Forever Living Products

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Dezodorok
Kiszerelés:   92,1 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadók   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: katalin.katona@gmail.com, Módosítva: 2014. február 20.

Ár:   2000 Ft
Kiszerelés:   92,1 g
Lelőhely:   tanácsadók
Kategória:   Dezodorok

A Nemzetközi Aloe Tudományos Tanács  igazolja a termék aloe tartalmát és tisztaságát. Az Aloe Ever-Shield dezodor stift hatékony védelem az izzadás ellen. Az Aloe Ever-Shield símán felvihető és a ruházaton sem hagy foltot. A stabilizált aloe vera zselével készült termékben semmilyen erős izzadásgátló alumíniumsó nincs. Az Aloe Ever-Shield használata után egész nap frissnek és tisztának érzi magát amellett, hogy a bőrön sem hagy irritációs nyomot.

Ár: 2700 , Eladó: Adri12
Állapot: Új, Helyszín: Hajdúböszörmèny, Debrecen, fizetés: posta előre utalás után, személyes átvétel

Bzsofia35

2018. december 10.

Árához képest nem olyan jó ... számomra is egy fújós dezodorral hasznos, de ennyi pénzért ... ? ☹️

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 10.

bizsuka

2018. december 4.

Nekem ez a deo nagyon bevált, nyáron a hónaljam nagyon csúnyán begyulladt, már semmit sem tudtam rá használni, mert csípte minden, aztán kipróbáltam ezt és szinte teljesen elmúlt a gyulladás is és számomra hatásos izzadásgátló is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 4.

Jeanette

2018. november 13.

Évek óta használom, de nagy csalódás...Egyáltalán nem véd a kellemetlen izzadságszagtól...Olyan mintha az ember be se kente volna magat vele, napi többszöri hasznalat mellett sem jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 13.

veronka052194

2018. november 13.

Nekem nem vált be....el is passzoltam öcsémnek, neki jó. Crystal-t szereztem be és tök jó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 13.

szoszorebi

2018. október 13.

Sajnos a fémallergiám miatt elég kevés dezodort tudok használni.. nekem ez tökéletesen bevált, merem ajánlani mindenkinek.. Bár csak azért 4 csillag mert sajnos egy másik fújós alumíniummentes dezodorral kell még kisegítenem hogy tökéletesen elfedjem a szagokat... évek óta újra vesszük édesanyámmal

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 13.

MaFa

2018. szeptember 16.

Kellemes az illata használat után és a ruhán sem hagy nyomot és izzadásnál sem ülnek ki darabok a hónaljamon. Pozitívum még, hogy alumínium mentes, éppen ezért is vettem meg. Viszont annyira nem szeretem, ha már egy kicsit is megizzadok eltűnik az a kellemes illat és keveredik az izzadsággal. Nekem sajnos nem vált be.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 16.

MNNiko

2018. szeptember 13.

Kedves előttem szóló (Monika93) nekem is hatalmas csalódás volt az egész Forever cég... A dezodorban triclosan, a szappanokban, fogkrémben SLS, a First-ben PARABEN !!! Ennél biztosan több káros összetevőt is találnánk a termékekben, ezeket mindössze 5-6 termék böngészése után fedeztem fel és innentől már nem érdekelt a többi termék. És a természetességgel reklámozzák magukat...

Túlárazottak és az összetevőik is felháborítóak. Aki nem ismeri az összetevők nevét, nem tudja mit kell keresni a flakonon azt átverik!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 13.

Monika93

2018. július 17.

Jól látom, hogy triclosant tartalmaz??? Miért??? Azt gondoltam, hogy teljesen természetes!!! Ha már nincs benne semmilyen másik káros összetevő, miért kellett ezt bele rakni? Őszintén, most nagyon mérges vagyok! Már egy ideje használom, teljesen megfelel a bőrömnek, mindennapi használatra teljesen jó, kellemes az illata, nem hagy foltot a ruhámon és gondoltam "jupi megtaláltam a tökéletes stikket!" erre teljesen véletlenül rákeresek és ezt látom!? Pedig a flp aloe termékekre az jellemző, hogy teljesen természetesek és nem mérgezik a szervezetet! Minden gyanu nélkül kenegettem magam még akkor is, amikor nem kellett, csak gondoltam "méregtelenítsen" éjjel is pl. Olyan jó érzéssel bújtam ágyba, hogy jót tettem a szervezetemnek! Nem tudom felfogni...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 17.

szawai

2018. június 13.

Olvastam, hogy kell idő, amíg átáll a szervezet...meg hogy izzadsz, de nem leszel büdös...hát sajnos nincs türelmem kivárni, hogy hány hét alatt áll a szervezetem át rá, és sajnos a szagokat sem akadályozza meg. Bónusz: teljesen lehámlott tőle a hónaljam. Talán télen újra próbálkozom vele, ha addig ki nem hajítom :(

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 13.

cicamokusz

2018. május 16.

Nem irritál, nem hagy foltot, diszkrét illatú és nagyon sokáig elég. Nálam 5* Évek óta újra veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 16.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice
Hidratálók: Propylene Glycol