Freeman

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 1 400 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2015. november 12.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 1 400 Ft

Az avokádó és zabkása kivonattal készült agyagos krémpakolás megtisztítja bőröd a pórusokat eltömítő szennyeződésektől, javítja a faggyúműködést és elősegíti a bőr természetes tisztulását. Rendszeres használatával bőröd lággyá, selymessé válik.

Ár: 1 400 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel

laanna

2020. január 24.

Szeretem az illatát és a hatását is érzem. A világ végéig is elég belőle egy tubussal, mert nálam nagyon lassan fogy heti használat mellett.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 24.

Lina14

2019. szeptember 11.

Mint a loreal agyagmaszkok, olyan a hatása. Szépen összehúzza a pórusokat, kicsit szárít, így csak zsíros bőrre ajánlatos. Kell utána hidratáló, inkább este ajánlatos. Nekem is kicsit csípett azelső használatkor, de nem volt olyan vészes. Érdemes azonnal lemosni, amint megszáradt, elég kényelmetlen érzés, erősebbre szárad mint az eddigi maszkjaim. Összességében nem rossz.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 11.

nyuszita

2019. augusztus 1.

Már nagyon sokszor vettem újra. Amikor bejön a meleg, a bőröm sajnos szörnyű állapotú lesz, gyorsan zsírosodik és rengeteg lesz rajta a piros pötty. Ez a maszk segít, hogy picit jobb legyen a helyzet. Szépen mattít, picit szárít. Utána mindenképp kell hidrartáló. Csak az illatanyag zavar benne és az, hogy néha csípi a bőrömet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 1.

vikofrivia

2019. május 10.

UPDATE: kizárólag vizes arcra viszem fel és a foreonak egy dupe-jával masszírozom át így a bőröm, aztán mosom is le. Percekig sajnos nem viseli el az arcom.

Ma vettem meg és egyből fel is tettem amint hazaértem és lemostam a sminkem. Első benyomásként az illata fogott meg, nagyon nagyon finom. Nem kell belőle vastagon kenni. Érdekes érzés, ahogy szárad eléggé húzza a bőrt, de az kárpótol milyen puha lett tőle az arcom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 10.

toszapo

2019. április 9.

Naponta használom már egy hete, és csodás a hatás. A pirosságot már a második alkalommal szépen enyhítette és napról napra egyre kevésbé látszik. Egy szivaccsal egyszerűen leszedhető. Picit feszítő érzés mikor megszárad és leszedem, de utána egy vékony réteg krém és mint a babapopsi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 9.

bree07

2019. február 13.

Nem igazán szeretem. Húzódik tőle a bőröm használat után, illetve lemosni is nagyon nehéz maradéktalanul. Mivel elég durva színe van, nem túl szép látvány, ha ott marad a haj vonalánál, vagy a szemöldöknél, stb. Eleinte még kedveltem, de mióta jobb minőségű arcápolókat használok, feltűnően rossz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 13.

bernatd

2019. január 29.

Nagyon szeretem, használat után mindig tisztának érzem a bőröm, és az utóbbi időben latvanyosan szebb lett az arcom (piros foltokat lehúzta). Az én bőrömet nem szárítja bár sosem hagyom ki a hidratáló krémet utána. Az egyetlen szepseghibaja, hogy irritálja a szememet ha túl közel kenem fel hozzá, bár szerintem ez nagyrészt az én hibámból fakad. A lemosasa egyszerű és a végeredmény szép tiszta bőr. 5/5

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 29.

Vanda234

2019. január 29.

Nagyon jó jól tísztit segít a pattanádok ellen.
Kicsit szárit de 5/5
Egy héten kb 2-3alk. Használom

Nagyon jó jól tísztit segít a pattanádok ellen.
Kicsit szárit de 5/5
Egy héten kb 2-3alk. Használom

Szibi

2018. december 19.

Régóta használom, azt nem tudom megmondani hogy valóban tisztít-e, de használat után tisztábbnak/könnyebbnek érzem az arcbőröm. Picit azért szárít, igy használat után egy könnyű hidratálót teszek fel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 19.

angelaa0305

Korcsoport: < 18
2018. december 9.

Abszolút kedvenc pakolas. Ár érték arányban tökéletes. Én csak a T-zonába szoktam felvinni, mert az orcáim túl érzékenyek, de alapvetően nagyon jól teszi a dolgát:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. december 9.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Colloidal Oatmeal
Hidratálók: Propylene Glycol, Colloidal Oatmeal, Persea Gratissima (Avocado) Oil

Bentonite 0 0

Kaolin 0 0

Zabkása. A kozmetikumokban gyulladáscsökkentő, nyugtató összetevőként és hidratáló anyagként használt. A zabkásában lévő béta-glükán és keményítő védi a bőrt és hidratál, a fenoloknak és az E-vitaminnak pedig antioxidáns és gyulladáscsökkentő tulajdonsága van. Ideális összetevő az érzékeny, száraz, rozaceás bőrre.