Forever Living Products

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Dezodorok
Kiszerelés:   92,1 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadók   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: katalin.katona@gmail.com, Módosítva: 2014. február 20.

Ár:   2000 Ft
Kiszerelés:   92,1 g
Lelőhely:   tanácsadók
Kategória:   Dezodorok

A Nemzetközi Aloe Tudományos Tanács  igazolja a termék aloe tartalmát és tisztaságát. Az Aloe Ever-Shield dezodor stift hatékony védelem az izzadás ellen. Az Aloe Ever-Shield símán felvihető és a ruházaton sem hagy foltot. A stabilizált aloe vera zselével készült termékben semmilyen erős izzadásgátló alumíniumsó nincs. Az Aloe Ever-Shield használata után egész nap frissnek és tisztának érzi magát amellett, hogy a bőrön sem hagy irritációs nyomot.

Ár: 2700 , Eladó: Adri12
Állapot: Új, Helyszín: Hajdúböszörmény, fizetés: előre utalás után posta, személyes átvétel Debrecen Hböszörmény

Ewee

2014. május 12.

Háát imádom az flp-s dolgokat, de ez nekem nagyon nem jött be. Átlagosan izzadós vagyok. Mindent próbáltam már, de sajnos bele kell törődni h az ember izzad akármit is csinál. Ez a normális. Az nem mindegy hogy milyen szagok jönnek elő. Ettől a deotól extrém büdös lettem pedig rendesen étkezem elég folyadékot iszok stb. Én tuti nem veszem újra

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 12.

raczdetti

2014. március 18.

Az aloe verás Forever termék (A Magyar Természetgyógyász Szövetség matricázott ajánlásával), hatásos, fantasztikus natúr dezodornak tűnt. Egy rövid ideig használtam, mielőtt rádöbbentem hogy erősen májkárosító és rákkeltő szintetikus Triclosant tartalmaz, amit sok helyen már betiltottak. Kuka és bizalomvesztés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 18.

welc64

2013. december 8.

Nagy pozitívuma, h nem hagy semmilyen foltot a ruhán, ezt még egy deonál sem tapasztaltam. Az illata kb. semleges. Jól teszi a dolgát, nekem bevált nagyon. Kb. 7-8 hónapig elég nekem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 8.

sihaya

2013. december 8.

A Triclosan miatt a mínusz csillag, egyébként sokkal jobb deo, mint a többi, legfőbb előnye hogy _tényleg_ nem hagy nyomott a ruhákon (nekem más gél állagú deok is hagytak...). Az illata olyan, amilyen, semleges leginkább. Az uram is ezt használja jó ideje, szóval izzadósabbaknak is beválik. Drága, de sokáig kitart.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 8.

samsarah

2013. december 5.

Szija Sansenoy,
a 2012 .aprilisi hozzaszolasodra reagalnek:
meg tudnad irni, hogy hogyan keszited el a sajat deodat? mit teszel bele?
most tervezek hasonlot, de meg nincs gyakorlatom az ilyesmiben.

A termekkel kapcsolatban: en is szeretem ezt az izzadasgatlot. evekkel ezelott volt egy (kb fel evig eleg volt). aztan most fektettem be ra ujra, mert kiabrandultam a tobbibol.
nekem bevalt. (triclosannak meg uzenem h fujjj!ugyhogy ezzel se vagyok maradektalanul boldog...)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 5.

Szija Sansenoy,
a 2012 .aprilisi hozzaszolasodra reagalnek:
meg tudnad irni, hogy hogyan keszited el a sajat deodat? mit teszel bele?
most tervezek hasonlot, de meg nincs gyakorlatom az ilyesmiben.

eventually

2013. november 23.

Nekem bevált ez a dezodor, 2 éve használom. Izzadni azért lehet tőle, de a szagtalanítást megoldja és nekem azért is jó mert alapból sem izzadok nagyon :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 23.

quinnie0715

2013. november 2.

Eleinte nagyon jó volt, de kb. 2 havi használat után már semmit nem ér. Sajnos nagyon izzadós vagyok, de ódákat zengtek erről a termékről, ezért vettem meg. Egy próbát megért. Nem vagyok az alumíniummentes dezodorok híve alapvetően sem, nekem a hatás a lényeg, és ez sem győzött meg a hatékonyságukról. Az illata nekem nagyon büdös, de megbocsájtanám, ha használna..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 2.

TN82

2013. október 30.

Nyáron használtam, nekem kevés volt, mondjuk én nagyon izzadós vagyok, Az pozitívum, hogy alumínium mentes. Én nem fogom újra venni, de annak, aki kevésbé izzadós, megfelelő lehet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 30.

csillu

2013. október 16.

Alumíniumra allergiás vagyok, és eléggé izzadós. Gyilkos kombináció:) Amit lehetett alu-mentes kategóriában kipróbáltam az olcsóbbtól a drágábbig, de eddig ez vált be a legjobban. Tökéletesen szagtalanít, nem izzadok és nincsenek kiütéseim. Nekem nagyon bevált. Újra és újra és újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 16.

febjaba

2013. október 11.

Az illata nagyon tetszik, de csak akkor érdemes használni ha biztosan nem izzadsz. :) Mert onnantól kezdve nem sokat ér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. október 11.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice
Hidratálók: Propylene Glycol