Forever Living Products

Ár:   7580 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   tanácsadók   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Vick, Módosítva: 2011. július 7.

Lelőhely:   tanácsadók

Minden egyes színnek a kis kerékben megvan a maga funkciója:

• bézs: tökéletlenségek elfedésére
  • mentazöld: vörösség semlegesítésére (pl. leégés vagy rosacea)
  • sárga: sötét karikákra
  • halványbézs: tökéletlenségek elfedésére, illetve highlighterként (kiemelőként)
  • lila: szemhéjfestékalapként kiváló, ragyogóvá teszi a szemeket

hszjmm

2011. december 15.

Szerintem sem csodaszer. Nem lehet kihasználni a színeit, és nekem az állaga is túl kemény volt, valahogy nem jól kenhető. A fedése is inkább közepesnek nevezhető. Nem érte meg megvenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. december 15.

Vick

2011. augusztus 16.

Nekem bevált, semmi bőrhibám nem lett tőle, és jól is fed. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2011. augusztus 16.

Nekem bevált, semmi bőrhibám nem lett tőle, és jól is fed. :)

Judiit

2011. július 27.

Csak mutatóban próbáltam ki. Szerintem semmivel nem tud többet, mint egy alacsonyabb árkategóriájú korrektor paletta. A lilát meg egyáltalán nem találtam megfelelőnek szemhéjfesték alapként.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2011. július 27.

Ria13

2011. július 26.

? Sonya-ból így lesz az iSzONYAt...Huhh, ennél sajnos már csupán az alapozójuk szörnyűségesebb...Tiszta pubertás-feeling-em volt a sok ragyától, amely kijött rajtam 1-2 használat után.De nagyokos és jólképzett managereinknek erre is volt elfogadható válaszuk (könyv és prosi nélkül mondták, mert már biztosan belefutottak ebbe a problémácskába is): MOST MÉREGTELENÍT a bőröm! Mérges valóban voltam, de főleg magamra, hogy megint sikerült egy ilyen "David BÓÓÓÓVLIT" megvásárolnom...Ja, kérem, a hiúság ára...Húzós volt és gyötrelmes a ragyakorszakom miatt...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. július 26.

Vick

2011. július 1.

Sajnos elég drága, de nagyon jól elfedi a bőrhibákat!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2011. július 1.

Sajnos elég drága, de nagyon jól elfedi a bőrhibákat!