Forever Living Products

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Dezodorok
Kiszerelés:   92,1 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadók   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: katalin.katona@gmail.com, Módosítva: 2014. február 20.

Ár:   2000 Ft
Kiszerelés:   92,1 g
Lelőhely:   tanácsadók
Kategória:   Dezodorok

A Nemzetközi Aloe Tudományos Tanács  igazolja a termék aloe tartalmát és tisztaságát. Az Aloe Ever-Shield dezodor stift hatékony védelem az izzadás ellen. Az Aloe Ever-Shield símán felvihető és a ruházaton sem hagy foltot. A stabilizált aloe vera zselével készült termékben semmilyen erős izzadásgátló alumíniumsó nincs. Az Aloe Ever-Shield használata után egész nap frissnek és tisztának érzi magát amellett, hogy a bőrön sem hagy irritációs nyomot.

Ár: 2700 , Eladó: Adri12
Állapot: Új, Helyszín: Hajdúböszörmény, fizetés: előre utalás után posta, személyes átvétel Debrecen Hböszörmény

timee10

2012. október 23.

Nagyon jó deo, a mi családunkban remekül bevált!
Érdekes itt is a sok vegyes véleményt olvasni...érdemes lenne mindenkinek utánanézni alaposan, hogy mitől és hogyan izzad az ember és hogy mi okozza annak szagát. Aki "büdös" tőle, azt türelemre sarkallnám...a gyógynövény benne megpróbálja helyretenni a hónalj baktériumflóráját, de ez nem mindenkinél megy 1 nap alatt...aki türelmes, annak max néhány hét (de inkébb csak pár nap vagy max. 1 hét) alatt helyreáll a rend, és onnantól "használ" a deo.
(az meg ne zavarjon senkit, hogy izzad mellette az ember, ezt a folyamatot alapból nem lenne szabad gátolni)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. október 23.

Nagyon jó deo, a mi családunkban remekül bevált!

Guerlain Fangirl

2012. október 15.

Azon kevés Forever termékek egyike, ami nekem csalódást okozott. Nem vagyok izzadós típus, de egy meleg napon még nekem is kevés. Egy izzadósabb embernek nem is érdemes próbálkoznia vele. Az illata enyhe, semleges, azzal nem lenne semmi baj, de már sajnos tényleg semmi perc alatt "átizzad".

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 15.

subria

2012. október 11.

Megvettem,de már megbántam a kukába landolt ennyi pénzért! Az illata ok,állaga rossz,foltos marad a ruha és az izzadás is megmaradd büdös leszek tőle,hamarabb mint más rossznak tartott deo-tól!Abszolút nem ér egy ft-ot sem!(nem küzdök kemény izzadással,átlagosan)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 11.

orsolyanovak

2012. szeptember 30.

Nagyon tartós. Már sokadszorra használom és nagyon elégedett vagyok vele. Az izzadást ugyan nem gátolja, de sztem erre nincs is szükség. Őszintén szólva kicsit jobb összetevőkre számítottam ezen az áron.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 30.

betty88k

2012. szeptember 11.

Fura ezt a sok negatív véleményt olvasni, mert nálunk a családba nagyon is bevált. Az öcsém pár éve tényleg nagyon, és sajnos elég büdösen izzadt. A nagymamám régóta vásárolta a cég termékeit és ezt a deót használta, így a tesómnak is vett és tökéletesen bevállt neki. És lehet, hogy többe kerül, mint egy átlagos deo, viszont nagyon sokáig elég, mert egy ilyen több, mint fél évig kitart.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 11.

motyor

2012. augusztus 22.

Régen szerettem ezt a deót, de mára teljesen kiábrándultam belőle. Az egy dolog, hogy nincs benne alumínium, viszont "eredeti" aloe vera kivonat van benne, meg efféle "natúr-gondolatok" azonban mióta megtudtam mi is az a Triclosan, már másképp nézek a termékre.
Amúgy nem hagy foltot, nem irritál, de sajnos nem is hatékony és nem kifejezetten olcsó. Én már a végén a szagát sem bírtam és szurkoltam, hogy fogyjon már el, de a dobozon feltüntetett "Forever" kifejezés az űrtartalomra is érvényes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 22.

CocoSunrise

2012. augusztus 9.

Jó az, hogy nincs benne alumínium viszont nem hatékony ... az illata sem valami jó a bőrön egy idő után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 9.

Irina

2012. június 12.

Én szeretem, már nagyon régóta használom. Sokáig elég, nincs benne alumínium, nem hagy foltot. Ami azt illeti, kevés olyan termék kapható, ami csak ezeknek a kritériumoknak is megfelelne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 12.

shpgrl08

2012. május 16.

Minden nagyon jó lenne, mármint, hogy mi nincs benne. De sajnos az egyik legveszélyesebb anyag a TRICLOSAN benne van. Ne ezért kerülöm messziről, pedig jó lenne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. május 16.

fayless

2012. május 13.

Egyetértek az előttem szólóval. :) Személy szerint utálom a dezodorok használatát, de tudom, hogy az alapvető higiéniához hozzá tartozik. Utálom a dezodorokat, mert érzem, hogy ott van valami réteg, ami ráadásul foltot hagy a ruhán. Egyik barátnőm ajánlotta ezt a dezodort, és azóta már egy éve használom. Nem hagy nyomot a ruhán, nem érzem és nem irritál. Igaz drága, de félévre elegendő dezodor, szóval nagyon jó befektetés.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 13.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice
Hidratálók: Propylene Glycol