyulladás. Néha hihetetlen kategória nekem, mégis hamar segít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 14.

Zsuzsi216

2020. július 6.

Tényleg mindenre IS jó! Nagyon jó termék. Teljesen elégedett vagyok vele. Sebgyógyításra, napégésre használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 6.

dodeszka95

2020. június 24.

Külsőleg ajánlott,de én bele szoktam fújni a számba ha fáj a torkom.Sebekre is nagyon jó.Ezenkívül fertőtlenít is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 24.

kVivi

2020. május 31.

Azt mondhatom, hogy használtam már mindenre is! 😅 Torokfertőtlenítésre, égési sérülésre, különféle bőrirritációkra. Mindig tartok belőle otthon!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 31.

budainiki22

2020. május 1.

Szeretem ezt a terméket.
Mindig van anyukámnál és nálunk is.
Sokoldalú termék, mindenre használható.
Legutoljára torokfertőtlenítőnek használtuk, s bár jellegzetes az íze, hatásos volt.
Sőt állatok sebein is remekül alkalmazható. (Ló és kutya) 🙂

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 1.

Szeretem ezt a terméket.
Mindig van anyukámnál és nálunk is.
Sokoldalú termék, mindenre használható.
Sőt állatok sebein is remekül alkalmazható. (Ló és kutya) 🙂

Bettu

2020. március 7.

Torokfájásra használtuk. Az íze nem túl kellemes, de hatásos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 7.

Torokfájásra használtuk. Az íze nem túl kellemes, de hatásos.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Gel, Allantoin, Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract

A propolisz egy ragacsos, gyantás anyag, amit a méhek a kaptár védelmére gyűjtenek a baktériumok ellen. A propolisznak a bőrön is baktériumellenes és gyulladáscsökkentő hatása van.

Borágóból kivont olaj. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emollinet és bőrkondícionáló hatású összetevő. A truthinaging információi alapján hűsítő, gyulladáscsökkentő hatása is van a bőrre - csökkenti a bőrpírt, és nyugtatja a sérült, irritált szöveteket, emiatt gyakran együtt használják olyan erőteljesebb hámlasztó összetevőkkel, mint pédául az AHA vagy a retinoidok. Az összetevő az egyik leggazdagabb forrása az esszenciális zsírsavaknak, ezért segíti a bőr rugalmasságának és a barrier funkciójának megtartásában.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.