Forever Living Products

Ár:   6500 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   tanácsadók   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: katalin.katona@gmail.com, az összetevőket feltöltötte: Dorszi1, Módosítva: 2020. február 17.

Lelőhely:   tanácsadók
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Vízhiány

Megújult formula!

Védi a bőrt, visszaadja nedvességtartalmát, és fenntartja természetes pH-egyensúlyát, miközben hatékonyan óvja a szél és napsugárzás szárító hatásaitól. Rehidratáló hatású, ami hozzásegít ahhoz, hogy a bőr lágy tapintású, sima és rugalmas legyen. Arc-, kéz-és testápolásra ideálisan használható. Ugyancsak kiváló alap a sminkhez.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

dudocska

2017. november 21.

Legjobb krém, amit valaha használtam! Csak este szoktam felvinni arctisztítás után. Egyből beszívódik, nem kell perceket sem várni. Nekem abszolút bevált!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 21.

Stella1104

2017. szeptember 26.

Az illata számomra nem kellemes, különleges jótékony hatását nem tapasztaltam, kicsit túlárazott.
Kárt nem tett a bőrömben, de jobb sem lett tőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 26.

Kárt nem tett a bőrömben, de jobb sem lett tőle.

nikolett00

2017. január 30.

Nappali krémnek használom, az alapozó alá, nekem nagyon bevált!
Én nagyon szeretem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 30.

Nappali krémnek használom, az alapozó alá, nekem nagyon bevált!
Én nagyon szeretem

Molten

2016. április 24.

Nem mondanám, hogy bármilyen jó hatással volt a bőrömre. Két másik krémmel kombinálva szoktam használni, hogy nagyobb bőrfelületet lefedjek, de ezen kívül magában nem tapasztaltam semmiféle hatást. Az illata kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 24.

zeany

2016. március 2.

Én arcra nem mertem használni, csak kézre. Semmi különösebb hidratáló hatással nem bírt nálam, és kicsit ragacsos érzés marad utána. Az FLP termékekből a Balancing krémet és a szérumot szeretem, azok tényleg jók és parabén mentesek, de ez jócskán lemarad tőlük. Ráadásul, amit egyáltalán nem tudtam megszokni, hogy egy az egyben rovarirtó szaga van :P

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. március 2.

zozi

2015. május 24.

Szerintem is gagyi ez a krem. Az arcomra próbáltam először, de egyáltalán nem hidratálta, majd elkezdtem a kezemre nehogy ki kelljen dobnom, de nagyon kevés. Hiába kenem száraz marad. Alig várom hogy elhasználjam, soha többé nem veszek ilyen aloe krémeket.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 24.

Aisa

2015. április 14.

Testápolónak használom. Nagyon hamar beszívódik a bőrbe és tényleg jól hidratál, viszont hamar el is fogy. Ami az ára miatt nem túl szerencsés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 14.

Lotheg

2013. május 25.

Sminkalapnak meg krémnek használtam, amíg nem tudotosodott benem milyen is igazából az összetevőket. De hatása ennek is szuper....Bár nem igazán szívódik be, de szerintem jó kis krém, de természetes összetevőkkel is kapni jó krémeket, valamint azóta már rájöttem, hogy kombinált-zsíros bőrömnek nincs szüksége igazán krémezésre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 25.

horireni

2013. április 4.

Sminklemosásra használtam néha, meg néha arckrémnek(amit az összetevők láttán többet biztosan nem fogok). Borotválkozás után megnyugtatta a bőröm. Nem egy nagy durranás, vannak sokkal jobbak, sokkal olcsóbban, parabének nélkül ...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 4.

Nautilus

2012. szeptember 6.

A téltől és ekcémától amúgy is megviselt kezemet rövidesen -nem túlzás- egészen hullaszerűvé tette. Mint ami totál halott kívülről. Persze csípett is alaposan. Nem tudom, hogy ez a parfüm, a parabének vagy minek a rovására írható, de katasztrófa volt, azóta nem is használtam. Amúgy alapvetően jó kis összetevői lennének, de ezt az ember ennyi pénzért (ilyen kis kiszerelésben) legalábbis elvárja. Mindenhogyan drága, ennyiért gondolhattak volna az érzékenyekre is. Na, de hogy happy enddel zárjam a történetet: télen a hibámból tanulva újraélesztettem a kezemet egy kb ötszáz forintos, tégelyes gyógyszertári testápolókával.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. szeptember 6.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Allantoin
Hidratálók: Methyl Gluceth-20, Sorbitol, Soluble Collagen, Hydrolyzed Elastin, Sodium Hyaluronate, Sodium PCA
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbic Acid

Sorbitol h 1 1

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology