Forever Living Products

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Dezodorok
Kiszerelés:   92,1 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadók   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: katalin.katona@gmail.com, Módosítva: 2014. február 20.

Ár:   2000 Ft
Kiszerelés:   92,1 g
Lelőhely:   tanácsadók
Kategória:   Dezodorok

A Nemzetközi Aloe Tudományos Tanács  igazolja a termék aloe tartalmát és tisztaságát. Az Aloe Ever-Shield dezodor stift hatékony védelem az izzadás ellen. Az Aloe Ever-Shield símán felvihető és a ruházaton sem hagy foltot. A stabilizált aloe vera zselével készült termékben semmilyen erős izzadásgátló alumíniumsó nincs. Az Aloe Ever-Shield használata után egész nap frissnek és tisztának érzi magát amellett, hogy a bőrön sem hagy irritációs nyomot.

Ár: 2700 , Eladó: Adri12
Állapot: Új, Helyszín: Hajdúböszörmèny, Debrecen, fizetés: posta előre utalás után, személyes átvétel

Cicus01

2016. szeptember 21.

Nagyon örültem kezdetben, hogy alumíniummentes dezodort találtam, ami ráadásul a hatásfokát tekintve is szuper. Aztán valaki felhívta rá a figyelmemet, hogy Triclosant tartalmaz, amit egyébként a legtöbb dezodor nem (felmerül a kérdés, hogy akkor minek bele?). Utánanéztem, hogy mi ez az anyag, lényegében betiltották már egy csomó országban, mert rákkeltő lehet és befolyásolhatja a hormonrendszer működését hosszú távon. Kuka,és biztosan nem veszem újra!!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 21.

Marcsus

2016. szeptember 15.

Mostanság több dezodor is kikezdte a hónaljamat, amire eddig nem volt példa: volt, amelyik csípett (nem csak borotválkozás után), amelyiktől büdösen izzadtam (izzadni kell, oké, na de így?), de még olyan is akadt, amitől fájt az oldalam és a mellem napokig. Végül kínomban érte nyúltam, bár nem vagyok kifejezetten a kenős deók híve, de hátha... És jelentem: jó! Nem fáj, nem büdösödök, kellemes púderes illata van, és sokáig elég a kiszerelés is. Nem tetszik benne viszont az ára (bár ajándékba kaptam, de ennyiért én sokallom) és kicsit lassan szárad, így a reggeli rohanásban nem a legelőnyösebb.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 15.

siss

2016. szeptember 15.

Kaptam,magamtól soha nem vennék ennyiért deot,főleg nem triclosan tartalommal. :/
Még akkor sem,hogy nagyobb darab az átlagnál. Iszonyat ócska illata van,olyannyira,hogy állandóan forog a gyomrom,ha megérzem magamon.Márpedig folyamatosan érzem magamon ezt a szagot és képtelen vagyok elviselni.Másfelől pedig olyan büdös vagyok mellette ha igazából megizzadok,mint egy görény.Az utolsó összetevő miatt pedig nem fogok időt adni,hogy méregtelenedjek,meg az illata miatt sem használnám.
Kipróbáltam,de ez kuka lesz,mert ezzel az ócska illattal még másnak sem merem odaadni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 15.

Monika111

2016. június 28.

Több barátnőm pozitív tapasztalatai alapján választottam ezt a terméket. 4 hónapja használom, azonban egy hónapja allergiás reakciókat tapasztaltam. Kb. a kánikulával egy időben kezdődött, égési sérülésekhez hasonló bőrpír, bőrszárazság, csúnya vörös foltok. Valakinek hasonló tapasztalata van esetleg? Mi lehet ez?

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 28.

sunkissedlove

2016. június 24.

Mivel szinte minden izzadásgátlóra allergiás lettem, kipróbáltam végső elkeseredettségemben.
Egy CSODA! Imádom! Epilálás után is egyből használhatom. Finom púderes az illata, nekem egész nap érezhető a frissesség.
Ne tévesszen meg senkit az ára, szerintem nem számít drágának, nekem kb 1 évig elég, ck. 3 éve használom.
Ha azt nézzük, hogy egy Dove stift 40ml-es 699 HUF, ez 91 gr és 2000 HUF, nem sok a különbség...

Ajánlom mindenkinek!

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. június 24.

Ajánlom mindenkinek!

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
TimiK

2016. május 9.

Nálunk az egész családnak bevált, pedig többen is aktívan sportolunk. A volt párom elég nagydarab pasi, és eléggé izzad, de ő is ezt használja és meg van elégedve vele.
Ha elfogy, a Triclosan miatt parkolópályára kerül, és váltogatni fogom másik deóval.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 9.

blanka09

2016. május 5.

Ez volt az első alumínium mentes dezodor amit kipróbáltam. Nekem nagyon nem vált be ugyanúgy éreztem magamon a kellemetlen szagokat.Többször is újrakentem de akkor sem segített. De szerencsére találtam egy másik alumínium mentes dezodort ami eddig jónak mutatkozik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 5.

Makeupaddict

2016. április 30.

Óóó de elszomorodtam amikor megláttam a kedvenc dezodorom mellett eztva keves csillagot:( én 2 éve csak ezt használom. Hogy miért? Lassuk csak: Nagyon jó az illata, nem irritálja a bort meg szőrtelenítés utan se, a nap végére is finom illatom van, alumínium mentes. Számomra tökéletes. És nem egész nap otthon ülök es azért nem izzadok:D lovagolni es biciklizni járok ugyhogy...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. április 30.

Molten

2016. április 24.

Én most cseréltem le a régi dezodoromat, mert nem tudom, hogy létezik e ilyen, de mintha megszokta volna a bőröm, és nem hatna már úgy. Hosszútávú kerékpáros vagyok, így fontos, hogy hasson egy dezodor. Nekem bevált. Tetszik az is, hogy semleges az illata, mert szeretek parfümöt használni, és nem is kellett többször felkennem egy nap, mert nem múlt a hatása.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 24.

sztkata

2016. április 20.

évek óta van itthon. nagyon kellemes használat - de nekem csak nyáron. kellemes lágy illat, könnyen beszívódik. dezodoráló hatása ................... hát nem igazán van neki :( jó pár óra, akár max egy nap - de csak ha nem végzek izzadósabb munkát. mivel nem vegyszerekkel dúsított, így akár ha a táskámban van és érzem, hogy melegebb van mint kéne, nyugodt szívvel ráhúzhatok és akkor tovább bírja..........
ami nálam még bibi, hogy hónaljborotválás után nekem csípős érzést produkál, ezért olyankor nem használom, mert kifejezetten kellemetlen :)
én 2,5 pontot adnék rá.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. április 20.

én 2,5 pontot adnék rá.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice