Forever Living Products

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Dezodorok
Kiszerelés:   92,1 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadók   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: katalin.katona@gmail.com, Módosítva: 2014. február 20.

Ár:   2000 Ft
Kiszerelés:   92,1 g
Lelőhely:   tanácsadók
Kategória:   Dezodorok

A Nemzetközi Aloe Tudományos Tanács  igazolja a termék aloe tartalmát és tisztaságát. Az Aloe Ever-Shield dezodor stift hatékony védelem az izzadás ellen. Az Aloe Ever-Shield símán felvihető és a ruházaton sem hagy foltot. A stabilizált aloe vera zselével készült termékben semmilyen erős izzadásgátló alumíniumsó nincs. Az Aloe Ever-Shield használata után egész nap frissnek és tisztának érzi magát amellett, hogy a bőrön sem hagy irritációs nyomot.

Ár: 2700 , Eladó: Adri12
Állapot: Új, Helyszín: Hajdúböszörmény, fizetés: előre utalás után posta, személyes átvétel Debrecen Hböszörmény

szata1

2020. június 10.

Nagyon változó róla a véleményem. Az első pár használatnál egyáltalán nem izzadtam, aztán visszatért az izzadás ahogy hozzászokott a bőröm, bár nem olyan mértékben, mint általában. Ez még tényleg nem baj, mert nem vártam tőle, hogy ne izzadjak. Viszont télen borzasztónak éreztem a szagát. Lehet a pulcsijaimra reagált rosszul, volt egy pár amelyikeknél kifejezetten nagyobb mértékben tapasztaltam ezt. Úgy éreztem, hogy rossz szagom van, akkor is ha még meg se izzadtam. Ha nem használok dezodort pl hétvégén otthon még akkor sem lennék ilyen büdös még a nap végére sem. Nem kimondottan izzadság szaga volt, hanem ilyen állott, mosdatlan, pont a frissesség hiányzott. Így tehát landolt a fiók aljában.
Elfogyott a másik deom, gondoltam kipróbálom újra. Most nem érzem azt a büdös szagot, viszont így se kimondottan szeretem az illatát, de felkenve nem is érzem. Nem vagyok tőle büdös, nem izzadok annyira, most összességében tetszik. Tegnap este borotváltam a hónaljam, reggel használtan és eléggé csípte. Már máskor is tapasztaltam, hogy csíp borotválás után.
Tényleg nem tudom eldönteni mit gondoljak róla.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 10.

Tényleg nem tudom eldönteni mit gondoljak róla.

lois

2020. május 26.

Csalódás volt a FLP-tól ez az egekig dicsért termék, a szaga miatt elviselhetetlen volt nekem, a hatása sem volt meggyőző, nyárra semmiképpen nem ajánlom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 26.

timczi

2020. május 14.

3 hónapja használom, halvány sárgára színezi a bőröm. Előtte is használtam alumínium mentes dezodorokat, azoknál nem volt ilyen tapasztalatom. Gondoltam megnézem az összetevőit és nagyon meglepődtem, hogy Triclosant tartamaz :O Ezek szerint mégsem egy egészséges termék :-( Az alumínium mentessége miatt adok egy csillagot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 14.

budainiki22

2020. május 1.

Kedvenc termék.
Régóta használom, sokáig elég.
Nyilván ezzel is izzadok, de legalább nem leszek büdös.
Nagyon bevált, csak ezt használom, mindig újra veszem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 1.

Kedvenc termék.
Régóta használom, sokáig elég.
Nyilván ezzel is izzadok, de legalább nem leszek büdös.
Nagyon bevált, csak ezt használom, mindig újra veszem.

Gubana

2020. április 25.

Ajándékba kaptam és nagyon örültem neki. Elképesztően jó termék, 5* Semmi kellemetlen izzadás, könnyű használni, sokáig elég.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 25.

barbusus93

2020. március 30.

1-2 éve használom, a körmösöm ajánlásával. Kellemes illata van, könnyen felvihető de a legjobb benne, hogy nagyon sokáig elég akár több hónapig is.
Bár nagyon izzadós típusoknak nem biztos, hogy elég hatékony.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 30.

Bár nagyon izzadós típusoknak nem biztos, hogy elég hatékony.

tothklaudia96

2020. március 30.

Nagyon nagyon rég (több, mint 10 éve) használom. A többi átlagos dezodoroktól mindig büdös leszek, ezért is nagyon örülök, hogy ezt ismerem. :) Az illatát nagyon szeretem. Természetesen izzadok vele, de nem leszek büdös és az izzadás egy természetes folyamat, nincsen ezzel semmi baj. Nagyon sokáig elég, és nincsen a bőrömön az az idegen érzés, amit más dezodortól szoktam érezni. Nagyon sokáig elég. Reggel bekenem magam, és egészen estig kitart, pedig izzadós vagyok. Abszolút 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 30.

Amedisz

2020. január 2.

Könnyű, kellemes az illata, nem tömít nem ragad és tényleg kellemes hogy enged izzadni. Nagyon sokáig elég. Kicsit azért volt, hogy emellett megizzadtam és nem bizonyult elégnek illat szempontből, de ahhoz képest kielégítő. Csak a most olvasott Triclosan tartalom miatt nem fogom újravenni.Nagyon ritkán előfordult, hogy csípett.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 2.

teus0022

2019. október 22.

tetszik hogy enged izzadni és nem tömít el. az illata nem rossz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 22.

tetszik hogy enged izzadni és nem tömít el. az illata nem rossz.

eriel

2019. augusztus 27.

Nagyon kellemes illata van, a hatásfoka ennél kicsit sajnos kisebb. Enged izzadni, tehát nem lesz tőle büdös az ember, hanem inkább vizes, de ez az egyetlen, ami után nem viszket vagy lesz kiütéses mindenem és ugyanakkor nem fogja meg a ruhákat sem. Fürdéskor sem érzem azt a fura idegen-érzést, mint amikor egy mezei dezodort használok és mosakodás közben olyan, mintha lemosnék magamról egy réteg test-idegen, magamra kent anyagot. Szóval csak ajánlani tudom!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 27.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice
Hidratálók: Propylene Glycol