Freeman

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 1 400 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2015. november 12.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 1 400 Ft

Az avokádó és zabkása kivonattal készült agyagos krémpakolás megtisztítja bőröd a pórusokat eltömítő szennyeződésektől, javítja a faggyúműködést és elősegíti a bőr természetes tisztulását. Rendszeres használatával bőröd lággyá, selymessé válik.

Ár: 1 400 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel

zskrisztina

2016. december 18.

Az arcom puha és tiszta lett a krém lemosása után, de a termék negatívumainak listája ennél sajnos hosszabb. Amikor felkentem eléggé csípte a szemem, ami 1-2 perccel a felkenés után elmúlt, de ahogy kezdett megszáradni az arcomon a maszk,nagyon elkezdte húzni a bőröm, kifejezetten kellemetlen volt és nekem az illata sem jött be, bár ez elég szubjektív dolog. Őszintén szólva nem győzött meg a termék, annak ellenére sem,hogy akciósan - 1200 Ft.-ért - vettem meg a Rossmannban és ezért az árért egy elég nagy mennyiséget kapunk.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. december 18.

Reb

2016. november 30.

Nagyon felemás a véleményem erről a pakolásról. Egyik oldalt ott van, hogy a bőrömnek jól esik, szépen kitisztítja, selymes lesz tőle, de a másik oldalról pedig valamiért csípi a szememet, ha fölteszem. De nem mindig! (Nem tudom, min múlhat, de így lutri a felrakása.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 30.

Skye

2016. november 15.

Egészen szép és tiszta az arcom a lemosása után, és sokáig elég egy tubus belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 15.

timi02

2016. október 31.

Sok jót hallottam róla, de az én bőröm nem szerette:( Zsíros/kombinált, érzékeny bőröm van, de a használat után nagyon szárított és eléggé kipirosodott, égett a bőröm, gondolom az illatanyagtartalom miatt :(( Érzékeny bőrűeknek nem ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 31.

kornellia

2016. október 21.

Nagyon jónak tűnt, illat, állag stb.. De, mikor lemostam kipirosodott,felhevült az arcom utána. Nem tudom mi történhetett, lehet,hogy a vérkeringést fokozza és ez is hozzátartozik a "dolgához" de így elsőre nem győzött meg, nem találtam normálisnak. Pár perc és hidratálókrém után normalizálódott a bőröm állapota, hatását tekintve pedig tiszta üde bőr a végeredmény.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 21.

szilvasitimea

2016. október 5.

Hat ez valami borzalmas. Az illata alapvetoen nagyon jo, szepen lehet vele dolgozni, DE.... Iszonyat csipte a szememet ugy, h a szemkornyekemet MESSZE ELKERULTEM.... Egy ido utan elkezdte huzni a boromet, a szememet kb kinyitva nem birtam tartani, annyira csipte....gondolom a parfumtartalma miatt, folyt belole a konnyem. Megvartam, amig megszarad majd leszenvedtem, es semmi valtozas nem tortent. Erzekeny borre nem ajanlanam!!:(((

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 5.

kgyrk

2016. szeptember 13.

Kellemesen nyugtatja a pattanásos bőrt, miután lemosom, finom puha lesz az arcom, és szerencsére nem is csíp. Összességében csak jót tudok mondani róla, mégis nekem hiányzik belőle valami extra... Valójában semmivel sem nyújt többet, mint egy fele ennyibe kerülő társa.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 13.

Kriszta01

2016. szeptember 6.

Nem rossz, nem rossz, egész szépek az összetevők, nagy kiszerelést kapunk az áráért, de valami nekem hiányzik.. nincs az a látványos, intenzív puhaság és egészséges érzet a használata után, mint pl. amit a PlanetSpa arcpakolásoknál éreztem, ezért nem adok 5 csillagot, csak 4-et. Miután lemosom, sokkal nagyon változást várnék..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 6.

galanettka

2016. augusztus 27.

Nekem már csak ezt az újat sikerült beszereznem. Többször használtam már. Rájöttem, hogy nem szabad sokáig fennhagyni. Szòval nem hülyesègből ìrták rá a 'kezelès' idejèt. Nincs hámlasztva az arcom ezèrt látszik, hogy szárìt. De mondták már páran, hogy amikor ezt használom akkor utána sokkal egysègesebb az arcom ès nem látszanak a gyulladt dolgok ès ezt èn is èrzem. Igazábòl nem is az a dolga, hogy hidratáljon ès amit ìgèr azt elvègzi, úgy hogy 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 27.

BlackLion

2016. augusztus 23.

Nagyon szeretem,mióta megvan minden nap használom.Most már rájöttem elég kevesebbet is felvinni,mert ugyanúgy hat. Szépen gyógyulnak a pöttyök,piros foltok. Rég óta tervezem,hogy kipróbálom,de drágállottam. Aztán egy kínai üzletben találtam olcsóbban. Ajánlom mindenkinek akinek kevert bőre van és szeretné kicsit kordában tartani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 23.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Colloidal Oatmeal
Hidratálók: Propylene Glycol, Colloidal Oatmeal, Persea Gratissima (Avocado) Oil

Bentonite 0 0

Kaolin 0 0

Zabkása. A kozmetikumokban gyulladáscsökkentő, nyugtató összetevőként és hidratáló anyagként használt. A zabkásában lévő béta-glükán és keményítő védi a bőrt és hidratál, a fenoloknak és az E-vitaminnak pedig antioxidáns és gyulladáscsökkentő tulajdonsága van. Ideális összetevő az érzékeny, száraz, rozaceás bőrre.