Forever Living Products

Ár:   8914 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   tanácsadók   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: zsanna, az összetevőket feltöltötte: Hajni1980, Módosítva: 2018. április 4.

Lelőhely:   tanácsadók
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Bőrnyugtató, hidratáló hatású, aloe vera tartalmú bőrápolószer

Ár: 7500 , Eladó: Adri12
Állapot: Új, Helyszín: Hajdúböszörmény, fizetés: előre utalás után posta, személyes átvétel Debrecen Hböszörmény

netcicus1985

2011. október 3.

Még régebben elég sokat használtam. Egyszer a strandon nagyon leégett az arcom, este befújtam vele párszor, reggelre jóval kisebb volt az égés mértéke. Két nap alatt teljesen lehúzta a pirosságot, és szép barna lettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. október 3.

zuzu

2011. szeptember 3.

Kikezdte a cipő véresre a lábam befújtam vele nagyon csípett de aztán hamar begyógyult én meg vagyok vele elégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. szeptember 3.

fanni.mathe

2011. augusztus 1.

Ezt minden sebre, horzsolásra, csípésre, gyantázás után, stb.használjuk. Szerintem nagyon univerzális és jó termék! Kéne egy utazós flakon is belőle, nem ez a nagy...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. augusztus 1.

Inez

2011. július 12.

A fogorvosom kezelés végén belefújta a számba, lecsorgott a torkomra... Nagyon keserű! Elmondta, hogy jó szájvíznek, torok/mandulagyulladásra, sebekre, égésre, csipésre, mindenre. Akkor, ott került hozzám egy praktikus szórófejes flakonnal. Kipróbáltam szinte mindenre. (Az ízét már ismertem.) A konyhai baleseteket - apró égés, vágás -, horzsolásokat nagyon csípte, a szúnyogcsípések viszkettek tovább, gyantázás után sem nyugtatta a bőröm, sőt!
Egyetlen dolog miatt volt értelme megvennem : Apukám hajas fejbőréről teljesen eltüntette a korpás seborrheát, pedig már egy vékányi gyógyszert, kegyszert kipróbált hosszú évek alatt. Ezért jár az 5*

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. július 12.

zsuzsanna.kurdy

2011. július 4.

Leégés után nagyon hamar rendbe hozta a hámló hátamat...az illata picit furi, de szokni kell :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. július 4.

bogyo28

2011. július 1.

Én meg vagyok vele elégedve. Hosszútávon az ilyen tiszta aloe vera csodákra képes. Mivel ez természetes kozmetikum, ezért lehet, hogy a sok erős nem natúr kozmetikumok után nem észleli a bőrünk, de ha csak ilyeneket használunk, szép eredménye lesz. Mindenesetre rosszat nem tesz az biztos. Ha befújom vele a sebet vagy csak simán az arcom, akkor kicsit csíp és ebből is látszik, hogy az aloe vera fertőtlenít is. Szerintem is egy háztartás alapkelléke.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. július 1.

UnVraiAnge

2011. július 1.

Nem hazudtolva meg önmagam, rögtön-próba nélkül-két darabot is vettem belőle, hogy ez majd ugye mindenre jó lesz felkiáltással! Hát mit ne mondjak én teszteltem csípésen, égésen vagy csak úgy, de nekem egyszerűen nem akart hatni sehogy sem. Tényleg sokáig elég lesz, mert nem látom értelmét elhasználni...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. július 1.

Vick

2011. július 1.

Szinte kötelező darab minden háztartásba, annyira sokoldalú a felhasználhatósága (csípések, égések, sérülések, torokgyulladás, bőrápolás...)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2011. július 1.

yoko95

2011. június 30.

gyulladt torokra, sebekre (kivéve ekcémára, mert nekem csípte) és bőrégésre is jó, azonban lényegesen olcsóbban is lehet kapni hasonlóan jó készítményeket

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. június 30.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Gel, Allantoin, Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract

A propolisz egy ragacsos, gyantás anyag, amit a méhek a kaptár védelmére gyűjtenek a baktériumok ellen. A propolisznak a bőrön is baktériumellenes és gyulladáscsökkentő hatása van.

Borágóból kivont olaj. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emollinet és bőrkondícionáló hatású összetevő. A truthinaging információi alapján hűsítő, gyulladáscsökkentő hatása is van a bőrre - csökkenti a bőrpírt, és nyugtatja a sérült, irritált szöveteket, emiatt gyakran együtt használják olyan erőteljesebb hámlasztó összetevőkkel, mint pédául az AHA vagy a retinoidok. Az összetevő az egyik leggazdagabb forrása az esszenciális zsírsavaknak, ezért segíti a bőr rugalmasságának és a barrier funkciójának megtartásában.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.