Forever Living Products

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Dezodorok
Kiszerelés:   92,1 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadók   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: katalin.katona@gmail.com, Módosítva: 2014. február 20.

Ár:   2000 Ft
Kiszerelés:   92,1 g
Lelőhely:   tanácsadók
Kategória:   Dezodorok

A Nemzetközi Aloe Tudományos Tanács  igazolja a termék aloe tartalmát és tisztaságát. Az Aloe Ever-Shield dezodor stift hatékony védelem az izzadás ellen. Az Aloe Ever-Shield símán felvihető és a ruházaton sem hagy foltot. A stabilizált aloe vera zselével készült termékben semmilyen erős izzadásgátló alumíniumsó nincs. Az Aloe Ever-Shield használata után egész nap frissnek és tisztának érzi magát amellett, hogy a bőrön sem hagy irritációs nyomot.

Ár: 2700 , Eladó: Adri12
Állapot: Új, Helyszín: Hajdúböszörmény, fizetés: előre utalás után posta, személyes átvétel Debrecen Hböszörmény

torppicur3

2015. március 30.

Évekig használtam ezt a deot és nem volt vele semmi problémám. Viszont mostanában váltottam, mivel már semmit sem használt. Nem vagyok izzadékony, de mégis éreztem magamon, hogy valami nem oké.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 30.

guffaw

2015. február 28.

1. Drága. 2. Nem kell sok idő, bűzölgök ugyanúgy, mintha nem használtam volna semmit. Egy poztitívum: sokáig elég. (Mondjuk nem vígasztal...)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 28.

tikla

2015. január 31.

Gombásodok tőle, úgyhogy nekem nem értékelhető a deo. :-(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 31.

Gombásodok tőle, úgyhogy nekem nem értékelhető a deo. :-(

cappuccino

2014. október 26.

Nekem pusztán három dologgal van problémám: a triclosan tartalommal, a termék hatékonyságával és az árával. Nem tudjuk, pontosan mennyi triclosan van benne, biztosan a megengedett egészségügyi határérték alatt, de azért az sokat elmond, hogy egyes országokban nem szabad használni kozmetikumokban ezt az anyagot. A másik: az FLP-sek mindig azzal jönnek, hogy oké, drága, de milyen sokáig elég. Könyörgöm, semmivel sem tart tovább, mint egy másfajta, ugyanekkora méretű deo stift.
És végül: az rendben van, hogy ez nem izzadásgátló, viszont az én személyes tapasztalatom az, hogy a kellemetlen szagokkal nem bánik el elég hatékonyan. Ilyenkor nyáron előfordul, hogy napközben, ha van rá lehetőség, meg kell mosakodnom hónalj tájékon, és újrakenni a dezodort, pedig reggel is mindig alapos mosakodás után kenem fel. Elhasználom, mert nincs szívem kidobni a 2000 Ft-ért vett dezodort (nonszensz) de újravenni nem fogom.

Update: az utolsó kb 2 centit nem lehet normálisan kinyerni a flakonból: kézzel kell szerencsétlenkedni. :S Más deo stift gyártók ezt meg tudják oldani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 26.

dorilepke

2014. október 3.

Sajnos nekem nagyon nem vált be. Pár óra után büdösebb vagyok, mintha semmit nem használnék. A sportolás közbeni védelmet pedig még akkor sem biztosítja, ha közvetlen zuhanyozás után izzadok meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 3.

Pipszi

2014. július 29.

Én eddig használtam, nekem bevált és nagyon szerettem azért is mivel alumínium és parabén mentes, de most nagyot csalódtam az összetevők miatt hogy triclosant is tartalmaz e miatt biztos nem veszek többet ilyet.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 29.

schery

2014. június 23.

Szuper termék!!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 23.

Szuper termék!!!

kathoczi

2014. június 3.

Erről a deoról minden tanácsadónak tudnia kellene és tájékoztatni is a vevőt, hogy ne izzadásgátlóként adja el. Ugyanis ettől fogsz izzadni,mert így ürülnek a méreganyagok,csak nem leszel szagos, mivel a benne lévő aloe vera baktérium és gombaölő is. Ha hagyományos dezodorról Ever-shield deóra váltunk, előfordulhat, hogy 5-10 napig „erőteljesebb” illatunk lesz, hiszen az eddig el nem távozott méreganyag ekkor kezd el kiürülni. Egyénenként változó, de kb. 2-3 hét után helyre áll az egyensúly.
Nem tartalmaz alumíniumsót,így a mellrák kockázata is csökkenthető.
De aki nem akarja rendeltetés szerűen használni, másra még tudja :) Vannak ötleteim és tapasztalataim :)
Nekem szinte egy évig elegendő. Számold ki, Te ennyi idő alatt mennyit költesz deora? Nekem megéri!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 3.

Nem tartalmaz alumíniumsót,így a mellrák kockázata is csökkenthető.

Kiszke

2014. június 2.

Kedves Kathoczi! Engem érdekelne mire lehet még használni? Bár nekem nagyon bejött "izzadásgátlóként" is, nem vagyok nagyon izzadós, a szagokat teljesen meggátolja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 2.

levendula72

2014. május 12.

Sajnos nem tudom elhasználni, mivel ragadok tőle, ettől függetlenül pár hétig próbálkoztam vele, hátha, csak türelmetlenség részemről, de egyszerűen nem tudom elviselni, ráadásul ugyanúgy izzadtam, mintha semmit nem használtam volna.
Nekem nem jött, be de természetesen nem vagyunk egyformák, ettől még jó lehet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. május 12.

Nekem nem jött, be de természetesen nem vagyunk egyformák, ettől még jó lehet.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice
Hidratálók: Propylene Glycol