Forever Living Products

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Dezodorok
Kiszerelés:   92,1 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadók   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: katalin.katona@gmail.com, Módosítva: 2014. február 20.

Ár:   2000 Ft
Kiszerelés:   92,1 g
Lelőhely:   tanácsadók
Kategória:   Dezodorok

A Nemzetközi Aloe Tudományos Tanács  igazolja a termék aloe tartalmát és tisztaságát. Az Aloe Ever-Shield dezodor stift hatékony védelem az izzadás ellen. Az Aloe Ever-Shield símán felvihető és a ruházaton sem hagy foltot. A stabilizált aloe vera zselével készült termékben semmilyen erős izzadásgátló alumíniumsó nincs. Az Aloe Ever-Shield használata után egész nap frissnek és tisztának érzi magát amellett, hogy a bőrön sem hagy irritációs nyomot.

Ár: 2700 , Eladó: Adri12
Állapot: Új, Helyszín: Hajdúböszörmèny, Debrecen, fizetés: posta előre utalás után, személyes átvétel

erzsoka83

2016. április 14.

Finom,tiszta illata van,hatasos is,viszont max 3 ora utan sajnos az izzadsag szag ugyis erzik,foleg ha valaki nagyon izzados.Szeretem,viszont szamomra nem eleg hatasos.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 14.

emesvik

2016. április 10.

Bármennyire szerettem volna, nem vált be. Pedig több hétig kitartottam. Sajnos a kellemetlen szagok ellen nem működött, holott nem vagyok izzadós típus. Többször újrakentem, de akkor sem volt jó. Sőt mi több, a hónaljamon a bőr elkezdett enyhén hámlani és pirosodni is. :( Az illata viszont kellemes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 10.

Clementine95

2016. április 8.

Update: Sajnos mintha egy idő után egyre kevésbé használna. Pár hete észrevettem, hogy jobban izzadok, és valahogy zavart, hogy rajtam volt. Még mindig jobb, mint a legtöbb drogériás dezodor, de levonok 2 csillagot, mert annyira nem szerettem meg. Szerintem nem veszem újra, mással fogok próbálkozni.

Kb 3 hete használom és imádom. Nekem sem volt semmilyen izzadás a hozzászokási idő alatt, bár én alapból nem vagyok annyira izzadós. Szerintem nagyon kellemes az illata, gyengéd, és borotválkozás után is simán fel a lehet kenni, még hidratál is (ellentétben bármely más dezodorral, amely csíp és éget). Nekem kibírja az egész napot. A triclosan tartalmáról nem tudok mit mondani, emiatt sajnos lehet nem fogom újra venni, de nehéz ennyire jó dezodort találni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 8.

7ot

2016. március 23.

Úgy kaptam. Jó nagy adag van benne. Az illata tetszik; de aloe ide, vagy oda, az összetevői közt van, ami nagyon szúrja a szemem. Magamtól tuti nem vettem volna meg.

Up: ez nálam nagyon nem jött be. Kitartóan használtam, hátha csak idő kell, de eddig bírtam. Nem vagyok izzadós, de ha ezt használom, irtó kellemetlenül megizzadok ott, ahol bekentem. Ha nincs meleg, akkor is. És az a legfurább, hogy amúgy nem is izzadok közben. Értetlenül állok előtte, bármi mást használok, nincs ilyen és nem is volt. Nekem kuka.

(Amúgy kétszer van fent az oldalon: http://kremmania.hu/kremek/forever-living-products-aloe-ever-shield)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. március 23.

Honey01

2016. február 28.

Szeretem, mert nincs benne alumínium só és ez számomra fontos. Az illata enyhe, nem vészes, uniszex, parfümöt lehet mellette használni, bár jobb lenne parfümmentes változatban. A triclosan gondolom, hogy a tartósítás miatt kell (nagy hiba, mert az EU környezetszennyező anyagnak minősítette)- de sajnos sok kozmetikai termék előállításánál használják. Nyári 40 fokban nem állta meg a helyét, de enyhébb napokon igen. Könnyen beszívódik, nem hagy nyomot. Tavasszal-télen csak ezt használom. Nekem így sokáig elég, főként mert stift.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. február 28.

Tundi94

2016. február 11.

Imádom! A triklozán annyira minimális mennyiségben van jelen, hogy szinte elenyésző benne. És gombaölő hatása révén kell. Ugyanis ennek a deonak a lényege, hogy hagyjon izzadni.
Biológiát tanulok az egyetemen, de szerintem egy gondolkodó ember ,tudja azt,hogy izzadni KELL,SZÜKSÉGES! A szervezet így távolítja el a méreganyagot. Fontos tudni, hogy a Foreveres Deo nem izzadsággátló.Amikor elkezdtem használni 1-2 hétig kellemetlenebb volt a verejték szaga, de ez az addig felhalmozódott méreganyag miatt van. Többször kentem egy nap ,így nem hatott ki a környezetemre! :D 4 hónapig is elég egy termék,pedig rendszeresen sportolok. Az illata fenomenális, valamint teljesen unisex termék. Az egyetlen olyan deo, ami tényleg nem színezi be a ruhákat. Én nem cserélném le semmi másra. Folyamatosan a táskám része :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 11.

Luca4

2016. február 10.

Nagyon is bevállt. Igaz, hogy nem izzadás gátló, de kevésbé izzadok (lehet placebo😃) és nincs kellemetlen szagom. Család is használja. Rettentő sokáig elég. Alumínium mentes.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. február 10.

baksirozsa

2016. február 6.

Nekem kibírja az egész napot(kivéve ha műszálas a felsőm).Stresszizzadós vagyok és állja a sarat..Kellemes az illata.Engem nem zavar a triclosan szerintem még mindig jobb mint az alumínium.Valami így is úgyis kell bele hogy hatékony legyen.Csodaszerek nincsenek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 6.

doratakacs

2015. december 7.

Nagyon sokáig elég, fél évig használtam, viszont nekem nem vált be annyira. Lassan szárad meg, és pár óra múlva olyan, mintha nem is dezodoroztam volna aznap. (Nem vagyok egy izzadós típus, de ez sajnos kifejezetten kellemetlen érzést kelt.) Nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 7.

zentai.zita

2015. augusztus 4.

Úgy vettem, hogy a tanácsadó figyelmeztetett, hogy kell egy hónap, amíg megszokja a bőröm, s míg kitisztulnak a pórusaim a sok izzadásgátlótól. Nálam nem volt végül olyan intenzív izzadásos szakaszom, mint amit 'beígértek'. Viszont azóta nem vagyok büdi, mint a sok izzadásgátló mellett, visszafogta az izzadság mennyiségét is. Semleges az illata, így parfümökkel, testpermetekkel nem vész össze. Epilálás, borotválás után az aloe vera ápol is. Most már a családom is rákapott. Nagyon szeretjük, mert a felsőink sem színeződnek el tőle. Ami mondjuk a csudás Rexonák mellett alapból pár használat után megvolt! Sorra tette tönkre a felsőinket. Szóval mi letettük a voksunkat mellette. Nálunk 5*!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 4.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice
Hidratálók: Propylene Glycol