Forever Living Products

Ár:   8480 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   tanácsadók   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: zsanna, az összetevőket feltöltötte: Hajni1980, Módosítva: 2020. augusztus 24.

Lelőhely:   tanácsadók
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Bőrnyugtató, hidratáló hatású, aloe vera tartalmú bőrápolószer

Ár: 8000 , Eladó: Adri12
Állapot: Új, Helyszín: Hajdúböszörmény, fizetés: előre utalás után posta, személyes átvétel Debrecen Hböszörmény
Ár: Megegyezès szerint , Eladó: Andus
Állapot: Új, Helyszín: Szeged, fizetés: Posta, személyes àtvètel

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

edina66286628

2017. november 5.

2017. július 11.
Szánalmas amit itt írnak (gondolom sokan a cég alkalmazottai), hogy mennyi mindenre jó ez a már-már istenített spray. Fogfájásra? Akinek fáj a foga az menjen fogorvoshoz, meg egyébként is miköze van egy elszuvasodott fognak egy hidratáló spray-hez?
Talán elkellene olvasni mi van a tubusra írva, csak egy kevés angol nyelvtudás kell hozzá, de azért lefordítom: „NYUGTATÓ, HIDRATÁLÓ HATÁSÚ BŐRÁPOLÓ KÉSZÍTMÉNY ALOE VERA GÉL TARTALOMMAL”. És hátul még az is ott áll bekeretezve, hogy „KIZÁRÓLAG KÜLSŐLEG ALKALMAZHATÓ”. Akkor miről is beszélünk? Semmi többet nem tud annál, hogy nyugtat és hidratál. Gyantázás után mindig befújom vele a lábam, de másra nem tudom használni, az arcomon nem segített SEMMIT. Egyébként használat után ragacsos érzést ad, de ez érthető is az Aloe Vera tartalma miatt.

UPDATE: Az a baj, hogy ez a lötty se nem nyugtat, se nem hidratál. SEMMIRE SEM JÓ! Hiába befújom vele a lábam gyantázás után, vagy nem ér semmit, vagy csak jobban kivörösödik. Amikor befújom vele az arcom és véletlenül a szemembe megy, olyan érzés mintha sampon menne bele, szörnyen csíp és szúr. Nyáron pedig amikor leégett az arcom és befújtam vele, sokkal vörösebb lettem tőle és nagyon csípett is. SZÖRNYŰ! SENKINEK NEM AJÁNLOM. Tudtam hogy csak külsőleg alkalmazható, de azért egyszer torokfájásra is kipróbáltam és szintén nagyon csípett és undorító ízt hagyott maga után. Ezt a sok kamu véleményt pedig nemkell elhinni, mert 90%-ukat a cég alkalmazottai írják és semmi sem igaz belőlük!!! Én sajnos bedőltem neki, de legalább tanultam belőle, hogy egy külsős cég termékeiről írt véleményeket soha nemkell elhinni. Az pedig szörnyű, hogy még haj dúsítására is ajánlják, amikor kéken-fehéren ott áll hogy ez egy bőrápoló készítmény (lenne). PÉNZKIDOBÁS VOLT!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 5.

2017. július 11.

alexandra_domotor

2017. október 28.

Nem ért sokat. Igazából csak elhitettem magammal, hogy jó, pedig olyan, mint a csapvíz. Amit én még mindig nem értek, hogy a fenébe használhatják ezt emberek(nem csak maguknak, hanem a gyerekeiknek is) szájon át, mikor fel van tűntetve a dobozon, hogy "CSAK KÜLSŐLEGES HASZNÁLATRA". Igen, csupa nagy betüvel. Felfogni nem tudom ezt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 28.

Bradshaw

2017. október 26.

Kb én is mindenre használtam. Akartam is hinni benne hogy jó. De nem láttam a hatásokat. Torokfájás..... Nem segített, csípett, amit meg véletlenül sikerült lenyelni.... hát őőőő gyakran jártam WC-re. Biztosan nem vagyunk egyformák. Nem állítom hogy ez rossz. Lehet nem voltam elég kitartó a végeredményig. Tegnap dobtam ki egy fél üveggel, mert már nem volt jó. Tehát nekem ez valódi pénzkidobás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 26.

csikosmatyas

2017. október 23.

Vegyi fegyver kategória, a veszélyes hulladék között lenne a helye. Rémülten olvasom hogy van aki sebre ill. belsőleg használja. A benne használt tartósítószer formaldehidet bocsát ki, és most idézem"A formaldehid mérgező és rákkeltő hatású. a szem irritációját, nyálkahártyák égető érzését, asztmás embereknél a tünetek erősödését, fulladást, valamint fejfájást okozhat."
Szerencsére kaptuk, kidobtam, de nagyon sajnálom hogy valaki fizetett érte 😒

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. október 23.

Szerencsére kaptuk, kidobtam, de nagyon sajnálom hogy valaki fizetett érte 😒

koczanemese

2017. október 23.

Csodaszer! Minden háztartásba kötelező. Én elsősorban arcpermetként tonizálásra és arclemosásra használom vizes vattára. De gyantázás után, vagy sebekre is tökéletesen felgyorsítja a hámképződést. Sokáig elég, nagy mennyiség.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 23.

Helikon

2017. október 22.

Végül én is megvettem. Kb. semmire sem jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 22.

Végül én is megvettem. Kb. semmire sem jó.

Maxy

2017. október 20.

Én nem mondanám, hogy mindenre olyan nagyon jó, én pl a kislányomnak a kiütéses popóját kezeltem vele, és segített. Torokfájásra ajánlották még, próbáltuk, én nem vettem észre javulást. Vagy csak nem hat olyan gyorsan? 2. dobozt használjuk már belőle, nagyon sokáig elég tényleg.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 20.

Boriskajuliska

2017. október 6.

Először horzsolásra, zúzódásra, napégésre használtam (jó sűrűn fújkálva), és tette a dolgát. Sokáig nem volt rá szükség, de 2 hete csúnyán megégetett a forró sütő fájdalmas, barnásvörös, hólyagosodó nyomot hagyva. Rögtön elkezdtem fújkálni, a pici hordozható méretet a táskámba dobva, 1-2 óránként használtam. Szerencsére nem adtam fel, és kb. 10 nap alatt NYOM NÉLKÜL "láthatatlanra" gyógyult a kezem:). Azt nem tudom hogy mindenre jó csodaszer lenne (szerintem olyan nincs), de a bőr mindenfajta sérülését gyógyítja az biztos. Sűrűn, kitartóan kell használni pár napig, ami nem lehetetlen mert 1-2 perc alatt teljesen felszívódik, nem ken össze semmit stb. Minden háztartásba elkel 1 flakonnal, biztos ami biztos.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. október 6.

Beus005

2017. szeptember 26.

Nekem műtéti heg gyógyulását gyorsította meg. Igazából tényleg mindenre és mindenhova jó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 26.

vassagi

2017. szeptember 25.

Nagyon szeretem. Sebre, napozás vagy szoli után, torokfájásra, orr és szemcseppként használjuk. Igaz, azt szokták mondani, hogy ami mindenre jó, az igazából semmire :D de jelen termék esetében ez nem igaz.
Ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 25.

Ajánlom!

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Gel, Allantoin, Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract

A propolisz egy ragacsos, gyantás anyag, amit a méhek a kaptár védelmére gyűjtenek a baktériumok ellen. A propolisznak a bőrön is baktériumellenes és gyulladáscsökkentő hatása van.

Borágóból kivont olaj. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emollinet és bőrkondícionáló hatású összetevő. A truthinaging információi alapján hűsítő, gyulladáscsökkentő hatása is van a bőrre - csökkenti a bőrpírt, és nyugtatja a sérült, irritált szöveteket, emiatt gyakran együtt használják olyan erőteljesebb hámlasztó összetevőkkel, mint pédául az AHA vagy a retinoidok. Az összetevő az egyik leggazdagabb forrása az esszenciális zsírsavaknak, ezért segíti a bőr rugalmasságának és a barrier funkciójának megtartásában.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.