Forever Living Products

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Dezodorok
Kiszerelés:   92,1 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadók   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: katalin.katona@gmail.com, Módosítva: 2014. február 20.

Ár:   2000 Ft
Kiszerelés:   92,1 g
Lelőhely:   tanácsadók
Kategória:   Dezodorok

A Nemzetközi Aloe Tudományos Tanács  igazolja a termék aloe tartalmát és tisztaságát. Az Aloe Ever-Shield dezodor stift hatékony védelem az izzadás ellen. Az Aloe Ever-Shield símán felvihető és a ruházaton sem hagy foltot. A stabilizált aloe vera zselével készült termékben semmilyen erős izzadásgátló alumíniumsó nincs. Az Aloe Ever-Shield használata után egész nap frissnek és tisztának érzi magát amellett, hogy a bőrön sem hagy irritációs nyomot.

Ár: 2700 , Eladó: Adri12
Állapot: Új, Helyszín: Hajdúböszörmény, fizetés: előre utalás után posta, személyes átvétel Debrecen Hböszörmény

kataaaa01

2017. július 9.

Nagyon jó kis deo, az izzadást ugyan nem gátolja de a természetes össze tevői miatt nagyon szeretem mert néha be kell vetnem az exodort erős izzadás esetén és úgy remélem ezzel kompenzálhatom, hogy a másik túlzott káros anyagokat tartalmaz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 9.

Hiuz

2017. június 27.

Legalább 8 éve használom ezt a deót rendszeresen, a triclosan zavar egyedül. Nekem mondták ez első használatnál, hogy 2-3 hétig nem lesz jó illatú az ember, állítólag ez hagy izzadni, és ennyi idő kell, hogy a korábbi évek alatt felhalmozódott méreganyagok kiürüljenek. Ez nálam valóban így is történt, viszont utána eltűntek a kellemetlen szagok. Alumíniumsókat nem tartalmaz, ruhákat nekem nem tett tönkre. Nekem bevált ez a deó, sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 27.

Flanna

2017. június 17.

Mamámtól kaptam, nekem nagyon bevált, az illata is tetszett. Eleinte... Aztán mikor már a másodikat fogyasztottam egyre jobban vált elviselhetetlen szagúvá, valahogy időközben megutáltam az illatát magamon. Pedig tiszta illat van, de valahogy magamon nem bírom már elviselni, úgyhogy most ott kuksizik a szekrényben. Azért adok négy csillagot, mert az illatától eltekintve tökéletes.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 17.

fruzsinacsillamolnar

2017. június 16.

Nekem maximálisan bevált, nem izzadok és a kellemetlen szagoktól sem kell félnem :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 16.

Kicsibabos

2017. június 16.

Eddig soha nem szerettem a stickes deókat, mert későre száradnak és utálom a ragacsos érzést. Pár hónapja próbáltam ki (kaptam ajándékba) azóta is ezt használom sarokba dobva kedvenc spray-m. Ezután csak ezt használom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 16.

Irudi

2017. június 15.

Az izzadást nem gátolja ugyan, de ilyet nem is ígér.
A kellemetlen szagokat elfedi, borotválás után sem csípi a bőrömet.
Télen bőven elég ez is, de azért nyáron, a nagyon meleg napokon kell ennél valami erősebb.
Én évek óta használom ezt (is), nem tervezem lecserélni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 15.

Az izzadást nem gátolja ugyan, de ilyet nem is ígér.
A kellemetlen szagokat elfedi, borotválás után sem csípi a bőrömet.
Én évek óta használom ezt (is), nem tervezem lecserélni.

Rikki

2017. június 13.

Baromi nagy csalódás! Az átlagtól kicsit jobban izzadok, menstruáció körül még inkább... de ettől hatványozottabban! Rémesen csúszós, ragacsos lesz a hónaljam. Ráadásul az illata sem tetszik a gyakorlatban, egyenesen irritál. Biztos, hogy soha nem fogom újra venni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 13.

boni

2017. június 11.

Nem rég kezdtem el használni én szeretem. Nem hagy foltot a ruhán, nem ragad. Az meg hogy van benne egy nem túl kellemes összetevő hát istenem. A lista legvégén van, tehát abból van belőle a legkevesebb. Nézzetek meg más közönségterméket hogy milyen összetevői vannak, kapásból abból van belőlük a legtöbb.Izzadni meg jó hogy izzadsz, ez egy természetes folyamat, komoly egészségügyi problémákat okozna, ha valaki nem tudna izzadni, egy kis logika könyörgöm. A szagot fedi el és ez a lényege.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 11.

Kmerci

2017. április 29.

Jó illatú de ugyan úgy izzadok tőle és sajnos egyáltalán nem fedi a kellemetlen szagokat. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 29.

Luna11

2017. április 19.

Én nem vettem, édesanyám vásárolt magának, párszor én is kipróbáltam. Az illata nagyon kellemes, finom tiszta, viszont nekem nem fedte el a kellemetlen szagokat, pár óra után már nem is éreztem az illatát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 19.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice
Hidratálók: Propylene Glycol