Forever Living Products

Ár:   8480 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   tanácsadók   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: zsanna, az összetevőket feltöltötte: Hajni1980, Módosítva: 2020. augusztus 24.

Lelőhely:   tanácsadók
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Bőrnyugtató, hidratáló hatású, aloe vera tartalmú bőrápolószer

UnVraiAnge

2011. július 1.

Nem hazudtolva meg önmagam, rögtön-próba nélkül-két darabot is vettem belőle, hogy ez majd ugye mindenre jó lesz felkiáltással! Hát mit ne mondjak én teszteltem csípésen, égésen vagy csak úgy, de nekem egyszerűen nem akart hatni sehogy sem. Tényleg sokáig elég lesz, mert nem látom értelmét elhasználni...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. július 1.

Vick

2011. július 1.

Szinte kötelező darab minden háztartásba, annyira sokoldalú a felhasználhatósága (csípések, égések, sérülések, torokgyulladás, bőrápolás...)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2011. július 1.

yoko95

2011. június 30.

gyulladt torokra, sebekre (kivéve ekcémára, mert nekem csípte) és bőrégésre is jó, azonban lényegesen olcsóbban is lehet kapni hasonlóan jó készítményeket

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. június 30.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Gel, Allantoin, Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract

A propolisz egy ragacsos, gyantás anyag, amit a méhek a kaptár védelmére gyűjtenek a baktériumok ellen. A propolisznak a bőrön is baktériumellenes és gyulladáscsökkentő hatása van.

Borágóból kivont olaj. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emollinet és bőrkondícionáló hatású összetevő. A truthinaging információi alapján hűsítő, gyulladáscsökkentő hatása is van a bőrre - csökkenti a bőrpírt, és nyugtatja a sérült, irritált szöveteket, emiatt gyakran együtt használják olyan erőteljesebb hámlasztó összetevőkkel, mint pédául az AHA vagy a retinoidok. Az összetevő az egyik leggazdagabb forrása az esszenciális zsírsavaknak, ezért segíti a bőr rugalmasságának és a barrier funkciójának megtartásában.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.