Forever Living Products

Ár:   8914 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   tanácsadók   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: zsanna, az összetevőket feltöltötte: Hajni1980, Módosítva: 2018. április 4.

Lelőhely:   tanácsadók
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Bőrnyugtató, hidratáló hatású, aloe vera tartalmú bőrápolószer

Ár: 7500 , Eladó: Adri12
Állapot: Új, Helyszín: Hajdúböszörmény, fizetés: előre utalás után posta, személyes átvétel Debrecen Hböszörmény

Kitti06

2018. november 19.

Mi is nagyon sok mindenre használjuk: napégés szúnyogcsípés, begyulladt sebek stb. de nekem mégis leginkább arcra vált be, mint reggeli-esti arctisztító, frissítő. Szerintem szuper!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 19.

valamijoonev

2018. november 5.

Acromra nem tudom használni, úgy vettem észre, hogy a kialakuló pattanásaim tőle csak jobban begyulladnak vagy kipattogok.
Ettől függetlenül nagyon jó. Karomon volt egy nagy seb és napok alat begyógyította :)
Torokfájásra is tökéletes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 5.

Torokfájásra is tökéletes.

MaFa

2018. szeptember 6.

Ez tényleg egy csodaszer. Napégésre kifejezetten jó, illetve a sebeket is sokkal hamarabb begyógyítja. Amikor bedugult a fülem az úszástól, ezzel bele fújtam és rögtön ki is dugította. Torokfájásnál fújtam a torkomba is és a fájdalom el is múlt, még az aftákat is elmulasztja. Tényleg nagyon sok mindenre jó ez a termék és sokáig elég is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 6.

neelcus

2018. augusztus 31.

Soha nem gondoltam volna, hogy ez a cucc ennyire jó. Sokoldalúan használható, nagyon szeretjük. Én a sebekre szoktam fújni belőle, azt vettem észre, hogy sokkal hamarabb varasodnak és hamarabb is gyógyulnak. Bikinivonalon való borotválkozás után pár nappal mindig nagyon kipattogok sajnos. A First-öt a kiütésekre szoktam fújkálni este fürdés után, másnapra leviszi a gyulladást és eltűnnek a kis piros pöttyök.
Próbáltam úgy is, hogy egy vattakorongra fújva áttöröltem vele az arcom, az viszont nem vált be. A bőrt szárítja és hiába kentem utána hidratálókrémet, másnapra kipattogott tőle az érzékeny arcbőröm. :( de ezen az egy eseten kívül abszolút elégedett vagyok vele és már a többedik flakonnal fogyasztjuk. Nem vagyok értékesítő, így nem elfogult véleményt írok. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 31.

Lina1105

2018. augusztus 27.

Az ára elsőre horror, amiért viszont hatalmas mennyiséget kapunk.
Az összetevők listájába kár hogy belerondítottak a tartósítószerekkel (ez egyébként jellemző az FLP termékekre, sajnos), de ezt leszámítva jó kis termék. Kisebb sebeket, égést pár nap alatt rendbe hoz, nyugtatja a bőrt. Benőtt körömre mikor már semmi más nem használt, ehhez nyúltam. A 2. napra a gyulladás mintha nem is lett volna.
Klassz cucc, de a tartósítók miatt 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 27.

Az ára elsőre horror, amiért viszont hatalmas mennyiséget kapunk.
Klassz cucc, de a tartósítók miatt 4 csillag.

lildiko

2018. augusztus 25.

Évekig szenvedtem azzal, hogy bármilyen sampon, bármilyen csodaszert használjak, a fejbőröm mindig viszketett, és ez megkeserítette az életemet, és ez fennállt akkor is, mikor nem festettem a hajamat egyáltalán. Ezt a spray-t egyszer kipróbáltam, hátha segít. Hát úristen, annyira örülök, hogy létezik. Hajmosás után, még nedves hajjal fújom a fejbőrömre, és végre nem kell vakaróznom állandóan, annyira boldog vagyok tőle, ráadásul kicsit segít a faggyúterelés visszafogásában is, nem zsírosodik annyira a hajam, ha befújom vele. Nyaraláson napégésre is használtam, nem tudom mennyit használ, mert több terméket is kentem a leégett bőrömre, de az biztos, hogy másnapra elmúlt a fájdalom. A parabén miatt egyébként nehezen vettem rá magam, hogy használjam, egy ideje a Holika Holika Aloe 99% Soothing Gel-t használom helyette, abban nincsen parabén, remélem hosszú távon az is ennyire beválik. Az ára elé magas, de elviselhető számomra, mert nem fogy annyira gyorsan. A parabén miatt 4 csillagot kap tőlem, és meg fogok próbálni leszokni róla. Ha nem lenne benne, gondolkodás nélkül max lenne, de így sajnos nekem nem az.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 25.

Fannii15

2018. augusztus 13.

Nem olyan rossz, a semminél jobb, de nem vagyok tőle elájulva. Napégésre szoktam használni aztán kenek rá testápolót.

Azoknak akik a szájukba fújják felhívnám a figyelmét, hogy rá van írva a flakonra, hogy CSAK KÜLSŐLEGES HASZNÁLATRA! Csupa nagybetűvel. Kövezzetek meg, de szerintem nem véletlenül írják rá a gyártók. Szerintem a testápolót sem kenitek a szátokba, akkor ez sem oda való. Lehet, hogy rövid időre enyhülést nyújt, de lehet, hogy hosszú távon károkat okoz a nem megfelelő használat. Nem okoskodni akarok csak felhívni a figyelmet, hogy nem hülyeségből írják rá a figyelmeztetést

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 13.

123456789k

2018. július 29.

En a torok fajas es a nap eges mellet az arcom ra is szoktam fujni ebben a melegben naponta parszor igy hidratalja az arcom de gondolom nyugtatja is.
Szerintetek jo otlet?

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 29.

Szerintetek jo otlet?

cattitude

2018. július 23.

igen, valóban remek ötlet methylparabént torokra, sebre, fülbe/??????/ fújni...
egy ismerősöm próbált megtéríteni ezekkel a cuccokkal, aki amúgy mellesleg nem hajlandó öblítőt használni, mert az rákot okoz, de a FLP termékekről meg áradozott... érdekes

update: igen, a terméket kipróbáltam, nem csak véleményemet írtam le. de hogy ne lehessen belekötni, tessék: semmirevaló termék, még ha a forgalmazó cégtől el is tekintünk, önmagában is értékelhetetlen hatást, ár-érték arányt nézve

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 23.

igen, valóban remek ötlet methylparabént torokra, sebre, fülbe/??????/ fújni...

balintnina

2018. július 22.

Ennek minden háztartásban ott lenne a helye! Egy igazi csodaszer. Ha fáj a torkom belefújom a számba. Aftára is nagyon hatásos. Nyáron egy strandolás utáni leégéskor is nagyon jól teszi a dolgát. Az egész testet belehet fújni vele, Vagy ha sütés-főzés közben megégeted magad, azonnali segítség. Nálunk mindig van itthon,

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 22.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Gel, Allantoin, Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract

A propolisz egy ragacsos, gyantás anyag, amit a méhek a kaptár védelmére gyűjtenek a baktériumok ellen. A propolisznak a bőrön is baktériumellenes és gyulladáscsökkentő hatása van.

Borágóból kivont olaj. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emollinet és bőrkondícionáló hatású összetevő. A truthinaging információi alapján hűsítő, gyulladáscsökkentő hatása is van a bőrre - csökkenti a bőrpírt, és nyugtatja a sérült, irritált szöveteket, emiatt gyakran együtt használják olyan erőteljesebb hámlasztó összetevőkkel, mint pédául az AHA vagy a retinoidok. Az összetevő az egyik leggazdagabb forrása az esszenciális zsírsavaknak, ezért segíti a bőr rugalmasságának és a barrier funkciójának megtartásában.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.