Freeman

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 1 400 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2015. november 12.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 1 400 Ft

Az avokádó és zabkása kivonattal készült agyagos krémpakolás megtisztítja bőröd a pórusokat eltömítő szennyeződésektől, javítja a faggyúműködést és elősegíti a bőr természetes tisztulását. Rendszeres használatával bőröd lággyá, selymessé válik.

Ár: 1 400 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel

Petrappp

2018. február 18.

Én sajnos nem vettem észre, hogy nagy csodát művelt volna a bőrömmel. Szerencsére ritkán vannak pattanásaim, az én problémám inkább a bőrszárazság és a kipirosodás, hát, kicsit puhább lett a bőröm, de a pirosságon nem változtatott. A Montagne Jeunesse agyagmaszkja nekem jobban bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 18.

mmartina97

2017. december 29.

Nem rossz termék,csak szárítja a bőrt így utána hidratálni kell.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 29.

Nem rossz termék,csak szárítja a bőrt így utána hidratálni kell.

eperturmix

2017. december 4.

A cukros-szenes radírja nagyon bejött,lehet le se cserélem,ezen felbuzdulva vettem ezt is,és még akciós is volt.Hogy mindegyiknek ekkora a kiszerelése már pozitívum,de remélem azért nem romlik rám túl gyorsan.Az illata,állaga rendben van,kis kukacba jön ki a tubusból,és azt pont szeretem mert betudom osztani,hova mennyi kerüljön.A színe elég ufós,főleg ha szárad még meg is repedezik az arcomon,tiszta sci-fi,tetszik.Elég gyorsan megszárad,hát le is merevíti a fejem addigra,a szám is alig tud mozogni.Hatásilag viszont sajnos kétes érzéseim vannak.Lemosás után lemattít,puha a bőröm,és rettenet tisztának érzem..ez ok.De!Másnapra ebből nem érzékelek semmit,eltűnt a hatása,mintha nem csináltam volna a fejemmel semmit tegnap este.Úgyhogy ez szerintem leginkább ilyen instant tűzoltásra jó,alkalmak előtt vagy ilyesmi.Elhasználom azért,de újra nem venném.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 4.

NewEngland

2017. szeptember 5.

Kb 1 hete vettem a Rossmannban, azóta minden másnap használtam, habár nincsenek pattanásaim rengeteg mitteszer van az orromon, amiket gyűlölök... nem csodaszer, de láthatóan javítja a helyzetem, így a rutinomba bele tudom építeni, a többi arcápolómmal szépen működik együtt. Az illata nekem nem túl intenzív, először pirítóst szimatoltam:DD Eddig nem tudok róla rosszat mondani, ár/érték/mennyiség arányban nagyon jó. Csak azért nem 5 csillag, mert nem holy grail.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 5.

szirimiri

2017. augusztus 24.

Kíváncsiságból vettem meg, csak aztán olvastam az itteni véleményeket. Nekem nagyon bevált,lassan egy éve van meg, tesómmal közösen használjuk és most érünk a végére. Nekem szerencsére nincsenek nagy mitesszereim, viszont tesóm arcbőre nagyon KO. Nála látványos a javulás mindig. Én pattanásokra, aknékra kenem, a heggekre is. Este csak odateszem, reggelre lemegy a gyulladás és halványul a seb is. Egész arcon is szuper, tisztít valamennyire, puhít. Attól, hogy szárít és húz közben, nem kell meglepődni...hamár agyag van benne, ez a dolga. Az agyag önmagában nem a hidratálást szolgálja, nekem elhihetitek :D hidratálni kell utána, de amúgy is megtenném. Lemosni csak vízzel nagyon nehéz, tegnap vettem kozmetikai boltban kis szivacsot, azzal simán megy. Nekem újravevős. Sajnos a rossmannban csak ez meg az uborkás van, de jó lenne az áfonyásat is kipróbálni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 24.

hajnoca3

2017. augusztus 21.

Számomra óriási a kiszerelése, pedig sokat használtam és a végére érés előtt fura lett. Nem volt rossz, de nem is vettem észre semmi extrát a használata után.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 21.

walaky77

2017. augusztus 21.

Nem rossz termék, szép tiszta és puha lesz a bőröm használat után de egy átlag agyagos pakolásnál nem tud többet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 21.

Jucccc

2017. augusztus 4.

Ő is mindig van itthon, mert még nem okozott csalódást. Amikor évekkel ezelőtt legelőször használtam, húzta az arcomat, és csípett is, de ez azóta egyszer sem fordult elő, pedig jó pár tubussal elhasználtam már. Lemosni nem egyszerű, nekem kell hozzá külön arcradír szivacs is a kemény fajtából. Úgy viszont már könnyebb megküzdeni vele. Ééés a lényeg, hogy használata után mindig tiszta, zsírmentes, pihe-puha az arcom, és mintha még feszesebb is lenne tőle. Azt el tudom képzelni, hogy a szárazabb bőrű hölgytársaimnak esetleg húzza az arcbőrét, de úgyis hidratál utána az ember, és nekem az a tapasztalatom, hogy jól előkészíti a bőrt az utána következő termékeknek is, így egy jó kis szérum és/vagy hidratáló előtt érdemes kipróbálni. Akinek érzékenyebb a bőre, annak szerintem érdemes kicsit előbb lemosni, mint ahogy megszárad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 4.

briiidget

2017. július 3.

Nálam csodaszer kategória. Régóta megvan, nagy kedvenc, problémás időszakokban nagy segítség a bőrömnek. Jól tisztít, az agyag minden zsírt és faggyút eltávolít, a gyulladásokat is segít csökkenteni. Kiszárítja a bőrt egy kissé, de én kombinált bőrűként még szeretem is ezt a mellékhatását, utána szérumot és hidratálót használok, amit így nagyon könnyen felszív az arcbőr, így gyakorlatilag más termékek hatását is javítja. Mindenképpen újravevős lesz, csak azt sajnálom hogy nálunk kevés Freeman termék kapható, szívesen kipróbálnék többet is a kínálatból.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 3.

Fruzsci

2017. június 30.

Nemrég szereztem be, nem tetszett az ára így csak nagy sokára vettem meg :D Az első használat után szép sima arcbőröm lett, láthatóan szép matt lett. Viszont most másodjára használtam nem tudom mi változhatott, de mikor lemostam a két orcám elég piros lett és úúúúúúgy ég.....Vagy 10 perccel tovább hagytam fent mint múltkor lehet ez volt a baj...Annyira nem vagyok elájulva tőle, elhasználom, de nem fogom újravenni!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 30.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Colloidal Oatmeal
Hidratálók: Propylene Glycol, Colloidal Oatmeal, Persea Gratissima (Avocado) Oil

Bentonite 0 0

Kaolin 0 0

Zabkása. A kozmetikumokban gyulladáscsökkentő, nyugtató összetevőként és hidratáló anyagként használt. A zabkásában lévő béta-glükán és keményítő védi a bőrt és hidratál, a fenoloknak és az E-vitaminnak pedig antioxidáns és gyulladáscsökkentő tulajdonsága van. Ideális összetevő az érzékeny, száraz, rozaceás bőrre.