Freeman

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 1 400 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2015. november 12.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 1 400 Ft

Az avokádó és zabkása kivonattal készült agyagos krémpakolás megtisztítja bőröd a pórusokat eltömítő szennyeződésektől, javítja a faggyúműködést és elősegíti a bőr természetes tisztulását. Rendszeres használatával bőröd lággyá, selymessé válik.

Ár: 1 400 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel

Gabu

2016. augusztus 8.

Azta!! Hát, az első arcpakolás ami TÉNYLEG használ!!! Nekem nagyon bevállt. Az orromon levő csunyaságokat (miteszer) semmivel,de semmivel nem tudtam eltüntetni,ezzel viszont az első használat után szinte telljesen eltüntek (véégre). Nagyon örülök hogy megvettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 8.

Nashuaaa

2016. július 27.

egész jó, tisztít, puhává tesz és mintha kicsit egységesítene is, de igazából semmi nagy extra, ettől én többet várok egy pakolástól. A mitesszerekkel pl semmit, de semmit nem csinál, pedig nekem csak azok vannak. Szóval mondjuk egy erős közepes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 27.

Eszti0206

2016. július 16.

Imádom! A pórusaimat elég jól kitisztítja, és nagyon puha lesz tőle a bőröm, ráadásul másnap nem lesz zsíros a T-zónám sem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 16.

lilyrose

2016. július 13.

Ez egy csoda! Az egyetlen pakolás amit használok az arcomra. Arctisztítás után 30 percig szoktam fent hagyni, utána nagyon puha és tiszta lesz az arcom. Hatása kb. 2-3 napig tart, de egy héten egyszer bőven elég feltenni. Körülbelül egy éve vettem meg és most fogyott el, már be is szereztem belőle egyet. Érdemesebb kisebb kínai üzletekben keresni, mivel ott olcsóbb, mint egy Rossmannban.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 13.

rituska0922

2016. július 12.

Sziasztok ! Én is nagyon szeretem tetszik az illata , az ára és , hogy mennyi ideig elég, de egy bajom van vele, hogy nekem ha a szemem közelébe ér, akkor nagyon csípi a szemem. Ez lehet attól gondolom , hogy parfüm van benne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 12.

angie10

2016. június 12.

X éve használom már, néha megfeledkezem róla, de aztán mindig újra felfedezem. Számomra egy csodaszer. Tisztít, egységessé teszi a bőröm, optikailag is fiatalítja az egész arcom egységét. A korom ellenére még mindig vannak néha aknéim, így ezeket is rendesen pusztítja. Ha tovább rajta hagyom valóban szárít kicsit, de azt hiszem ez semmi az eredményhez képest!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 12.

Audrey21

2016. május 29.

Szereti a bőröm. Kisebbek utána a pórusaim, meg valahogy egészségesebb az egész látvány. Igazából azt a következő napi alapozáskor szoktam észrevenni, hogy mennyivel egyszerűbb utána dolgozni. Szerintem az ára sem rossz ekkora kiszerelésért.
Szárít, de ez engem nem zavart soha, én maszk után egyébként is mindig hidratálok.
3x használtam eddig, meglátom a tubus végén újra akarom e majd venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 29.

3x használtam eddig, meglátom a tubus végén újra akarom e majd venni.

Jancsa

2016. május 29.

Nem rossz. A pórusaimat kitisztítja és összehúzza, viszont eléggé szárítja a bőrömet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 29.

ihavenotime4this

2016. május 25.

Nekem nagyon bevált, a mitesszeres részeknél látszik, hogy megváltozik a krém színe, mintha tényleg a pórusba hatolna. Határozottan kevesebb kis fekete pötty van az arcomon utána, illetve a bőröm is sokkal puhább, azonban tényleg szárít, ezért kötelező hidratálni utána, de én ezt nem veszem nála hibának, hiszen nem a hidratálás a feladata, hanem a tisztítás, amit egészen jól végez, és szerintem ár-érték arányban is abszolute korrekt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 25.

Nittuska

2016. május 19.

Kombinált a bőröm, így én csak az úgy mondd zsírosodó részekre teszek. Én is addig várok vele míg cserepesedik, s húzódik a bőröm.
Én is szoktam utána hidratálót tenni.
Hát nem tudom csodát sztem sem tesz, de kárt sem. Használat után puha a bőröm..
Ha azt vesszük nem is olyan drága, hiszen hatalmas nagy mennyiséget kapunk és sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 19.

Én is szoktam utána hidratálót tenni.
Hát nem tudom csodát sztem sem tesz, de kárt sem. Használat után puha a bőröm..

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Colloidal Oatmeal
Hidratálók: Propylene Glycol, Colloidal Oatmeal, Persea Gratissima (Avocado) Oil

Bentonite 0 0

Kaolin 0 0

Zabkása. A kozmetikumokban gyulladáscsökkentő, nyugtató összetevőként és hidratáló anyagként használt. A zabkásában lévő béta-glükán és keményítő védi a bőrt és hidratál, a fenoloknak és az E-vitaminnak pedig antioxidáns és gyulladáscsökkentő tulajdonsága van. Ideális összetevő az érzékeny, száraz, rozaceás bőrre.