Forever Living Products

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Dezodorok
Kiszerelés:   92,1 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadók   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: katalin.katona@gmail.com, Módosítva: 2014. február 20.

Ár:   2000 Ft
Kiszerelés:   92,1 g
Lelőhely:   tanácsadók
Kategória:   Dezodorok

A Nemzetközi Aloe Tudományos Tanács  igazolja a termék aloe tartalmát és tisztaságát. Az Aloe Ever-Shield dezodor stift hatékony védelem az izzadás ellen. Az Aloe Ever-Shield símán felvihető és a ruházaton sem hagy foltot. A stabilizált aloe vera zselével készült termékben semmilyen erős izzadásgátló alumíniumsó nincs. Az Aloe Ever-Shield használata után egész nap frissnek és tisztának érzi magát amellett, hogy a bőrön sem hagy irritációs nyomot.

Ár: 2700 , Eladó: Adri12
Állapot: Új, Helyszín: Hajdúböszörmény, fizetés: előre utalás után posta, személyes átvétel Debrecen Hböszörmény

Judiit

2011. október 5.

Kolléganő ráállt erre a termékre. Iszonyat izzadtság szaga van azóta. :s

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2011. október 5.

Kolléganő ráállt erre a termékre. Iszonyat izzadtság szaga van azóta. :s

hgera

2011. október 4.

Én is kikukáztam anno....0-a.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. október 4.

Én is kikukáztam anno....0-a.

csilluka

2011. október 2.

Amikor vettem,azt mondták,hogy kezdetben,míg ki nem ürül a szervezetemből az előző,rossz dezodor,addig kellemetlen szagom lehet,de majd utána....!Hát én egy egész nyáron át szagosodtam hősiesen,aztán már elegem lett,és visszatértem a jól bevált Rexonámra!Kuka!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. október 2.

kisvacok

2011. augusztus 28.

No Comment.......Forever Living Food Dezodor fémsók nélkül és ultra egészséges, óriási marketinggel a háta mögött.Közben a benne lévő Triclosan az már nem fontos, csak hogy fémsómentes.
Használtam nagyon sokáig, de nem vált be.Hónaljborotválás után úgy kicsípte a hónaljam, hogy napokig vörös maradt.
Parasztvakítás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. augusztus 28.

Parasztvakítás.

Széncinke

2011. augusztus 28.

Sajnos az én hónaljam szeret izzadni és szagos lenni, így elég sokfajta dezodort kipróbáltam már. Ezt úgy ajánlották, hogy teljesen természetes, semmi káros anyag sincs benne. Akkor a triclosan mit keres benne? A termék pedig számomra semmit sem ért, 2-3 óra után nagyon-nagyon büdi lettem.. Többszöri próbálkozás után sem jött be. Nagyon drága, és szerintem nagyon rossz termék!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. augusztus 28.

lujzi

2011. augusztus 20.

használtam elég sokáig, közepes hatékonysággal, aztán egyszercsak felfedeztem a triclosant. soha többet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. augusztus 20.

cicalány

2011. augusztus 13.

Az illata nagyon finom, de pár óránál nem tart tovább. Nyáron nagyon rossz volt, amint felkentem folyt rólam a víz, semmi izzadásgátló hatása sincs, inkább még fokozza. Használat után fehér és krémszerű lesz a bőrön, ez nem szép látvány.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. augusztus 13.

DittyCat

2011. július 15.

Nekem egyáltalán nem vált be, reggel felkentem és 2-3 óra múlva már erősen "nőszagom" volt, pedig nem vagyok izzadós. A triclosant pedig már rég be kelltt volna tiltani!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. július 15.

Ria13

2011. július 14.

Sajnos én sem tudok pozitív eredményekről beszámolni: elnézést, ha vulgárisan fogalmaznék, de az izzadságomat nem hogy megszüntette volna, hanem erősebbé és "illatosabbá" /abszolút negatív értelemben/ is tette...5-6 kísérlet után a szemetesben landolt...Nálam a "forever"-ből "never" lett:-(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. július 14.

babyface

2011. július 11.

sokáig használtam és meg is voltam vele elégedve. izzadtam ugyan, de nem volt szaga és én az illatát is kellemesnek találtam. viszont annak ellenére, hogy aloe-s és elvileg baktérium ölő, nyugtató nekem állandóan begombásodott tőle a hónaljam, pedig ezelőtt sosem volt ilyen problémám... amint abbahagytam a használatát elmúltak a panaszaim... az illata és a hatékonysága miatt két csillag

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. július 11.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice
Hidratálók: Propylene Glycol