Forever Living Products

Ár:   8480 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   tanácsadók   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: zsanna, az összetevőket feltöltötte: Hajni1980, Módosítva: 2020. augusztus 24.

Lelőhely:   tanácsadók
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Bőrnyugtató, hidratáló hatású, aloe vera tartalmú bőrápolószer

reka0305

2019. január 4.

Nálunk a családban csak Szenteltvíz néven fut! Égésre ( napégés vagy konyhai, fürdőszobai baleset), gyulladásra ( köröm, fül, torok stb.) tökéletes! Nálunk fixen benne van a bőröndbe ha nyaralni megyünk, mert ha megkap valakit a nap ez a legjobb rá!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 4.

Evaaaa

2018. december 13.

Szájnyálkahártya sérülésére és égésre használtam, csodát tett!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 13.

Szájnyálkahártya sérülésére és égésre használtam, csodát tett!

Kara

2018. december 11.

Úgy beszéltek rá, hogy próbáljam ki ezt a terméket...eléggé borsosnak találom az árát és ahhoz képest, hogy olyan csodaszerkent adták el, nem éreztem a csoda hatását.
Nyáron napégésnél enyhítette a pirosságot, de ugyanezt a hatást hozta a Balea aloe veras hűsítő hidratáló krémje is, ami ezzel ellentétben 500 ft-ba került kb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 11.

Anita1978

2018. november 26.

Forró olajat öntöttem nyáron a kezemre, ami harmadfokú ègést okozott.Nem mentem vele orvoshoz, mert ez rendbe tette, mar másnap érezhetően jobb volt. Par nap alatt rohamosan gyógyulni kezdett. Alap elsősegély termék!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 26.

Kitti06

2018. november 19.

Mi is nagyon sok mindenre használjuk: napégés szúnyogcsípés, begyulladt sebek stb. de nekem mégis leginkább arcra vált be, mint reggeli-esti arctisztító, frissítő. Szerintem szuper!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 19.

valamijoonev

2018. november 5.

Acromra nem tudom használni, úgy vettem észre, hogy a kialakuló pattanásaim tőle csak jobban begyulladnak vagy kipattogok.
Ettől függetlenül nagyon jó. Karomon volt egy nagy seb és napok alat begyógyította :)
Torokfájásra is tökéletes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 5.

Torokfájásra is tökéletes.

MaFa

2018. szeptember 6.

Ez tényleg egy csodaszer. Napégésre kifejezetten jó, illetve a sebeket is sokkal hamarabb begyógyítja. Amikor bedugult a fülem az úszástól, ezzel bele fújtam és rögtön ki is dugította. Torokfájásnál fújtam a torkomba is és a fájdalom el is múlt, még az aftákat is elmulasztja. Tényleg nagyon sok mindenre jó ez a termék és sokáig elég is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 6.

neelcus

2018. augusztus 31.

Soha nem gondoltam volna, hogy ez a cucc ennyire jó. Sokoldalúan használható, nagyon szeretjük. Én a sebekre szoktam fújni belőle, azt vettem észre, hogy sokkal hamarabb varasodnak és hamarabb is gyógyulnak. Bikinivonalon való borotválkozás után pár nappal mindig nagyon kipattogok sajnos. A First-öt a kiütésekre szoktam fújkálni este fürdés után, másnapra leviszi a gyulladást és eltűnnek a kis piros pöttyök.
Próbáltam úgy is, hogy egy vattakorongra fújva áttöröltem vele az arcom, az viszont nem vált be. A bőrt szárítja és hiába kentem utána hidratálókrémet, másnapra kipattogott tőle az érzékeny arcbőröm. :( de ezen az egy eseten kívül abszolút elégedett vagyok vele és már a többedik flakonnal fogyasztjuk. Nem vagyok értékesítő, így nem elfogult véleményt írok. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 31.

Lina1105

2018. augusztus 27.

Az ára elsőre horror, amiért viszont hatalmas mennyiséget kapunk.
Az összetevők listájába kár hogy belerondítottak a tartósítószerekkel (ez egyébként jellemző az FLP termékekre, sajnos), de ezt leszámítva jó kis termék. Kisebb sebeket, égést pár nap alatt rendbe hoz, nyugtatja a bőrt. Benőtt körömre mikor már semmi más nem használt, ehhez nyúltam. A 2. napra a gyulladás mintha nem is lett volna.
Klassz cucc, de a tartósítók miatt 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 27.

Az ára elsőre horror, amiért viszont hatalmas mennyiséget kapunk.
Klassz cucc, de a tartósítók miatt 4 csillag.

lildiko

2018. augusztus 25.

Évekig szenvedtem azzal, hogy bármilyen sampon, bármilyen csodaszert használjak, a fejbőröm mindig viszketett, és ez megkeserítette az életemet, és ez fennállt akkor is, mikor nem festettem a hajamat egyáltalán. Ezt a spray-t egyszer kipróbáltam, hátha segít. Hát úristen, annyira örülök, hogy létezik. Hajmosás után, még nedves hajjal fújom a fejbőrömre, és végre nem kell vakaróznom állandóan, annyira boldog vagyok tőle, ráadásul kicsit segít a faggyúterelés visszafogásában is, nem zsírosodik annyira a hajam, ha befújom vele. Nyaraláson napégésre is használtam, nem tudom mennyit használ, mert több terméket is kentem a leégett bőrömre, de az biztos, hogy másnapra elmúlt a fájdalom. A parabén miatt egyébként nehezen vettem rá magam, hogy használjam, egy ideje a Holika Holika Aloe 99% Soothing Gel-t használom helyette, abban nincsen parabén, remélem hosszú távon az is ennyire beválik. Az ára elé magas, de elviselhető számomra, mert nem fogy annyira gyorsan. A parabén miatt 4 csillagot kap tőlem, és meg fogok próbálni leszokni róla. Ha nem lenne benne, gondolkodás nélkül max lenne, de így sajnos nekem nem az.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 25.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Gel, Allantoin, Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract

A propolisz egy ragacsos, gyantás anyag, amit a méhek a kaptár védelmére gyűjtenek a baktériumok ellen. A propolisznak a bőrön is baktériumellenes és gyulladáscsökkentő hatása van.

Borágóból kivont olaj. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emollinet és bőrkondícionáló hatású összetevő. A truthinaging információi alapján hűsítő, gyulladáscsökkentő hatása is van a bőrre - csökkenti a bőrpírt, és nyugtatja a sérült, irritált szöveteket, emiatt gyakran együtt használják olyan erőteljesebb hámlasztó összetevőkkel, mint pédául az AHA vagy a retinoidok. Az összetevő az egyik leggazdagabb forrása az esszenciális zsírsavaknak, ezért segíti a bőr rugalmasságának és a barrier funkciójának megtartásában.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.