Freeman

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 1 400 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2015. november 12.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 1 400 Ft

Az avokádó és zabkása kivonattal készült agyagos krémpakolás megtisztítja bőröd a pórusokat eltömítő szennyeződésektől, javítja a faggyúműködést és elősegíti a bőr természetes tisztulását. Rendszeres használatával bőröd lággyá, selymessé válik.

Ár: 1 400 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel

balatonka

2016. május 17.

Nagyon szépen tisztítja az arcom, viszont eléggé szárít is. Így mindig használok utána hidratáló pakolást is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 17.

asztromélia

2016. május 8.

Semmit sem tisztit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 8.

Semmit sem tisztit.

kamyllakomaromi

2016. május 3.

Egy kicsit sokaltam az árát,de megvettem.Szépen tisztította a bőrt,de csodát nem tett vele.Szerettem használni,különleges élmény volt.Egyszer talán újra veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 3.

delfi

2016. május 2.

Tökéletes. Mindig ezt használom arc radírozás után. Mintha egy drága arckezelésről jöttem volna, nem beszélve arról, hogy ez az egyetlen maszk, ami hosszútávon kordában tartja a zsíros bőröm. Szép matt, tiszta marad az arcom, semmi pattanás semmi miteszer. Nagyon megérte az árát, ha fáradt vagyok, a bőrömön is látszik, de ez helyre teszi. Újravevős termék :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 2.

paluspanka

2016. április 27.

MIÉRT NEM EZT HASZNÁLTAM EDDIG? tökéletes! illata-állaga-hatása 100* bőven veri a drágább társait!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 27.

szilvike94

2016. április 16.

Már régóta szemeztem vele, de úgy döntöttem mostmár tényleg ideje hazajönnie velem! Őszintén szólval az ára elég húzós, de úgy voltam vele, hogy elég nagy mennyiségről van szó. Nekem kombinált bőröm van, de néha hajlamos vagyok túlszárítani.
Egy planet spa arcmaszkos ecsettel szoktam felvinni. Először féltem, hogy nehogy patikat okozzon (mert már ez előfordult más arcmaszkokkal). Én kb addig várok ameddig cserepesre nem szárad és érzem azt a húzodó viszkető érzést.
Másnap mindig úgy érzem, hogy talán kevésbe zsírosodik be az arcom a nap végére a kritikus pontokon. Természetsen azért meg nemszűnteti teljesen de némileg javít rajta, és a bőröm is finom puha utána.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 16.

ronavolgyifanni

2016. március 30.

Már legalább 2 éve meg szerettem volna venni, mikor egyik nap a rossman-ban megláttam és úgy döntöttem, hogy na akkor most itt az idő. Kicsit csalódott vagyok. Az arcbőröm kombinált és a szárazabb részeibe nagyon csúnyán bele tud ragadni ha 10 percnél tovább hagyom fent, illetve rendesen szárítja is tovább azokat a területeket. Ezen felül komolyabb hatása az arcbőröm állapotára nem volt, pedig már 2 hónapja rendszeresen használom. Nem adom fel, még adok neki egy kis időt, de nem vagyok túl optimista. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 30.

mucubebu

2016. február 22.

imádom! Egyik legjobb arcmaszkom ami valaha volt

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. február 22.

imádom! Egyik legjobb arcmaszkom ami valaha volt

sarkanyandi

2016. január 23.

Sok jó vélemény hatására megvettem én is, de engem annyira nem bűvölt el sajnos. Lehet azért mert normál bőröm van, és a szárazhoz áll közelebb mint a zsíroshoz, ez a pakolás meg inkább nekik van. Engem kicsit szárít, ami gondolom természetes, s nem lenne vele baj, ha érezném hogy kapott a bőröm valami szuper pluszt amiért megérte. De nálam ez nem jött be.. el fogom használni vagy odaadom valakinek, de nem veszem újra. Kombinált/zsíros bőrtípusú lányoknak szerintem jó, száraz bőrű lányok keressünk valami hidratálóbbat. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 23.

zadri

2016. január 17.

Úgy tűnik örök kedvenc. A negyediket használom jelenleg...és rettenetesen sokáig elég egy tubus.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 17.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Colloidal Oatmeal
Hidratálók: Propylene Glycol, Colloidal Oatmeal, Persea Gratissima (Avocado) Oil

Bentonite 0 0

Kaolin 0 0

Zabkása. A kozmetikumokban gyulladáscsökkentő, nyugtató összetevőként és hidratáló anyagként használt. A zabkásában lévő béta-glükán és keményítő védi a bőrt és hidratál, a fenoloknak és az E-vitaminnak pedig antioxidáns és gyulladáscsökkentő tulajdonsága van. Ideális összetevő az érzékeny, száraz, rozaceás bőrre.