Forever Living Products

Ár:   8914 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   tanácsadók   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: zsanna, az összetevőket feltöltötte: Hajni1980, Módosítva: 2018. április 4.

Lelőhely:   tanácsadók
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Bőrnyugtató, hidratáló hatású, aloe vera tartalmú bőrápolószer

Ár: 7500 , Eladó: Adri12
Állapot: Új, Helyszín: Hajdúböszörmény, fizetés: előre utalás után posta, személyes átvétel Debrecen Hböszörmény

Hiuz

2017. június 27.

Kb 8 éve használom folyamatosan, egy előadáson hallottam, hogy arctoniknak használható, nekem a pattanásos homlokomat teljesen rendbehozta, azóta sincs baja a bőrömnek. Az összes tonikhoz képest, amit évek alatt kipróbáltam, nekem ez jött be a legjobban, meg a bőrömnek is, bár nem ez az eredeti rendeltetése, felszíni sérüléseknél, vágásoknál kítűnő. Én vattapamacsra fújom, áttörlöm vele az arcbőröm, utána nem marad sem olajos, sem ragadós érzés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 27.

alexandramagyar

2017. május 10.

Imádom, mindennapos használatra tökéletes. Szerintem ha éppen semmi problémája nincs a bőrödnek akkor is érdemes használni mert csak jót tehetsz vele :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. május 10.

anikof

2017. április 17.

Napi szinten használom ezt a spray-t, szerencsére tényleg sokáig kitart, pedig én aztán fújkálom rendesen. A napokban olvastam valahol, hogy a hajat is dúsítja, és valamelyest növeszti, azóta a babahajaimra is használom, de erről még nem tudok véleményt írni. Igazából női bajokra, gyulladásra, smink eltávolításra tökéletes, és a nagy nyári melegben is jól esik a hűsítő hatása. Egy idő után száríthatja az arcbőrt, szóval csínján bánjunk vele. Egyébként biztos rengeteg más dologra is jó még, ami felfedezésre vár. :D Ha gondolkoztok a kipróbálásán, én bátran ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 17.

someanne

2017. február 25.

Csodaszer. Mindenre jó. Tökéletes smink lemosó, hidratálja a bőrt, égési sérülésekre a legjobb, amit valaha próbáltam. Ezen kívül torokfájásra is tökéletes. Csillagos ötös.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 25.

anett0422

2017. február 18.

nyárra minden gyorsan pirulónak KÖTELEZŐ!!!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 18.

nyárra minden gyorsan pirulónak KÖTELEZŐ!!!!!

rockhormon

2017. február 10.

Először is nagyon drága, de hatalmas kiszerelést kapunk, ami valóban nagyon sokáig elég.

Tényleg jó a gyulladásokra, ragacsos réteget hagy ha megszárad, de kibírható. Vigyázni kell vele, mert nagyon szárít! Zsíros bőrt kordában tartja, de normáltól már száríthat ha valaki huzamosabb ideig tonikként használja.

Leégésre ez a legjobb és nyílt sebek fertőtlenítésére is tökéletes. A hegekkel már sajnos nem sokmindent tud kezdeni, de ha valaki a sebet rögtön ezzel kezdi kezelni, nem csak akkor nyúl hozzá amikor már háromszor elkapart egy pattit, akkor 100% hogy gyorsabban és szebben fog gyógyulni a seb!

Regenerálja a bőrt, megújítja, de nem szabad túlzásba vinni, mert tényleg az ellenkezőjét érjük el vele!

Plusz! Belső gyulladásra is nagyon jó! Foggyulladásra öblögetni, torokra egy kortyot belőle, vagy orrüreg kisebesedésnél egy két cseppentés, nagyon csíp (mert fertőtlenít) nagyon rossz az íze, de tényleg segít. Persze ezt is ismételgetni kell.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 10.

Szendy

2017. február 2.

Két hete kezdtem el arctonik helyett használni a kombinált bőrtípusomra. A zsírfelesleget teljes mértékben kordában tartja, a smink alatt is tökéletesen viselkedik, sőtt az államon lévő állandó pattanások is eltüntek. IMÁDOM!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 2.

nikolett00

2017. január 21.

Minden családba kellene ebből a Forever termékből legalább egy.
Minden bőrproblémára jó és belsőleg is nagyon jó, legyen szó gyulladásos pattanásokról, égési sebekről vagy akár torokfájásról. Fantasztikus. Imádom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 21.

Minden családba kellene ebből a Forever termékből legalább egy.

Rmalna

2017. január 19.

Minden kis sebre es a mindennapos arctisztitashoz is ezt használjuk

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 19.

Minden kis sebre es a mindennapos arctisztitashoz is ezt használjuk

szabovivi

2017. január 3.

Minden családban kötelezővé tenném, hogy legyen otthon legalább 1 ilyen spray.
Mi használtuk már égési sebre, aftákra, nyílt sebre, hegre, arcra stb.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 3.

Minden családban kötelezővé tenném, hogy legyen otthon legalább 1 ilyen spray.
Mi használtuk már égési sebre, aftákra, nyílt sebre, hegre, arcra stb.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Gel, Allantoin, Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract

A propolisz egy ragacsos, gyantás anyag, amit a méhek a kaptár védelmére gyűjtenek a baktériumok ellen. A propolisznak a bőrön is baktériumellenes és gyulladáscsökkentő hatása van.

Borágóból kivont olaj. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emollinet és bőrkondícionáló hatású összetevő. A truthinaging információi alapján hűsítő, gyulladáscsökkentő hatása is van a bőrre - csökkenti a bőrpírt, és nyugtatja a sérült, irritált szöveteket, emiatt gyakran együtt használják olyan erőteljesebb hámlasztó összetevőkkel, mint pédául az AHA vagy a retinoidok. Az összetevő az egyik leggazdagabb forrása az esszenciális zsírsavaknak, ezért segíti a bőr rugalmasságának és a barrier funkciójának megtartásában.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.