Forever Living Products

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Dezodorok
Kiszerelés:   92,1 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadók   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: katalin.katona@gmail.com, Módosítva: 2014. február 20.

Ár:   2000 Ft
Kiszerelés:   92,1 g
Lelőhely:   tanácsadók
Kategória:   Dezodorok

A Nemzetközi Aloe Tudományos Tanács  igazolja a termék aloe tartalmát és tisztaságát. Az Aloe Ever-Shield dezodor stift hatékony védelem az izzadás ellen. Az Aloe Ever-Shield símán felvihető és a ruházaton sem hagy foltot. A stabilizált aloe vera zselével készült termékben semmilyen erős izzadásgátló alumíniumsó nincs. Az Aloe Ever-Shield használata után egész nap frissnek és tisztának érzi magát amellett, hogy a bőrön sem hagy irritációs nyomot.

Ár: 2700 , Eladó: Adri12
Állapot: Új, Helyszín: Hajdúböszörmèny, Debrecen, fizetés: posta előre utalás után, személyes átvétel

mglilla

2018. április 14.

Le kell pontoznom, sajnos hosszabb tavon nem birja a borom, teljesen lehamlottam tole, faj mindket honaljam. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 14.

Cseniko

2018. április 1.

Nekem egyáltalán nem vált be, viszon édesanyám azóta is ezt a dezodort használja, hogy kb 15 évvel ezelőtt kipróbáltuk.
Állítólag kell neki adni 2-3 hét időt, amíg a szervezet átáll, kitisztul, de addig akár fel is erősítheti az izzadást, vagy a kellemetlen szagokat...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 1.

laurora

2018. március 2.

Én csak ezt a dezodort használom már egy ideje. Szerintem abszolút megéri az árát. Nagyon kellemes, visszafogott illata van. Van, hogy ezzel együtt is izzadok, de az biztos, hogy a kellemetlen szagoktól nem kell félnem. Nem hagy foltot a ruhán és nagyon sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 2.

csikosmatyas

2018. március 2.

Nem, higyjétek el tisztelt használók, nem gátolja a szagokat, csak úgy mondom. :-/
Már méterekről lehet érezni az amúgy sem kellemes saját szagával keveredő izzadságszagot.
De, hagy foltot, és de irritál, nem is kicsit. A triclosan tartalma pedig felfoghatatlan. Úgy tudtam az EU-ban már nem engedik használni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. március 2.

Vavoca31

2018. február 22.

Elég izzadós vagyok, nekem sajnos nem segített. Az illata zavaró és az állaga is elég ragacsos érzetet kelt felkenve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 22.

Liliani

2018. február 22.

Már lassan két éve csak ezt használom, az illata olyan finom, diszkrét.Nem hagy foltot a ruhán, tartósan véd a szagok ellen. Kb négy havonta veszem újra.Nekem bevált

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 22.

Jujuci

2018. február 20.

csodálkozom a véleményeken :O eléggé izzadós vagyok, ezt próbaképpen kaptam, hátha hatásosabb lesz, mint a drogériás társai. Nekem nagyon bejött!! Amióta ezt használom, csak nagyon ritkán izzadok át, a meleg futkorászós napokon. A felsőket nem fogja meg, az illata visszafogott kellemes. Nálam jelenleg Ő a N1 dezodor :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 20.

Kremrajongo

2018. január 31.

Izzadást nálam nem gátolta, szagokat sem fedte, ráadásul drága is, nagyon nem vált be.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 31.

Buklika

2018. január 3.

Kb 12-13 éves korom óta használtam, kb 18-19 éves koromig. Mindkét szülőm azóta is csak ezt a dezodor veszi, szóval szinte vsaládi hagyomány. Sokáig nagyon jó volt, az átlagos izzadtságot meggátolta, de az izzasztó helyzetekben (pl kánikula, sport) nem működött, ami még nem is lett volna baj. De miután az átlagos, egyhelyben ülős őszi napok végén konkrétan kismalacnak éreztem magam, mert semmilyen verejtékcseppet sem fogott meg. A szagokat úgy-ahogy elfedte, de a pisztolytáska látványakor elegem lett, kidobtam, és azóta cserélgetem a drogériákban kapható alumíniumsó-mentes deokat. Nem hiszem hogy megszokta a bőröm, mert arra gyanakszom, hogy az összetétele megváltozott, ugyanis más csomagolást kapott ( nem nagy cucc, de a tubus kupakja domború lett). Szóval a hatás-romlás egyik darabról a másikra történt újravétel után. Másik negatívum, hogy használat után mindig vigyáznom kellett, ha sötét felsőt vettem fel, mert ha a bekent hónomhoz ért az anyag, ott bizony fehér csíkok, foltok keletkeztek.
Csak azért kap 3 csillagot, mert hosszú évekig volt a hű társam és egész jók az összetevők. Én az illatát nem igan szerettem, nekem nem volt kellemes, olyan igazi natúr krém szagú, megszokható, sose gondoltam hogy van benne parfüm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 3.

zsuzsa84

2017. december 7.

Nekem bevált és sokáig elég. Kellemes illatú, a ruhán nem hagy foltot. Az izzadást valóban nem gátolja meg (természetes összetevői miatt és mert nem tartalmaz alumínium sókat ugyanis ez az ami miatt nem izzadunk más deokat használva), de a kellemetlen szagokat elfedi. Szívesen használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 7.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice
Hidratálók: Propylene Glycol