Forever Living Products

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Dezodorok
Kiszerelés:   92,1 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadók   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: katalin.katona@gmail.com, Módosítva: 2014. február 20.

Ár:   2000 Ft
Kiszerelés:   92,1 g
Lelőhely:   tanácsadók
Kategória:   Dezodorok

A Nemzetközi Aloe Tudományos Tanács  igazolja a termék aloe tartalmát és tisztaságát. Az Aloe Ever-Shield dezodor stift hatékony védelem az izzadás ellen. Az Aloe Ever-Shield símán felvihető és a ruházaton sem hagy foltot. A stabilizált aloe vera zselével készült termékben semmilyen erős izzadásgátló alumíniumsó nincs. Az Aloe Ever-Shield használata után egész nap frissnek és tisztának érzi magát amellett, hogy a bőrön sem hagy irritációs nyomot.

Ár: 2700 , Eladó: Adri12
Állapot: Új, Helyszín: Hajdúböszörmény, fizetés: előre utalás után posta, személyes átvétel Debrecen Hböszörmény

Luca4

2016. február 10.

Nagyon is bevállt. Igaz, hogy nem izzadás gátló, de kevésbé izzadok (lehet placebo😃) és nincs kellemetlen szagom. Család is használja. Rettentő sokáig elég. Alumínium mentes.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. február 10.

baksirozsa

2016. február 6.

Nekem kibírja az egész napot(kivéve ha műszálas a felsőm).Stresszizzadós vagyok és állja a sarat..Kellemes az illata.Engem nem zavar a triclosan szerintem még mindig jobb mint az alumínium.Valami így is úgyis kell bele hogy hatékony legyen.Csodaszerek nincsenek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 6.

doratakacs

2015. december 7.

Nagyon sokáig elég, fél évig használtam, viszont nekem nem vált be annyira. Lassan szárad meg, és pár óra múlva olyan, mintha nem is dezodoroztam volna aznap. (Nem vagyok egy izzadós típus, de ez sajnos kifejezetten kellemetlen érzést kelt.) Nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 7.

zentai.zita

2015. augusztus 4.

Úgy vettem, hogy a tanácsadó figyelmeztetett, hogy kell egy hónap, amíg megszokja a bőröm, s míg kitisztulnak a pórusaim a sok izzadásgátlótól. Nálam nem volt végül olyan intenzív izzadásos szakaszom, mint amit 'beígértek'. Viszont azóta nem vagyok büdi, mint a sok izzadásgátló mellett, visszafogta az izzadság mennyiségét is. Semleges az illata, így parfümökkel, testpermetekkel nem vész össze. Epilálás, borotválás után az aloe vera ápol is. Most már a családom is rákapott. Nagyon szeretjük, mert a felsőink sem színeződnek el tőle. Ami mondjuk a csudás Rexonák mellett alapból pár használat után megvolt! Sorra tette tönkre a felsőinket. Szóval mi letettük a voksunkat mellette. Nálunk 5*!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 4.

Hannaa

2015. június 25.

3-4 évvel ezelőtt került először a kezembe ez a termék, elkezdtem használni, de nagyon nem éreztem magam jól vele, izzadtam és kellemetlen volt számomra a szaga. ÁM amikor újra elővettem... Körülbelül két hét használat után hozzá szoktam valószínű, és nagyon jól teljesít!! Az eddigi deok, amiket kipróbáltam egy idő után hatásukat és funkciójukat vesztették, de ő már több, mint 2 éve állja a sarat!! Én szeretem az aloe illatot, kellemes. Tulajdonképpen én már mást nem is akarok használni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 25.

ememem

2015. június 22.

Nagyon megleptek itt a vélemények. Évek óta használom, kisebb-nagyobb szünetekkel, "mezei" deokkal felváltva, de nem tudok róla olyan sok rosszat mondani.
1. teljesen natúr illata van, jól megfér a parfümökkel / testápolókkal, DE emiatt illatosak nem leszünk tőle, csak nem lesz "szagunk"
2. nem hagy nyomot a ruhán
3. izzadni nyilván nem izzad kevesebbet tőle az ember, de sztem egy átlagos napot jól kibír, nem lesznek kellemetlen szagok
4. én 1szer 2szer újrakenem egy nap, lehet az a titka
5. sportoláshoz annyira tényleg nem okés, de nem vészes a "végeredmény"
Akkor szoktam egyébként előkaparni, mikor elegem lesz az erős illatú deokból, meg abból a száraz érzésből, amit a hónaljammal művelnek. Valahogy ez sokkal kellemesebb viselet, például strandra. Az viszont tuti, hogy hamar lekopik, nem olyan tartós,mint pl egy Rexona. Egészen a mai napig azt hittem, hogy tökéletes összetevőlistája van, ritka gáznak érzem a 2 piros összetevőt... Az FLP-től ebben az egy termékben "hittem" eddig, de nagyot csalódtam. Mindenesetre elhasználom, de nem veszem többet meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 22.

2. nem hagy nyomot a ruhán
4. én 1szer 2szer újrakenem egy nap, lehet az a titka
5. sportoláshoz annyira tényleg nem okés, de nem vészes a "végeredmény"

JudithBeauty

2015. június 9.

Azt hittem, hogy ha már ilyen drága (2000 Ft volt) és természetes aloe verát tartalmaz, akkor hatékony lesz. De tévedtem. Nem vagyok az a nagyon izzadós fajta, de ez a stift semmire sem jó. Ráadásul égeti a bőrt felvitel után. Teljes pénzkidobás.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 9.

FeketePiroska

2015. május 22.

Az illata jó, sokáig elég. De nekem allergiás reakcióm lett tőle (csalánkiütések) szóval inkább nem használom. Az izzadást annyira nem gátolja , sőt rossz szagúat izzadok tőle. (pedig egyáltalán nem jellemző rám, hogy olyan jellegzetes izzadtság szagom legyen).
Természetes ide vagy oda... valami nagyon nem jó vele....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 22.

Természetes ide vagy oda... valami nagyon nem jó vele....

Petrosz

2015. április 11.

Tricoslan tartalmú. A legolcsóbb teszkós se tartalmazza már ezt az idegmérget. Ja hogy aloéhoz keverik? az se javit rajta.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. április 11.

Black Fairy

2015. április 9.

Ez semmit se ér...sőt budos is szóval mondhatni csak ront a helyzeten...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 9.

Ez semmit se ér...sőt budos is szóval mondhatni csak ront a helyzeten...

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice
Hidratálók: Propylene Glycol