Forever Living Products

Ár:   8480 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   tanácsadók   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: zsanna, az összetevőket feltöltötte: Hajni1980, Módosítva: 2020. augusztus 24.

Lelőhely:   tanácsadók
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Bőrnyugtató, hidratáló hatású, aloe vera tartalmú bőrápolószer

Fannii15

2018. augusztus 13.

Nem olyan rossz, a semminél jobb, de nem vagyok tőle elájulva. Napégésre szoktam használni aztán kenek rá testápolót.

Azoknak akik a szájukba fújják felhívnám a figyelmét, hogy rá van írva a flakonra, hogy CSAK KÜLSŐLEGES HASZNÁLATRA! Csupa nagybetűvel. Kövezzetek meg, de szerintem nem véletlenül írják rá a gyártók. Szerintem a testápolót sem kenitek a szátokba, akkor ez sem oda való. Lehet, hogy rövid időre enyhülést nyújt, de lehet, hogy hosszú távon károkat okoz a nem megfelelő használat. Nem okoskodni akarok csak felhívni a figyelmet, hogy nem hülyeségből írják rá a figyelmeztetést

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 13.

123456789k

2018. július 29.

En a torok fajas es a nap eges mellet az arcom ra is szoktam fujni ebben a melegben naponta parszor igy hidratalja az arcom de gondolom nyugtatja is.
Szerintetek jo otlet?

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 29.

Szerintetek jo otlet?

cattitude

2018. július 23.

igen, valóban remek ötlet methylparabént torokra, sebre, fülbe/??????/ fújni...
egy ismerősöm próbált megtéríteni ezekkel a cuccokkal, aki amúgy mellesleg nem hajlandó öblítőt használni, mert az rákot okoz, de a FLP termékekről meg áradozott... érdekes

update: igen, a terméket kipróbáltam, nem csak véleményemet írtam le. de hogy ne lehessen belekötni, tessék: semmirevaló termék, még ha a forgalmazó cégtől el is tekintünk, önmagában is értékelhetetlen hatást, ár-érték arányt nézve

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 23.

igen, valóban remek ötlet methylparabént torokra, sebre, fülbe/??????/ fújni...

balintnina

2018. július 22.

Ennek minden háztartásban ott lenne a helye! Egy igazi csodaszer. Ha fáj a torkom belefújom a számba. Aftára is nagyon hatásos. Nyáron egy strandolás utáni leégéskor is nagyon jól teszi a dolgát. Az egész testet belehet fújni vele, Vagy ha sütés-főzés közben megégeted magad, azonnali segítség. Nálunk mindig van itthon,

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 22.

Cilifreedom

2018. július 22.

Ez egy csoda!!! Leégésre, bőrirritációra, pattanásokra, de még a számban lévő aftára is jó volt! Egy ilyen kiszerelést kb. egy év alatt használok el. Mindig újraveszem! Az illatàt nem szeretem, de a hatása lenyűgöző!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 22.

nyk

2018. július 4.

Nekem ő csodaszer. Mindig hozzá nyúlok, ha valami gond van: égési sérülések, bármilyen bőrirritáció, sebek, férjem ekcémája...mindenen segít, de a leglátványosabban sz égéseket nyugtatja meg. A borsos ára ellenére évek óta újravevős termék nálunk. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 4.

hfancs

2018. június 27.

Ez a spray mindenre jó konkrétan. Napégés, arc tisztítás, bármilyen irritált felületre nyugtató hatással van. Mindig újra szoktam venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 27.

szabs

2018. május 5.

Napégésre és sebre szoktam használni. Nyugtatja a bőrt és segíti a gyógyulást nekem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 5.

clover12

2018. április 21.

Tényleg jól nyugtat (pl. napégés esetén vagy más égési sérülésnél) és hidratál, de én egész pici korom óta a torokfájásra használom leginkább anyukám tanácsára. Az íze nem kellemes, de nagyon hamar segít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 21.

Hannicsku

2018. április 20.

Nekünk nagyon bevált, napi szinten használjuk, mindenféle sebre, 10 éve nem hagyom kifogyni. Ajánlom!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 20.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Gel, Allantoin, Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract

A propolisz egy ragacsos, gyantás anyag, amit a méhek a kaptár védelmére gyűjtenek a baktériumok ellen. A propolisznak a bőrön is baktériumellenes és gyulladáscsökkentő hatása van.

Borágóból kivont olaj. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emollinet és bőrkondícionáló hatású összetevő. A truthinaging információi alapján hűsítő, gyulladáscsökkentő hatása is van a bőrre - csökkenti a bőrpírt, és nyugtatja a sérült, irritált szöveteket, emiatt gyakran együtt használják olyan erőteljesebb hámlasztó összetevőkkel, mint pédául az AHA vagy a retinoidok. Az összetevő az egyik leggazdagabb forrása az esszenciális zsírsavaknak, ezért segíti a bőr rugalmasságának és a barrier funkciójának megtartásában.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.