Forever Living Products

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Dezodorok
Kiszerelés:   92,1 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadók   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: katalin.katona@gmail.com, Módosítva: 2014. február 20.

Ár:   2000 Ft
Kiszerelés:   92,1 g
Lelőhely:   tanácsadók
Kategória:   Dezodorok

A Nemzetközi Aloe Tudományos Tanács  igazolja a termék aloe tartalmát és tisztaságát. Az Aloe Ever-Shield dezodor stift hatékony védelem az izzadás ellen. Az Aloe Ever-Shield símán felvihető és a ruházaton sem hagy foltot. A stabilizált aloe vera zselével készült termékben semmilyen erős izzadásgátló alumíniumsó nincs. Az Aloe Ever-Shield használata után egész nap frissnek és tisztának érzi magát amellett, hogy a bőrön sem hagy irritációs nyomot.

Ár: 2700 , Eladó: Adri12
Állapot: Új, Helyszín: Hajdúböszörmény, fizetés: előre utalás után posta, személyes átvétel Debrecen Hböszörmény

Jujuci

2018. február 20.

csodálkozom a véleményeken :O eléggé izzadós vagyok, ezt próbaképpen kaptam, hátha hatásosabb lesz, mint a drogériás társai. Nekem nagyon bejött!! Amióta ezt használom, csak nagyon ritkán izzadok át, a meleg futkorászós napokon. A felsőket nem fogja meg, az illata visszafogott kellemes. Nálam jelenleg Ő a N1 dezodor :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 20.

Kremrajongo

2018. január 31.

Izzadást nálam nem gátolta, szagokat sem fedte, ráadásul drága is, nagyon nem vált be.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 31.

Buklika

2018. január 3.

Kb 12-13 éves korom óta használtam, kb 18-19 éves koromig. Mindkét szülőm azóta is csak ezt a dezodor veszi, szóval szinte vsaládi hagyomány. Sokáig nagyon jó volt, az átlagos izzadtságot meggátolta, de az izzasztó helyzetekben (pl kánikula, sport) nem működött, ami még nem is lett volna baj. De miután az átlagos, egyhelyben ülős őszi napok végén konkrétan kismalacnak éreztem magam, mert semmilyen verejtékcseppet sem fogott meg. A szagokat úgy-ahogy elfedte, de a pisztolytáska látványakor elegem lett, kidobtam, és azóta cserélgetem a drogériákban kapható alumíniumsó-mentes deokat. Nem hiszem hogy megszokta a bőröm, mert arra gyanakszom, hogy az összetétele megváltozott, ugyanis más csomagolást kapott ( nem nagy cucc, de a tubus kupakja domború lett). Szóval a hatás-romlás egyik darabról a másikra történt újravétel után. Másik negatívum, hogy használat után mindig vigyáznom kellett, ha sötét felsőt vettem fel, mert ha a bekent hónomhoz ért az anyag, ott bizony fehér csíkok, foltok keletkeztek.
Csak azért kap 3 csillagot, mert hosszú évekig volt a hű társam és egész jók az összetevők. Én az illatát nem igan szerettem, nekem nem volt kellemes, olyan igazi natúr krém szagú, megszokható, sose gondoltam hogy van benne parfüm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 3.

zsuzsa84

2017. december 7.

Nekem bevált és sokáig elég. Kellemes illatú, a ruhán nem hagy foltot. Az izzadást valóban nem gátolja meg (természetes összetevői miatt és mert nem tartalmaz alumínium sókat ugyanis ez az ami miatt nem izzadunk más deokat használva), de a kellemetlen szagokat elfedi. Szívesen használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 7.

elixir

2017. október 27.

Nem vagyok forgalmazó, MLM-es, de nálam nagyon bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 27.

Nem vagyok forgalmazó, MLM-es, de nálam nagyon bevált.

blackprincesss

Korcsoport: < 18
2017. október 27.

Nem értem miért lett ennyire lepontozva.. Remekül helytáll. Nem hagy izzadságfoltot és nagyon jó illata van. Nekem sajnos nagyon érzékeny a hónaljam, így minden (szó szerint minden) dezodortól pattanásos lesz, de ettől nem. Már a két kezemen megszámolni se tudom, hogy hányszor vettem újra;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. október 27.

vassagi

2017. szeptember 25.

Én nagyon szeretem. Nem hagy foltot, tisztaság illata van, sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 25.

Én nagyon szeretem. Nem hagy foltot, tisztaság illata van, sokáig elég.

Zsofffii

2017. szeptember 5.

Kellemesen krémes állag, nem ragad, nem hagy nyomot, nem morzsálódik!
Úgymond tisztaság illata van amit nagyon szeretek!
Mint ahogy a többi FLP termék, ez is sokéig elég!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 5.

Kellemesen krémes állag, nem ragad, nem hagy nyomot, nem morzsálódik!
Úgymond tisztaság illata van amit nagyon szeretek!
Mint ahogy a többi FLP termék, ez is sokéig elég!

kataaaa01

2017. július 9.

Nagyon jó kis deo, az izzadást ugyan nem gátolja de a természetes össze tevői miatt nagyon szeretem mert néha be kell vetnem az exodort erős izzadás esetén és úgy remélem ezzel kompenzálhatom, hogy a másik túlzott káros anyagokat tartalmaz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 9.

Hiuz

2017. június 27.

Legalább 8 éve használom ezt a deót rendszeresen, a triclosan zavar egyedül. Nekem mondták ez első használatnál, hogy 2-3 hétig nem lesz jó illatú az ember, állítólag ez hagy izzadni, és ennyi idő kell, hogy a korábbi évek alatt felhalmozódott méreganyagok kiürüljenek. Ez nálam valóban így is történt, viszont utána eltűntek a kellemetlen szagok. Alumíniumsókat nem tartalmaz, ruhákat nekem nem tett tönkre. Nekem bevált ez a deó, sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 27.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice
Hidratálók: Propylene Glycol