Forever Living Products

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   tanácsadók   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Josie, Módosítva: 2016. október 10.

Lelőhely:   tanácsadók
Kategória:   Samponok

18 féle vitamint tartalmaz: szabályozza a fejbőr faggyútermelését; naponta is használható.

_ca_

2013. május 25.

Ha az ára nem lenne annyi, amennyi, biztosan csak ezt venném. Az én hajamnak nagyon kellemes tartást adott és szép fényessé is tette, semmilyen negatív utóhatást nem tapasztaltam. Még balzsamot sem kellett mellé használnom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 25.

timee10

2012. október 23.

Nagyon jó sampon, a hajat puhává teszi, fejbőrt rendbekapja elég gyorsan, és a hajhullás is észrevehetően csökken tőle pár hét alatt.

Látom nagyon eltérőek a vélemények róla. Ha nem gond, hozzáfűznék annyit, hogy ez egyébfüggő, hogy kinek mennyi méreganyagot raktározott már el a fejbőre az évek alatt...ez egy eléggé tiszta termék (pár összetevőt leszámítva), és a fejbőr emiatt azonnal méregteleníteni akar, így aztán átmenetileg zsírosabb lehet a haj, és hasonlók. Van akinek összeragad, ez is normális, mert egyébfüggő, ki hogyan reagál...DE nem lenne szabad azonnal feladni, mert ilyen esetekben időt kell neki hagyni, legalább 4-5 hajmosást, vagy akár többet, és érezhető lesz a különbség.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. október 23.

gilmorelany

2012. augusztus 22.

nagyon szép, fényes, puha lett tőle a hajam, de cserébe viszont nagyon gyorsan zsíros is lett...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 22.

shpgrl08

2012. május 16.

Az összetételét nem olyan jó olvasni, de nagyon szép lesz tőle a haj. Lányom hajára és a sajátomra is használom. Kellemes élmény mindig. És nem zsírosodik úgy. Pedig én nem mosok hajat 1-2 naponta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. május 16.

joker

2012. május 11.

Drága, és úgy összeragadt tőle a hajam, hogy nem győztem OLAJOZNI!, hogy ne kelljen levágni a kifésülhetetlen gubancot! Egyszer használtam, aztán kuka!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 11.

bandita

2012. május 7.

A balzsamot és ezt a sampont együtt próbáltam, alig vártam, hogy elfogyjon.

Szia Horzso, szerintem a cég az Aloe Vera vitamintartalmára célzott, amikor ezt írta, mivel első összetevő. Bárhogy is van, nekem nem vált be.

A termék "remekül" kiegészítette a balzsamja által is nyújtott nehezen kezelhető, túl selymes hatást. Drága volt, sohasem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. május 7.

A balzsamot és ezt a sampont együtt próbáltam, alig vártam, hogy elfogyjon.

agi.greendaygirl

2012. május 7.

anyukám használja, Isten tudja miért... Na mind1 egyszer kipróbáltam én is a "nagy csodaszert" és vmi borzalmas.. iszonyatosan kiszárította a hajamat, alig lehetett kifésülni, és még gyorsabban is zsírosodott... azért a szárítást és a zsírosodást összehozni.. nem semmi.. borzalmas, és rohadt drága

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 7.

Morci

2012. március 14.

"Szabályozza a fejbőr faggyútermelését". Az enyémet ugyan nem, sőt, sokkal gyorsabban zsírosodott tőle a hajam, mint más samponoktól. Egyetértek Momoval: ezeket a termékeket az ügynökök úgy állítják be, mintha baromi egészségesek és extra jók lennének, ezzel szemben viszont semmivel nem jobbak az összetevői egy rakás másikénál. A hatásuk pedig szerintem elég gyenge, de cserébe rohadt drágán adják őket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 14.

dettusbettus

2012. január 15.

Az árát ugyan soknak tartom, de ez a sampon annyira puhává, selymessé és csillogóvá varázsolta a hajam, hogy szívem szerint egész nap simogattam volna. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 15.

momo

2011. november 10.

Kb. 2 éve használtam ezt a sampont. Azért vettem meg, mert egy madaras termékekkel foglalkozó hölgy elmesélte, hogy a normál samponok mennyi káros anyagot tartalmaznak, bezzeg ez. És mit látok itt?!
Maga a termék teljesen átlagos, pont olyan volt a hatása, mint amikor babasampont használok és nagyon-nagyon puha lesz tőle a hajam, de gyorsan zsírosodik. Az illata sem extra. Nem éri meg az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. november 10.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice
Vitaminok: Panthenol, Ascorbic Acid

Gyengéd felület aktív anyag, tisztítószer, melyet gyakran használnak babakozmetikumokban, mivel könnymentes samponok, tusfürdők és habfürdők készíthetőek vele.

Az EWG használattól függően közepesre vagy magasra teszi az összetevő kockázatát, mert az szennyezett lehet rákkeltő vegyületekkel (ethylene oxide, 1,4-dioxane) és nem ajánlott az összetevő használata sérült bőrön. Paula Begoun összetevő szótárában és a Susan Brown összetevő szótárában is, mint javasol összetevő szerepel a PEG-80 Sorbitan Laurate.

Kókuszolajból előállított gyengéd tisztítószer, felületaktív anyag, habképző és sűrűség szabályozó. Samponokban is gyakran használt hajkondícionáló és elektromos töltődést megakadályozó anyagként.

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology