Forever Living Products

Ár:   6000 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   tanácsadók   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zsanna, Módosítva: 2011. augusztus 16.

Lelőhely:   tanácsadók
Kategória:   Egyéb

Aloe vera gél gyorsan és hatékonyan nyugtatja meg a bőrt, nem hagy foltot a ruhán és ideális tartozáka bármely elsősegély csomagnak.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Gwendoline

2013. május 10.

Nekem volt, és hát jó volt az illata is, meg a hatása is, bár akkor még nem nagyon vettem észre semmit az arcomon, mert nem is volt rajta semmi javítanivaló. Az egyetlen problémám vele, hogy drága, így mostanság tuti nem veszek, de azért jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 10.

musume

2013. március 21.

Tavaly nyáron valamitől brutálisan tönkrement az addig teljesen átlagos, normál bőröm. Sosem volt pattanásos a bőröm típusa, maximum 1-2 ha volt, de semmi extra. Tavaly valamitől az egész arcom pattanásos lett, voltam vele bőrgyógyásznál, kentem mindenféle kencével, gyógyszert is szedtem rá. Mára nagyon szépen helyrejött a bőröm. Már csak néhány piros folt maradt a bőrömön a tavalyi szörnyűségek után. Minden reggel és este az arctisztítás után ezzel kenem be az arcom, és imádom!!!! A bőröm puha és hidratált lesz tőle. Pattanásokat sem okoz, és a régi hegeket és szépen halványítja.
Ha elfogy, biztosan újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 21.

Ha elfogy, biztosan újra fogom venni.

csill87

2013. február 12.

Miután egy Helia-D krém ígérete szerint hozzájárult a bőrfelszínem megújulásához - értsd. tele lettem viszkető kiütésekkel az arcomon - már nem tudtam mit kitalálni, mit kenjek magamra, mert semmi sem vált be. Ez a krém teljesen megnyugtatja a bőrömet, a viszketés és a pirosság is elmúlik tőle. Sajnos a kiütések még maradnak, csak 4 napja kenem ezzel, de már az is nagy élmény, hogy nem irritált a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 12.

fanny---

2013. február 10.

Én is kipróbáltam de megmondom őszintén nekem nem vált be annyira mint a natúr aloe vera amiből otthon letörök egy kis darabot és rákenem a bőrömre,na abban semmi paraben nincs. Ez szárított és picit csípett is. Azt ajánlom ennyi pénzért inkább vegyen mindenki 2 cserép aloét és azt kenegesse a sebekre,sokkal jobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 10.

Christi

2013. február 2.

szépen nyugtatja a bőrt. gyantázás után használom néha. de apró égési sérülésekre valamint napégés ellen is jó. A felvitt mennyiségre vigyázni kell, mert ha túl sokat kenünk fel akkor ragacsos érzést kelt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 2.

hempike1

2012. december 27.

Hát nekem szemlátomást gyógyul a sebem! Pár napja jól megoperáltam egy pattit, meg is lett az eredménye :( . Este rákentem ezt a gélt és reggelre nagyon szépen rendbe hozta a sérült bőrt. Még pár napra szükség lesz a tökéletes eredményhez, de nagyon biztató ez a gyors tempó. Ajánlom mindenkinek, aki szintén szereti kínozni az arcát!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 27.

kriszti.07

2012. december 3.

Nekem nem gyógyultak gyorsabban a sebeim, többet vártam tőle. És az összetevők listája is lehetne "jobb". Ennyi pénzért, tényleg egészséges dolgot vártam... :S

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 3.

andrej

2012. október 30.

Ő is nagy kedvenc, a First-höz hasonlóan!
Nagyon rövid idő alatt, hatékonyan rendbe hozza a sebeket például, égési sérülést, én eddig ezekre alkalmaztam leginkább, de nagyon sokrétűen lehet használni! Sokáig elég és megéri az árát!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 30.

Ő is nagy kedvenc, a First-höz hasonlóan!

timee10

2012. október 23.

Házi patika, csak úgy, mint a First...

Olvasom itt, hogy van aki ekcémára meg sömörre próbálta ki...Ez a termék NEM ezekre való, hanem gyulladásokra, sebekre, égésre, aranyérre és még hosszasan lehetne sorolni....a bőrbetegségek hadára (ekcéma, sömörök, fertőzések és társaik) másik FLP-s krém való.

A mi családunkban nagyon sokáig elég, és sokrétűen tudjuk hatékonyan használni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. október 23.

Házi patika, csak úgy, mint a First...

A mi családunkban nagyon sokáig elég, és sokrétűen tudjuk hatékonyan használni.

Nautilus

2012. szeptember 12.

Se a párom enyhe pikkelysömörén, se az én enyhe ekcémámon nem segített, ellenben drága és kevés. Vannak ennél jobb aloés termékek, parabének nélkül is, (amire úgy tűnik, jól előjön az ekcémám) külsőleg pl. hawaiian tropic napozás utáni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. szeptember 12.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Gel, Allantoin