Forever Living Products

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Dezodorok
Kiszerelés:   92,1 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadók   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: katalin.katona@gmail.com, Módosítva: 2014. február 20.

Ár:   2000 Ft
Kiszerelés:   92,1 g
Lelőhely:   tanácsadók
Kategória:   Dezodorok

A Nemzetközi Aloe Tudományos Tanács  igazolja a termék aloe tartalmát és tisztaságát. Az Aloe Ever-Shield dezodor stift hatékony védelem az izzadás ellen. Az Aloe Ever-Shield símán felvihető és a ruházaton sem hagy foltot. A stabilizált aloe vera zselével készült termékben semmilyen erős izzadásgátló alumíniumsó nincs. Az Aloe Ever-Shield használata után egész nap frissnek és tisztának érzi magát amellett, hogy a bőrön sem hagy irritációs nyomot.

Ár: 2700 , Eladó: Adri12
Állapot: Új, Helyszín: Hajdúböszörmény, fizetés: előre utalás után posta, személyes átvétel Debrecen Hböszörmény

speedy.gonzales.hu

Korcsoport: >54
2013. augusztus 27.

Közepesen izzadékony, nem túlzottan büdös pasiként eleinte sprayeket használtam, aztán jöttek a golyósok, végül a stiftek (szilárd és kenőcs) - de időnként visszatérek a golyóshoz is ha kifogyok. Eleinte jól birtam hónaljjal és Adidast/Old Spice-t használtam, de az utóbbitól elkezdett vörösödni a hónaljam. Próbáltam mindenféle enyhébb és Sensitive változatokkal (főleg golyóssal), de csak a teljes "megtartóztatás" segített a bőrömön. Utána már a lájtosak is kipirosítottak... vagyis kialakult egyfajta érzékenység.

Ekkor akadtam erre az Aloe Verára, amit azóta is használok és semmi vörösség! Nincs (semmilyen tolakodó) illat, nincs folt, igaz nem kenek belőle sokat (és azt is csak oda ahova feltétlen kell). Szerintem kiadós, hónapokig használok egy stiftet (ami elég nagy a többiekhez képest) és néha természetesen "szünetelek" is. Az árával (2000-2100 forint) elégedett vagyok - most hogy megtudtam azt is hogy rákkeltő még inkább, Valamiben csak el kell pusztulni egyszer...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2013. augusztus 27.

Lotheg

2013. május 25.

Hatalmas csalódás... Én is ajéndékba kaptam... Örültem, hogy alumentes... És nem is lettem büdös, az illata szerintem egyébként kellemes, olyan tisztaség illata van. Aztén valamikor még jobban beleéstam magam az összetevőkbe és megnéztem ennek is az INCI-jét... És elszörnyedtem. Alumínium ugyan nincs benne valóban ... Dehát mitől hatákony, hét a triclosantól ... és hogy ez mi?... Nem azért piros amiért a henna pl.... Hanem a hormonrendsezrbe beleszól elég rendesen... Szóval ha már alumentesség meg minden akkor miért iylesmit raknak bele kérdem én?... Mert ugyanott vagyunk kb. ez sem jobb annál... Pedig eddig ez az egyik legjobb alumentes deo hatékonységéban, de így nem igazén szeretem, pedig még használom a húzósabb napokon... Mert legalább nem tömíti el a pórusokat, meg a méreganygokat engedi távozni. És akkor ott a propilén glikol is gondolom, hogy ne olvadjon meg meg ilyenek... :I

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 25.

Móni-ka

2013. január 30.

Már jó 5-6-7 éve biztos van, hogy rámbeszéltek egy ilyet, de a mai napig nem tudom feldolgozni, hogy annyi pénzért, semmi de semmi hatása nem volt. Ingyen sem kéne, bár keresem most ismét az alumínium-mentes dezodorokat ...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 30.

kmaja

2013. január 28.

Ajándékba kaptam tavasszal. Akkor nagyon tetszett, és elég is volt a hatása, de nyáron már nem volt meg az egész napos hatás.
Alapvetően én is az alumínium mentes dezodorokat használom, de sajnos még nem találtam tökéleteset.
Nem fogok újat venni, de azért éjszakára ezt használom, akkor elég.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 28.

Nem fogok újat venni, de azért éjszakára ezt használom, akkor elég.

hopi90

2013. január 23.

hát csalódtam az összetevőket meglátva.......

egyébként nem olyan rossz, bár az izzadásgátló hatása sem tökéletes. viszont legalább fémszármazékok nincsenek benne

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 23.

hát csalódtam az összetevőket meglátva.......

Mossyka

2013. január 17.

Undorítóan büdös, semmit nem használ. Szerintem ennyivel mindent elmondtam...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 17.

Undorítóan büdös, semmit nem használ. Szerintem ennyivel mindent elmondtam...

666ordinarygirl

2013. január 9.

Sokáig használtam. Eleinte tetszett az illata és pár óráig jó is volt, de egy idő után már fél órát se bírt ki. Az FLPs szempillaspirál után ez az a termék ami nem vált be. Alig vártam hogy elfogyjon végre. Most lecseréltem álmaim dezodorára..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. január 9.

hempike1

2012. december 15.

Hát az izzadást éppen nem gátolja, de legalább pár órára illatossá tesz. De volt olyan esetem is, mikor kifejezetten büdös lettem tőle. Vegyesek az érzéseim.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 15.

Mariko

2012. november 17.

Nekem nagyon bevált, sosincs problémám azóta izzadással. Nem szívesen használok olyan dezodort, amiben pl. alumínium van vagy nagyon erős az illata. Szinte a végtelenségig elég. 5*

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. november 17.

timee10

2012. október 23.

Nagyon jó deo, a mi családunkban remekül bevált!
Érdekes itt is a sok vegyes véleményt olvasni...érdemes lenne mindenkinek utánanézni alaposan, hogy mitől és hogyan izzad az ember és hogy mi okozza annak szagát. Aki "büdös" tőle, azt türelemre sarkallnám...a gyógynövény benne megpróbálja helyretenni a hónalj baktériumflóráját, de ez nem mindenkinél megy 1 nap alatt...aki türelmes, annak max néhány hét (de inkébb csak pár nap vagy max. 1 hét) alatt helyreáll a rend, és onnantól "használ" a deo.
(az meg ne zavarjon senkit, hogy izzad mellette az ember, ezt a folyamatot alapból nem lenne szabad gátolni)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. október 23.

Nagyon jó deo, a mi családunkban remekül bevált!

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice
Hidratálók: Propylene Glycol