Forever Living Products

Ár:   8914 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   tanácsadók   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: zsanna, az összetevőket feltöltötte: Hajni1980, Módosítva: 2018. április 4.

Lelőhely:   tanácsadók
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Bőrnyugtató, hidratáló hatású, aloe vera tartalmú bőrápolószer

Ár: 7500 , Eladó: Adri12
Állapot: Új, Helyszín: Hajdúböszörmény, fizetés: előre utalás után posta, személyes átvétel Debrecen Hböszörmény

AppleMaple

2017. október 12.

Nekem abszolút nem vált be, bármire használtam csak rontott a helyzeten. Szerintem teljes mértékben pénzkidobás, nem is kicsit. Az azért elgondolkodtató, hogy sokan mennyire istenitik ezt a 5Z*RT, hát, úgy néz ki 6000 forintomba került a lecke, hogy az MLM-et messziről el kell kerülni (bár ezt eddig is tudtam), és hogy ne higgyem el bármiről, hogy csodaszer, csupán, mert mások azt mondják.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 12.

Boriskajuliska

2017. október 6.

Először horzsolásra, zúzódásra, napégésre használtam (jó sűrűn fújkálva), és tette a dolgát. Sokáig nem volt rá szükség, de 2 hete csúnyán megégetett a forró sütő fájdalmas, barnásvörös, hólyagosodó nyomot hagyva. Rögtön elkezdtem fújkálni, a pici hordozható méretet a táskámba dobva, 1-2 óránként használtam. Szerencsére nem adtam fel, és kb. 10 nap alatt NYOM NÉLKÜL "láthatatlanra" gyógyult a kezem:). Azt nem tudom hogy mindenre jó csodaszer lenne (szerintem olyan nincs), de a bőr mindenfajta sérülését gyógyítja az biztos. Sűrűn, kitartóan kell használni pár napig, ami nem lehetetlen mert 1-2 perc alatt teljesen felszívódik, nem ken össze semmit stb. Minden háztartásba elkel 1 flakonnal, biztos ami biztos.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. október 6.

Beus005

2017. szeptember 26.

Nekem műtéti heg gyógyulását gyorsította meg. Igazából tényleg mindenre és mindenhova jó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 26.

vassagi

2017. szeptember 25.

Nagyon szeretem. Sebre, napozás vagy szoli után, torokfájásra, orr és szemcseppként használjuk. Igaz, azt szokták mondani, hogy ami mindenre jó, az igazából semmire :D de jelen termék esetében ez nem igaz.
Ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 25.

Ajánlom!

LengyelB

2017. szeptember 2.

Szuper sebgyógyító, mi már többször újravásároltuk. A testvéremnek harmadfokú égése volt a kezén, szépen meggyógyította, de jótékony hatással van mindenféle sebre, csípésre, égésre, sőt még az aranyérre is. Nekem csak pozitív tapasztalatom van vele kapcsolatban, nálunk kötelező alaptermék a háztartásunkban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 2.

whitemagnolia

2017. augusztus 7.

Pattanásokra, napégésre, szőrtelenítés után vagy csak arc- és testpermetként... egyszerűen zseniális.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 7.

Jucccc

2017. július 31.

Csatlakozom az előttem szólóhoz, én sem vagyok elájulva tőle. Bár kipróbáltam a legtöbb módszert, amire javasolják, külsőleg és belsőleg is, mert egy ismerősöm nagyon esküszik rá, és szinte hetente nyomja a szövegét, hogy neki épp mire vált be, de nekem szinte semmire.
Próbáltam napégésre - semmi. Torokfájásra - semmi (nincs jó íze). Orrdugulásra - semmi (viszont irtózatosan csípett). Friss sebre, hegre - semmi. Borotválás és epilálás utánra is megvan már a tuti befutóm, ahhoz képest ennek a hatása semmi. Ilyenkor nyáron szeretem az arcpermeteket, és egy másik márka aloe verás termékét nagyon dicsérik ezen a téren, de őneki a flakonja alkalmatlan erre a célra, hiába van két különböző állás az adagolóján, egyik sem jó, túl sokat permetez, vagy inkább köpköd. Szóval elhasználom úgy, hogy este arcmosás után vattakorongra fújkálok belőle, azzal törlöm át az arcomat. Érdekes, hogy szokott még kosz lenni a vattán a használata után, szóval erre a célra jó. Csak ahhoz meg kicsit túl van árazva, olcsóbban veszek márkás micellás vizet. Bár csak pár napja kezdtem el erre a célra használni, eddig csak állt a szekrényben a sorozatos csalódások után, mégis úgy néz ki, így fog elfogyni, mert egyelőre nem ártott a bőrömnek. Nyilván nem is fog, mert jók az összetevői, egyelőre viszont nem győzött meg arról, hogy újra kell vennem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 31.

hmanita1989

2017. július 11.

Egyszerűen kihagyhatatlan a házi patikánkból. Mindenre jó. Orrdugulás, fül-, torok-, fogfájás esetén, pattanásokra, sebekre, leégésre, majdnem mindenhova fújható. Nekünk az egész családnak bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 11.

oaxaca

2017. július 9.

Minden féle sebre, égésre jó. Sőt, mint fül/orrcsepp is nagyon jó. Amikor fáj a torkom arra is szoktam fújni. Ha leégek nyáron, pár használat után már bebarnítja. Csoda!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 9.

cigarettamacska

2017. július 3.

Akkor ismerkedtem meg vele, amikor édesapám egyszer Horvátországban tengeri sünbe tenyerelt,és miután kiszedegették a tüskéket, ezzel fújkálta. Azóta mindenféle sebre, horzsolásra használom, sőt, még arctoniknak is használom, mert hihetetlen puha lesz tőle az arcom és a pattanásaim is elmulasztotta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 3.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Gel, Allantoin, Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract

A propolisz egy ragacsos, gyantás anyag, amit a méhek a kaptár védelmére gyűjtenek a baktériumok ellen. A propolisznak a bőrön is baktériumellenes és gyulladáscsökkentő hatása van.

Borágóból kivont olaj. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emollinet és bőrkondícionáló hatású összetevő. A truthinaging információi alapján hűsítő, gyulladáscsökkentő hatása is van a bőrre - csökkenti a bőrpírt, és nyugtatja a sérült, irritált szöveteket, emiatt gyakran együtt használják olyan erőteljesebb hámlasztó összetevőkkel, mint pédául az AHA vagy a retinoidok. Az összetevő az egyik leggazdagabb forrása az esszenciális zsírsavaknak, ezért segíti a bőr rugalmasságának és a barrier funkciójának megtartásában.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.