Forever Living Products

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Dezodorok
Kiszerelés:   92,1 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadók   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: katalin.katona@gmail.com, Módosítva: 2014. február 20.

Ár:   2000 Ft
Kiszerelés:   92,1 g
Lelőhely:   tanácsadók
Kategória:   Dezodorok

A Nemzetközi Aloe Tudományos Tanács  igazolja a termék aloe tartalmát és tisztaságát. Az Aloe Ever-Shield dezodor stift hatékony védelem az izzadás ellen. Az Aloe Ever-Shield símán felvihető és a ruházaton sem hagy foltot. A stabilizált aloe vera zselével készült termékben semmilyen erős izzadásgátló alumíniumsó nincs. Az Aloe Ever-Shield használata után egész nap frissnek és tisztának érzi magát amellett, hogy a bőrön sem hagy irritációs nyomot.

Ár: 2700 , Eladó: Adri12
Állapot: Új, Helyszín: Hajdúböszörmény, fizetés: előre utalás után posta, személyes átvétel Debrecen Hböszörmény

fannc22

2017. április 3.

Sajnos nem ér túl sokat ez a dezodor. Az illata alapból nem tetszik, de ha még le is izzadok hozzá, akkor förtelmes. Így a meleg időben konkrétan többet árt, mint használ...biztos, hogy nem veszek ilyet máskor.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 3.

Agi789

2017. március 16.

Eddig bevált, kellemes az illata, nincs tőle hónaljszag. Hosszú távon majd meglátom, hogy mit produkál.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. március 16.

erosdora00

2017. január 15.

Fél éve ezt használom, nekem nagyon bevált. Sokáig elég, így megéri az árát. Nyáron is simán megállja a helyét, nem leszek büdös, az izzadást is csökkenti de nem állítja meg teljesen, ami nem is baj. A barátom szerint kórház szaga van😂, de szerintem korrekt, tisztaság illata van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 15.

dandelion

2017. január 8.

Egy ideje figyelek arra, hogy alumíniummentes dezodort vásároljak, és akkor gondoltam kipróbálom a terméket, de hatalmasat csalódtam. Nem ez az első alumíniummentes termék, ezért tisztában voltam azzal, hogy nem lehet azokkal összehasonlítani, de ez valami förtelem. Kifejezetten büdös lettem tőle, sokkal büdösebb, mintha semmit nem használtam volna. Semmilyen szagsemlegesítő hatása nincsen. Sajnos eléggé sokáig kitartott másfél évig használtam naponta egyszer, ha valakinek bevált a termék neki ez pozitívum is lehet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 8.

marcsi093

2017. január 8.

Télen-nyáron csak ezt használom már 2 éve és maximálisan elégedett vagyok vele. 2-3 havonta vásárolom, ami évszakfüggő. Az összetevői miatt választottam első sorban, de nagyon finom, nem tolakodó illata is megfogott :) Magát az izzadást valóban nem gátolja, amit én személy szerint nem is szeretnék hiszen az egy egészséges folyamat :) Viszont a szagokkal jól elbír, kivétel futásnál, aktív fizikai munka során, de hát csodát ne várjunk :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 8.

Vivcsu04

2017. január 2.

Egyszerűen imádom ezt a dezodort. Nagyon jól végzi a dolgát, kellemes illata van, és az összetevői is egészen jók. Kicsit nehezebben beszerezhető, de megéri kipróbálni. Évek óta újra veszem, és csak ezt használom, nekem tökéletesen bevált. Nem tartom drágának, mert nagyon sokáig elég szerintem. Más drogériás dezodorok, amelyeket eddig próbáltam pl. nivea, dove, stb. sem voltak sokkal olcsóbbak és gyorsabban fogytak mint ez.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 2.

esztiroth

2017. január 1.

Szeretem, igaz hogy nem gátolja meg 100%ig az izzadást, de elveszi a kellemetlen szagokat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 1.

tani

2016. december 13.

Megvettem, mert azt mondták, hogy tiszta termék. Nincs benne alumínium, az aloe pedig csak jó lehet. Nahát alumínium tényleg nincs benne, viszont triclosan igen. A terméket csak hidegebb időszakban és normál fizikai aktivitás mellett tudom használni. Amint melegebb lesz, vagy elkezdek pörögni nem dezodorál megfelelően. Az illata jó, tiszta. Nagyon tetszik! Az állaga, a bőrre kenés után, nem zavaró, nem hagy ragacsos érzést. Azt hiszem ezt az egyet még elhasználom, de kedvenc nem lesz belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. december 13.

nora.szorenyi

2016. december 1.

Mindig meg voltam vele elégedve, de nagyon csalódott vagyok a triclosan tartalma miatt.
Ehhez hogy adhatták természetgyógyászok a nevüket?
mindenesetre eddig még egy izzadásgátló sem jött be annyira, mint ez. nem fogja a ruhákat, nem teszi tönkre azokat hónaljnál, az illata semleges annyira hogy egy parfümöt is feltehetek mellé.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 1.

Ehhez hogy adhatták természetgyógyászok a nevüket?

Csillagpor123

2016. november 25.

Meglepő számomra ez a sok negatív vélemény! :O
Én nagyon szerettem, bár melegebb időben ugyanúgy izzadtam vele, mint nélküle, de nem volt kellemetlen illatfelhő körülöttem. Hamarosan elfogy, de nagyon sokáig elég volt. Van mellette még két másik dezodorom is (más-más márkától), de tervezem, hogy még újra veszem. Ami hatalmas nagy csillagos ötös ebben a termékben, hogy nem hagy foltot a ruhán! =)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 25.

Meglepő számomra ez a sok negatív vélemény! :O

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice