Forever Living Products

Ár:   6000 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   tanácsadók   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zsanna, Módosítva: 2011. augusztus 16.

Lelőhely:   tanácsadók
Kategória:   Egyéb

Aloe vera gél gyorsan és hatékonyan nyugtatja meg a bőrt, nem hagy foltot a ruhán és ideális tartozáka bármely elsősegély csomagnak.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Villango

2014. szeptember 23.

Alapdarab nálam is a propoliszos krémmel és a FIRST-tel. :)
Nem photoshop és nem azonnal hat (max a hidratáló képessége) ...így azokat nem igazán tudom érteni akik azt írják nem mulasztott el ezt meg azt 3-4 nap alatt.
Ez egy regeneráló krém/zselé, nem gyógyszer.
Én az akneroxiddal és az erős AHA savval eléggé meg tudom kínoznia bőröm, egy éjszaka ezzel a szelével és több napos szárító kúrát hoz helyre. Ez a krém erre való....és erre több mint tökéletes.
Puhít és hidratál, nyugtat, gyulladást pirosságot csökkent, az irritált bőrt helyreállítja. Nagyon nagyon jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 23.

Alapdarab nálam is a propoliszos krémmel és a FIRST-tel. :)
Ez egy regeneráló krém/zselé, nem gyógyszer.

Mignon89

2014. augusztus 1.

Ez az egyik csodakrémem:) aknés, heges bőrömet szépen helyrehozta. Este szoktam használni a megtisztított arcomon, másnap reggel gyönyörű sima tőle.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 1.

miss

2014. június 17.

Nagyon szeretem ezt a krémet, és a hozzá tartozó spray-t is. Anyajegyet szedtek le rólam, és ezt hasznákom rá. A hegek már eltűntek majdnem tejlesen (pedig csak fél éve volt a műtét) próbáltam rá már cicaplastot is, ami előtte segített, de amint megszokta ezt a bőröm, utána már az semmit sem ért. Valami van ebbe a krémben! ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 17.

Páll Viktória

2014. június 12.

Ez egy csodaszer! Egy hónapja sikeresen kiszárítottam a bőröm, utána pedig hirtelen tele lettem pattanásokkal. Barátom a kezére használja ezt, mert iszonyatosan hámlik és ez remekül hidratál. Gondolom kipróbálom, rosszabb már nem lehet tőle a bőröm. 2 nap után azt tapasztaltam, hogy a pattanásaim szinte pikk-pakk eltűntek! Sőt ha látom, hogy egy újabb ilyen csúfság akar kijönni, akkor éjjelre bekenem vele magam és másnapra szinte nyoma sincs. A arcképem is sokat javított. Annyi hátránya van, hogy nekem nehezen szívódik fel, így csak estére érdemes, vagy napközben ha nem mozdulok ki akkor. Ennek ellenére megérdemli a max. pontszámot! :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 12.

kathoczi

2014. június 5.

Ez a "krém" tényleg tud valamit! :) Most arra használom, hogy az arcomon lévő hegeket (elnyomkodás következménye) eltüntessem. Esti tisztítás után kevés propolisz krémet zöld krémmel és firsttel a tenyeremben "összekeverem" és így viszem fel az arcomra. Látványosan javítja reggelre a hibákat! És úgy veszem észre, hogy a kisebb ráncokat is feltölti! :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 5.

szbogdany

2013. december 30.

Mindenre jó! :-) A sebek, pattanások szépen gyógyulnak tőle, bármelyik testrészen, érzékenyebb részekre is nyugodtan lehet használni, Herpeszre, gyulladásra is, égett felületre is jó. Alapkellék, utazáshoz is mindig magunkkal visszük. Rendkívül gazdaságos,nagyon kevés elég belőle, nagyon megéri az árát.
Tizen évek óta használom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. december 30.

Tizen évek óta használom.

tofifi11

2013. december 14.

Mindenre jó. Tetszik, hogy gél állagú, a sebek pattanások szépen gyógyulnak tőle. Én nagyon szeretem, bár tényleg nem olcsó :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 14.

Xanacska

2013. szeptember 23.

Nagyon sok mindenre és sokrétűen használom ezt a krémet.
Hajamra/fejbőrömre: viszkető fejbőrt megnyugtatja, korpától megtisztít, nagyon kellemes érzést nyújt. (Este bekenem a fejbőröm, reggel kimosom a hajamból.)
Testápolásra: leginkább a striákat szeretném vele kezelni - mindenkinek más használ, nekem ez nagyon szépen egységesítette a bőröm. Puha, nem okoz pattanást. Fürdés utána a nedves bőrbe bemasszírozom, így nem ragad és nem kell sokat használni.
Múltkor gondoltam egyet és megmostam vele a fogam. Csillogott utána. :) /bár nem rendeltetés szerű használat, de kitudja...:) /
Szerintem érdemes kipróbálni, bár az ára kicsit húzós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 23.

Nagyon sok mindenre és sokrétűen használom ezt a krémet.
Szerintem érdemes kipróbálni, bár az ára kicsit húzós.

Juji

2013. július 5.

Az univerzális sebgyógyító otthon! Régóta megvan, mert csak nagyon kevés kell belőle. Csak úgy nem kenegetem bőrre, mert ay illata elég intenyív és ragacsos bevonatot képez a bőrön, de mivel nem tudok élő növényt tartani otthon, ez a legjobb megoldás!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 5.

scisneros

2013. június 3.

Szinte mindenre jó külsőleg alkalmazva. Itthon kötelező kellékké vált az évek során, bátran ajánlom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. június 3.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Gel, Allantoin