Forever Living Products

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Dezodorok
Kiszerelés:   92,1 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadók   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: katalin.katona@gmail.com, Módosítva: 2014. február 20.

Ár:   2000 Ft
Kiszerelés:   92,1 g
Lelőhely:   tanácsadók
Kategória:   Dezodorok

A Nemzetközi Aloe Tudományos Tanács  igazolja a termék aloe tartalmát és tisztaságát. Az Aloe Ever-Shield dezodor stift hatékony védelem az izzadás ellen. Az Aloe Ever-Shield símán felvihető és a ruházaton sem hagy foltot. A stabilizált aloe vera zselével készült termékben semmilyen erős izzadásgátló alumíniumsó nincs. Az Aloe Ever-Shield használata után egész nap frissnek és tisztának érzi magát amellett, hogy a bőrön sem hagy irritációs nyomot.

Ár: 2700 , Eladó: Adri12
Állapot: Új, Helyszín: Hajdúböszörmény, fizetés: előre utalás után posta, személyes átvétel Debrecen Hböszörmény

hetesiedit

2019. július 10.

Nagyon sokáig csak ezt használtam. Aztán valahogy felborult a hónaljflórám, allergia-szerű tünetek jelentkeztek. Bőrgyógyászhoz kellett fordulnom. Most látom az összetevők között a Triclosan-t. Az lehetett a ludas.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 10.

Szmacs

2019. július 6.

Szuper!Nincs izzadtságszag, nem tömíti el a pórusokat, egészséges és gazdaságos. Az egész család ezt használja.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 6.

Ecsetke

2019. június 25.

Évek óta ezt a dezodort használom, mert nekem abszolút bevált. Még a legnagyobb nyári melegben, edzés közben is megállta a helyét. A sötét ruháimon se hagyott fehér foltot és ha zárt, fehér ruhában megizzadtam (mert valamelyest azért izzadok dezodor mellett is, de számomra nem kívánalom, hogy abszolút száraz maradjon a hónaljam, a lényeg, hogy ne legyek büdös), sárga folt se maradt utána.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. június 25.

esztig

2019. május 29.

Férjem és én is ezt használjuk, kellemes illatú/állagú, mindennapos használat mellett is elég 2-3 hónapig. Ára is teljesen elfogadható.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 29.

Kencefice84

2019. április 22.

Nagyon régóta alumínium mentes deókat használok, de ez az első ami tényleg nem hagy büdösödni nap végére. Kellemes az illata, nem színezi el a ruhámat és munkanap végén is szalonképes vagyok. 😃

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 22.

Bettiiyy

2019. április 15.

Nem vagyok egy izzadós fajta, de én kifejezetten nagyon szeretem. Tizenéves korom óta csak ezt használom, és abszolút szerelem. Soha nem vennék másikat. Egy stift nekem 2-3 hónapig elég szokott lenni mindennapos használat mellett. Szeretem, mert izzadni hagy - gondolom, nem tömíti el a bőrömet-, viszont büdös még sose voltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 15.

szucsnoem95

2019. április 4.

Nyomot hagy, drága, és mintha nem is csinálna semmit..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 4.

Nyomot hagy, drága, és mintha nem is csinálna semmit..

AlexaMa

2019. április 1.

Bekentem vele magamat de mintha nem csináltam volna semmit. Még nyomott is hagyott a hónaljamon. Drága volt és egyáltalán nem használt. Olyan érdekes szagom volt tőle amit nem is értek. Többet inkább nem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 1.

Nano

2019. március 13.

Sokszor olvasom termékeknél, a "ha lehetne -1 csillagot adni..." kezdetű véleményeket, én még sose éreztem ezt egy terméknél sem aztán jött ez a kis "csoda". Borzalom... és drága, és a nagy természetességet és egészséget hirdető cég összerak egy ilyen összetevőkkel gazdagított "natúr" deot. Nem hogy nem hat... de olyan szagom lesz tőle nagyon hamar, amit nem engedhet meg magának az ember :D :D Úgy voltam vele, hogy elhasználom ha már ennyiért megvettem, de nem tehát, hogy ez nevetséges kategória.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 13.

adrii1223

2019. február 24.

Hát én nem nagyon szerettem. Nem vagyok alapjáraton izzadós típus, de amikor ezt használtam kifejezetten kellemetlen volt a szaga ahogy izzadtam, pedig előtte nem volt ilyen és ahogy abbahagytam el is múlt. Nem használtam sokáig mert ez elég elviselhetetlen volt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 24.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice
Hidratálók: Propylene Glycol