Forever Living Products

Ár:   6500 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   tanácsadók   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: katalin.katona@gmail.com, az összetevőket feltöltötte: Dorszi1, Módosítva: 2020. február 17.

Lelőhely:   tanácsadók
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Vízhiány

Megújult formula!

Védi a bőrt, visszaadja nedvességtartalmát, és fenntartja természetes pH-egyensúlyát, miközben hatékonyan óvja a szél és napsugárzás szárító hatásaitól. Rehidratáló hatású, ami hozzásegít ahhoz, hogy a bőr lágy tapintású, sima és rugalmas legyen. Arc-, kéz-és testápolásra ideálisan használható. Ugyancsak kiváló alap a sminkhez.

BT0716

2020. május 29.

Nekem az összes hidratáló közül ez vált be a legjobban. Nagyon jól beszívódik, nem hagy ragacsos érzetet, nagyon jól hidratál, és smink alá is tökéletes. Ráadásul nagyon nagyon kevés elég belőle egy használatra, így sokáig kitart. Nagyon szeretem :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 29.

budainiki22

2020. május 1.

Én a hasamat, combjaimat és popsimat szoktam vele kenni + Aloe First, nagyon szépen feszesíti.
Az arcomon nem szeretem használni, de a fent említett testrészeken jól bevált.
Továbbá sarok puhításra is kipróbáltam, ami szintén sokat segített.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 1.

Az arcomon nem szeretem használni, de a fent említett testrészeken jól bevált.
Továbbá sarok puhításra is kipróbáltam, ami szintén sokat segített.

vkata96

2020. március 26.

Ajándékba kaptam, magamtól nem vettem volna, mert nem vagyok oda ezért a cégért. A vírushelyzet miatti folyamatos fertőtlenítés nagyon kikezdte a kezemet és épp elfogyott a kézkrémem is, hát felbontottam. Hát, miután bekentem vele a kezem, fél percen belül égő vörös ekcémára hasonlító foltok jelentek meg a kézfejemen (sose volt ekcémám, és semmilyen kozmetikai termék nem okozott még allergiás reakciót a bőrömön). Alaposan lemostam szappannal, de ezután is ugyanúgy égett és csípett az egész, a foltok nem tűntek el, és pár perc múlva olyan érdes lett a kézfejem felülete, mint télen a -20 fokban. Nem tudom, mi a franc lehet benne, de ennyi elég is volt belőle. Még jó, hogy nem fizettem érte... Egyébként se túl szépek az összetevői, és még büdös is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 26.

D3tti

2019. november 21.

Nagyon szeretem, az érzékeny bőrömet megnyugtatja. Főképp arcra szoktam használni. Illata, állaga, hatása is remek.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 21.

BFB

2019. november 16.

Ahogy írták, arckrémnek tökéletes, szeretem és tényleg sokáig tart mivel kevés is elég belőle. Testápolónak is nagyon jó, puha lesz a bőröm és selymes tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 16.

Hkanna

2019. július 11.

Éjszakára használom, télen nappalra is. Nem rossz, de ha minden nap ezt kenem, az ekcémám előjön. Újravenni nem fogom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 11.

Bonika12

2019. június 6.

Ajándékba kaptam. Nekem nagyon tetszik az illata és az állaga is, könnyen beszívódik, smink alá is tökéletes, de leginkább éjszakára használom. Nem irritál, nem csíp. Talán még a pattanásaim is javultak tőle minimálisan.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 6.

Ann86

2019. május 28.

Ajándékba kaptam és nem rossz termék. Én lábápolónak használom, annak jó.Nagyon zavar a parabén tartalom és szerintem brutálisan túlárazott így biztosan nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 28.

szucsnoem95

2019. április 4.

Smink alá is jó, szeretem, de az illata nem az igazi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 4.

Smink alá is jó, szeretem, de az illata nem az igazi.

LReni91

2018. május 28.

vegyes bőrömre arckrémnek tökéletes én nagyon szeretem és sokáig tart mivel kevés is elég belőle

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 28.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Allantoin
Hidratálók: Methyl Gluceth-20, Sorbitol, Soluble Collagen, Hydrolyzed Elastin, Sodium Hyaluronate, Sodium PCA
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbic Acid

Sorbitol h 1 1

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology