Forever Living Products

Ár:   8480 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   tanácsadók   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: zsanna, az összetevőket feltöltötte: Hajni1980, Módosítva: 2020. augusztus 24.

Lelőhely:   tanácsadók
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Bőrnyugtató, hidratáló hatású, aloe vera tartalmú bőrápolószer

Ár: 8000 , Eladó: Adri12
Állapot: Új, Helyszín: Hajdúböszörmény, fizetés: előre utalás után posta, személyes átvétel Debrecen Hböszörmény
Ár: Megegyezès szerint , Eladó: Andus
Állapot: Új, Helyszín: Szeged, fizetés: Posta, személyes àtvètel

dandelion

2018. február 2.

Régen a magyar tanárom mondta mindig, hogy ami mindenre jó, az valójában nem jó semmire. Kár, hogy ez akkor nem jutott eszembe, amikor megvettem ezt a terméket. Meg kellett volna néznem itt az adatlapon, mert pontosan ugyanazzal a szöveggel adták el nekem is, mint másoknak, úgy látszik ez egy előre megírt mantra amit a cég sulykol mindenkibe. Enyhébb égésekre és horzsolásokra kifejezetten ajánlották, amit sajnos elhittem, és késleltettem a gyógyulást, ugyanis az amúgy is sokkolt bőrfelületet, tovább sokkolta és még jobban kiszárította.

A kezelőorvosom kifejezetten felhívta rá a figyelmet, hogy nagyon sokan esnek abba a hibába, hogy elhiszik a kamumarketinget és égési sérüléseket kezelnek vele. Ha valakinek komoly égési sérülései vannak, akkor orvoshoz forduljon vele. Lehetőleg ne olyanhoz, aki a cég termékeit értékesíti. Hallottam már olyanról akinek nőgyógyászati problémájára is ezt a sprayt ajánlották. Egyszerűen nevetséges.

Pozitívumként viszont megemlíteném, hogy jó a szórófeje a flakonnak, legalább azt tudom valamire használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 2.

Lexiiii

2018. január 9.

Nekem tökéletes. Napégésre használom, vagy ha leégek a szoláriumban befújkodom magamat vele, szétkenem és elmúlik az égés.
Vagy amikor piercinget lövettem a fülembe és begyulladt ráfújtam ezt este, másnapra lehúzta róla a gyulladást.
Az illata nem a legkellemesebb, de elillan, szóval kit érdekel, ha amúgy működik?5*

Nem szoktam véleményekre reagálni, de most muszáj.. edinasokszám, az, hogy neked nem jött be, egy dolog, lépj túl rajta, mindenkinek más termék válik be.
De azért egy olyan oldalon ami közösségi és mindenkié, azt mondani (sőt, állítani), hogy a cég alkalmazottai írogatnak véleményt a marketing miatt, véleményem szerint nonszensz.
Az megint más kérdés, hogy én amikor az arcomra fújok BÁRMIT, mindig becsukom a szememet így nem csípi semmi(meglepő, mi?) de úgy látszik ez is egyénileg változó. Kissé túlzónak és arrogánsnak gondolom a megfogalmazást. De azért ledegradálni és szánalmasnak nevezni valakit mert neki bejött a cucc, véleményem szerint nem egy okos dolog. Ja és nem, nem vagyok a cég alkalmazottja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 9.

hivespanni

2017. december 27.

Nagyon régóta használjuk. Rengeteg dologra "orvosság", én személy szerint kozmetikus után az arcomra is szoktam fújni, előbb gyógyulnak a hegek. Majdnem minden nap használom az utóbbi időben, a stressz miatt előjött pattanásokon ügyesen segít. Nagyon szeretem, hűsít, bár pici szárítja az amúgy kombinált bőröm. Aki még nem próbálta nagy szívvel ajánlom! Nem fog csalódni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 27.

nikiiabel

2017. december 13.

Nagyon rég óta használjuk otthon. Eddig a legjobb. Égési sérüléseknél használjuk, sőt még gyulladt torokra is tökéletes volt befújni vele. Igaz borsos az ára de megéri.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 13.

esztii08

2017. december 12.

Nagyon régóta használom és csak ajánlani tudom.. Legfőképp égési sérülésekre jó, illetve én még az arcomat szoktam vele kezelni, főleg egy-egy pattanásosabb időszakban. A hozzászólásokban többen írták, hogy csak külsőleg lehet csak használni, de ez annyit tesz hogy nem szabad belőle inni. Pár csepptől még nem lesz semmi baj, én ha aftám van, rendszeresen kenem vele a nyelvem. Torokfájásra viszont nem biztos, hogy ezt kéne használni.. Mindenesetre én teljes mértékben oda vagyok ezért a termékért, tényleg nagyon jól regenerálja a bőröm.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 12.

Hildy8888

2017. december 10.

Nagyszerű termék szép összetevőkkel. Egyetlen negatívum számomra, hogy nincs belőle mini kiszerelés, ugyanis szívem szerint a neszeszerem állandó kelléke lenne. Én többségében csak sebkezelésre használom, alkalmankét arctisztításra. Mind a kettőre kiváló. Nem lehet nem 5 csillagot adni rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 10.

zsuzsa84

2017. december 7.

Nagyon jó sebkezelő. Használtam már égési sérülésre, csípésekre, sőt torokfájásra és aftára, valamint arc tisztításra. Tisztább, szebb lett tőle a bőröm. Én nagyon meg vagyok elégedve, és gyermekeim is szívesen használják.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 7.

zsuzsi092

2017. december 3.

Még csak pár hete használom, de egyenlőre nem látok semmilyen változást. A kezembe szoktam spriccelni, szerintem ez máshogy alkalmatlan lenne. Az illata kellemetlen.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 3.

postareb

2017. november 28.

Azért pár ember értékelését és véleményét kissé durvának tartom. :-) Én nem vagyok a cég alkalmazottja és mégis pozitív véleménnyel vagyok a sprayről (hangsúlyoznám, hogy én sem szeretem az MLM cégeket, mert általában becsapás az egész, de mint mindenhol itt is vannak kivételek). Konkrétan kiskorom óta használom, legalább 15 éve és tökéletesen bevált mindenre, amire előállították! Nálunk az egész család használta és használja a mai napig. Égési sérülésre, szúnyogcsípésre, horzsolásra kíváló! Nem testápoló spray, szóval nem lesz pihe-puha bőre senkinek sem tőle, hiszen nem ez a célja. Valóban kizárólag külsőleg írja a használatot, de amikor aftám volt vagy megégettem a nyelvemet, akkor én arra is alkalmaztam saját felelősségemre és használt rá. Egyáltalán nem gondolom, hogy csodaszer és az árát sokallom is azért, amit nyújt, viszont összességében jó termék és van haszna. Én négy csillagot adok, mert drágának találom, de a hatásával megvagyok vele elégedve.

Ui.: Az más dolog, hogy valakinek nem bírja a bőre valamelyik összetevőt, hiszen ez szerintem bármely más kozmetikai terméknél előfordul. Minden embernek máshogy reagál a szervezete különböző kémiai anyagokra, így nem kell egy ember véleménye alapján döntenünk. Pontosan azért van ez az oldal, hogy segítsen minket a választásban több ember tapasztalata alapján, de nem biztos, hogy nem te leszel az az 1%, akinek bőrirritációt okoz vagy egyáltalán nem válik be a termék. :-)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 28.

Balbasaur

2017. november 15.

Égésre, fülfájásra és torokgyulladásra évek óta használom, nem mellesleg bármilyen sebre jó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 15.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Gel, Allantoin, Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract

A propolisz egy ragacsos, gyantás anyag, amit a méhek a kaptár védelmére gyűjtenek a baktériumok ellen. A propolisznak a bőrön is baktériumellenes és gyulladáscsökkentő hatása van.

Borágóból kivont olaj. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emollinet és bőrkondícionáló hatású összetevő. A truthinaging információi alapján hűsítő, gyulladáscsökkentő hatása is van a bőrre - csökkenti a bőrpírt, és nyugtatja a sérült, irritált szöveteket, emiatt gyakran együtt használják olyan erőteljesebb hámlasztó összetevőkkel, mint pédául az AHA vagy a retinoidok. Az összetevő az egyik leggazdagabb forrása az esszenciális zsírsavaknak, ezért segíti a bőr rugalmasságának és a barrier funkciójának megtartásában.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.