Freeman

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 1 400 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2015. november 12.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 1 400 Ft

Az avokádó és zabkása kivonattal készült agyagos krémpakolás megtisztítja bőröd a pórusokat eltömítő szennyeződésektől, javítja a faggyúműködést és elősegíti a bőr természetes tisztulását. Rendszeres használatával bőröd lággyá, selymessé válik.

Ár: 1 400 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel

Asteria

2018. október 9.

Nekem alapvetően bejön ez az arcpakolás. Ár érték arányban is teljesen jó, és elég sokáig elég. Lassan két hónapja, hogy megvettem és ég mindig bőven van benne, pedig húgommal ketten használjuk olyan heti 1-2 alkalommal. A bőröm használat után gyönyörű lesz tőle, selymesen puha és üdébb is. Lemosni tényleg kicsit macerás. Én használat után mindig kenek fel hidratálókrémet, mert egy kicsit mintha szárítaná a bőrömet, de ezért nem vonok le pontot, mert az eredménnyel megvagyok elégedve. Kifogom próbálni majd az uborkás változatot is, kíváncsi vagyok az mit tud.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 9.

WednesdayAddams

2018. október 8.

Furcsa a kapcsolatunk, ugyanis a legjobb szó, amivel le tudom írni ezt a pakolást, az a kellemes. Semmit nem csinál a bőrömmel hosszútávon, heti több használattal sem, de mégis szeretem, ugyanis nagyon finom az illata és élmény használni.
Nem lesz tőle kevesebb pattanásom és mitesszerem, de lemosás után hihetetlen puha, hidratált és selymes az arcom tőle, amire aztán gyönyörűen lehet sminkelni, és a zsírosodást is visszafogja picit, de csak arra a napra, amikor használtam. Mintha a pirosságot is csillapítaná kicsit. Így én őt főként események, randik előtt szoktam bevetni, és így nagyon jól teljesít. Nem csodaszer, de egy nagyon jó kis last-minute maszkról van szó, szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 8.

LSTE

2018. augusztus 28.

Gondolom nem túl pozitív, ha egy értékelést úgy kezdek, hogy meh... :D
Szóval a bőröm alapvetően kombinált, miteszeres, felszíni vízhiánnyal. A zabkása jó barátom a bőrápolásban, ahogy az agyag is, de ez a maszk nekem SEMMI változást nem okozott. Könnyűszerrel abszolváltam a heti két-három használatot, lassan kiürül a tubus, mégsem érzek semmit. Se jót, se rosszat. Sajnálom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 28.

Gondolom nem túl pozitív, ha egy értékelést úgy kezdek, hogy meh... :D

lha

2018. augusztus 26.

Ár érték arányban kiváló. Használat után nagyon tiszta és kellemes érzetű a bőröm. Jó lenne rendszeresen használni és nem csak akkor, mikor eszembe jut :) Szaradás alatt eléggé feszül és melegít is kicsit. Viszont tényleg zárja a pórusokat. Utána szoktam használni valamilyen pórustisztitó tapaszt és nagyon jól működnek együtt. Az illatát nagyon szeretem, sokáig elég, talán csak a lemosása macerás kicsit. Nagyon beleáll a pórusokba, de nyilván így tud oda hatni, szóval ennyit megér.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 26.

redi96

2018. augusztus 25.

Regebben vettem, akkor nem hasznaltam, mert elso hasznalat utan nekem ugy tunt, nem sokat segit, aztan le is mondtam rola...
diy videokat nezegetve megtetszett, hogy az agyagnak milyen jo hatasa van a borunkre. Eszembe jutott akkor, hogy ez a kence is tartalmaz agyagot. Mivel egy nagy, szetnyomkodott gennyes pattanas utani folt volt tegnap az arcomon, (ami gennyedzett es verzett is) ma pedig tudtam, hogy buliba megyek, gyorsan felkentem ezt a kenct, hatha tud segiteni.. a tegnapi nap 3x is.. kb 4 orankent.. mar estere latszott az eredmeny: a seben elkezdett hamlas keletkezni, es nagyon sepen csillapitotta a pirossagot... tehat aki ugy akarja hasznalani, h csak nagyon ritkan annak nem biztos hogy megeri, egyegkent nem teljes resze agyag, tehat velemenyem szerint akar tobbszor is hasznalhato, mint a leirasaban olvashato, foleg, ha valakinek ilyen zsiros(leg8nkabb T vonalban) bore van, mint nekem.

Szuper kis arcpakolas, megegyszer nem mondok le rola!!! :) Gyulladt, pattanasos, pigmentfoltos borre tokeletes.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 25.

Colormonkey

2018. július 24.

A bőröm imádja! Körülbelül 15 percig hagyom fent, azalatt megszárad, és ugyan én nem tudom könnyen lemosni, de ez nem von le az értékéből. Használat után tiszta és hidratált az arcbőröm, jók az összetevői, nálam ez az új kedvenc arcpakolás.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 24.

kottazur

2018. július 16.

Szeretem, csak muszáj utána hidratálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 16.

Szeretem, csak muszáj utána hidratálni.

szabs

2018. június 14.

Szépen összehúzza a pórusokat és felfrissíti az arcbőrömet. Lemosni is egyszerű. Ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 14.

vivimese

2018. május 10.

Már a második tubust (ami nem kis mennyiség ennek a terméknek az esetében) használom el, és szerintem újra is fogom venni. Igaz, húzza a bőröm rendesen mikor szárad, de könnyű lemosni, és utána láthatóan tisztább, frissebb a bőr. Hosszútávon látszódnak igazán a jótékony hatások. És persze ilyen áron ekkora mennyiség nagyon megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 10.

javi

2018. március 17.

Szeretem, már lassan a második fogy el, és szerintem újra meg fogom venni (Tescoban és Rossmannban is lehet kapni). Könnyen le lehet mosni, a használata után tisztábbnak látszik a bőröm és mintha kicsit a gyulladásokat is lehúzná. Egy ici-picit szárítja a bőrt, de utána hidratálással semmi probléma.😃 nem a tökéletes pakolás, de az áráért nagyon jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 17.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Colloidal Oatmeal
Hidratálók: Propylene Glycol, Colloidal Oatmeal, Persea Gratissima (Avocado) Oil

Bentonite 0 0

Kaolin 0 0

Zabkása. A kozmetikumokban gyulladáscsökkentő, nyugtató összetevőként és hidratáló anyagként használt. A zabkásában lévő béta-glükán és keményítő védi a bőrt és hidratál, a fenoloknak és az E-vitaminnak pedig antioxidáns és gyulladáscsökkentő tulajdonsága van. Ideális összetevő az érzékeny, száraz, rozaceás bőrre.