Forever Living Products

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Dezodorok
Kiszerelés:   92,1 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadók   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: katalin.katona@gmail.com, Módosítva: 2014. február 20.

Ár:   2000 Ft
Kiszerelés:   92,1 g
Lelőhely:   tanácsadók
Kategória:   Dezodorok

A Nemzetközi Aloe Tudományos Tanács  igazolja a termék aloe tartalmát és tisztaságát. Az Aloe Ever-Shield dezodor stift hatékony védelem az izzadás ellen. Az Aloe Ever-Shield símán felvihető és a ruházaton sem hagy foltot. A stabilizált aloe vera zselével készült termékben semmilyen erős izzadásgátló alumíniumsó nincs. Az Aloe Ever-Shield használata után egész nap frissnek és tisztának érzi magát amellett, hogy a bőrön sem hagy irritációs nyomot.

Ár: 2700 , Eladó: Adri12
Állapot: Új, Helyszín: Hajdúböszörmény, fizetés: előre utalás után posta, személyes átvétel Debrecen Hböszörmény

Inez

2011. július 11.

Hónalj gyantázás utáni reggel használtam először. 2 perc elteltével úgy éreztem mintha parázs lenne mindkét hónom alatt. Nagyjából 1 órába telt mire többszöri lemosás után a hónaljaim alatt 1-1 jégakkuval megnyugodtam, és arról fantáziáltam, hogy ez ilyen 2:1 termék, szétmarja az izzadságmirigyeimet a szőrtüszőimmel együtt, aminek következtében többé nem fogok a kezelt helyen sem izzadni, sem szőrösödni. Ezzel meg is békültem volna, de azon kívül, hogy napokig annyira fájtam, hogy úgy álltak a karjaim mint egy kotlósnak egyéb hatása nem volt.
A barátnőm lelkesen használta így tettem még egy próbát, mert semmit nem adok fel könnyen. Most nem szőrtelenítés után kentem, de így is borzalmasan mart. Az illatára nem emlékszem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. július 11.

misoko

2011. július 7.

Évekig elhitették az emberrel mennyire egészséges és milyen jó,mi meg megvettük méregdrágán,köszönet Apolkának éa az oldalnak,hogy lehetőség nyílik rá,hogy mindenki szabadon eldönthesse mit is használ.Nekem amúgy nem vált be a termék és nem tudtam elviselni a szagát magamon.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. július 7.

Vick

2011. július 1.

Nagyon szerettem, mert eddig ez volt a legjobb, amit használtam, de a Triclosan miatt nagyot csalódtam, így most, hogy elfogyott nem vásároltuk újra! :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2011. július 1.

diamia

2011. június 20.

Sajnos csak itthon láttam meg, hogy propylene-glycol van benne. Nekem bevált, nem izzadok, szag sincs, de a káros anyagok miatt nem veszek többet. Sajnos még csak 1o napja használom, szóval még nagyon sok van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. június 20.

nemesanita

2011. május 17.

Szerintem a legrosszabb és majdhogynem a legdrágább izzadásgátló.Borzalmas!Olyan büdi lettem tőle,hogy egyszerűen el nem tudom mondani!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. május 17.

starlight

2011. május 15.

Kipróbáltam, pénzkidobás volt, csak 1-2 óráig hat, utána semmit sem ér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. május 15.

Kipróbáltam, pénzkidobás volt, csak 1-2 óráig hat, utána semmit sem ér.

MoziRozi

2011. május 14.

Használom (vagy most elemzés után már csak használtam?) ezt a krémet, örültem, hogy nem aluminiumos, még az árát se sajnáltam, pedig nem olcsó.
Az izzadásról: szerintem elég hatékony, bár, ha jobban izzadtam, büdi lettem, irány a mosdó és magamra fújtam még valami hagyományos aluminiumosat...
Szóval még keresem az Igazit.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. május 14.

Szóval még keresem az Igazit.

gini88

2011. május 3.

A triclosan miatt nagy csalódás!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. május 3.

A triclosan miatt nagy csalódás!

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice
Hidratálók: Propylene Glycol