Freeman

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Vviragg, Módosítva: 2015. november 5.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Ez az egyedülálló maszk és bőrradír méregtelenítő hatású. Először is, természetesen tisztíó aktív szén segít elnyelni az olajat és a szennyeződések anélkül, hogy túlzottan szárítana. Ezután a fekete cukor segít hámlasztani, lággyá és tisztává varázsolja az arcbőrt. Tökéletes minden bőrtípusra.

Gigike

2020. február 9.

Nagyon szeretem, ezt szoktam venni meg az avokádósat aminek Isteni az illata..
Én inkább testradírnak használom, tökéletesen teszi a dolgát, a szemcsék is finomak benne. Bár még mindig keresem azt a radírt aminek igazán aprócska szemcséi vannak, mint egy tengerparti homoknak, de sajnos ilyet itthon lehetetlen találni... 🥴

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 9.

Nagyon szeretem, ezt szoktam venni meg az avokádósat aminek Isteni az illata..

Narbeleth

2019. december 2.

Eddig hadilábon álltam a radírozással, mert a bőröm igényelné, de közben amit próbáltam (Himalaya, Neutrogena) mind nagyon szárított, még ha nem is használtam naponta. Nemrég kaptam hámlasztót, hogy próbáljam ki, de mintha csak a koszt mostam volna vele az arcomról, valamivel muszáj volt az elhalt hámsejtek nagy részét eltávolítani. Ezt a radírt többször láttam már egy kiskereskedésben, emlékeztem, h egész jónak tűnt, amellett feleannyiba kerül, mint bármi amit próbáltam; egy próbát megért. Nem gondoltam volna, hogy egy ilyen olcsóbb terméktől lesz pont jobb, de ez nem szárítja a bőröm, mintha kellemes védőréteget képezne inkább. Száraz arcbőrre szoktam felvinni, öt percre fennhagyom, aztán eldörzsölöm. Elég drasztikus, de legalább mindent leszed, sebet még nem okozott. Meleg vízzel könnyen lemosható, a cukor ellenére nem ragad. Nem mondanám csodaszernek, de kellemes meglepetés, ezért 5*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 2.

Nashuaaa

2019. szeptember 16.

Nem arcradírnak, hanem testradírnak vettem, mivel arcon csak hámlasztani szoktam, úgyhogy arról nem tudok nyilatkozni, de testradírként nagyon jó. Az állaga külön jó, mert tényleg nem is folyik túlzottan, hanem van egy sűrű zselés szerű állaga. Nagyon hatékonyan radíroz, valahogy jobb, mint más ilyen termékek, amiket próbáltam, puhább és simán, ápoltabb érzetű utána a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 16.

clairenoctuelle

2019. március 8.

Régóta kerestem, sajnos elég kevés helyen lehet kapni (végül az Ázsia Centerben bukkantam rá). Minőségi termék szép összetevőkkel, amelynek igazi spa élmény a használata. Eddig még csak arcradírként próbáltam, de mivel jó erősen radíroznak a szemcsék, testre is ki fogom próbálni ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 8.

Odri

2019. január 28.

Valamiért kimaradt az életemből ez a termékcsalád. Eddig! Annyira csodálatosfantasztikusszuperkirály ez a bőrradír, hogy soha többé nem akarok más bőrradírt használni. Ilyen puha és tiszta egyetlen másik bőrradírtól sem volt a bőröm és nem csak arcra próbáltam ki, hanem a combomon is és ott is szuper. Óriási kiszerelés nagyon jó áron, csodás összetevőkkel. Le is megyek a sarki kis drogériába ahol ráleltem és mindet felvásárolom. Kevés rá az 5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 28.

BlondieGrl

2018. február 22.

A kedvenc maszkom!
Felváltva használom 4másik testvérével de őt szeretem a legjobban!
Kissé nedves arcra viszem fel,hagyom 10percig,utána nedves kézzel elkezdem masszírozni és lemosni,használat után hihetetlen puhának és egyenletesebbnek érzem az arcom!
Sok másik arcradír inkább "szétkarcolta" az arcom mint jót tett,ezzel ilyen nem fordult elő! Mihelyst fogyóban lesz veszem is újra!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 22.

A kedvenc maszkom!
Felváltva használom 4másik testvérével de őt szeretem a legjobban!

Etie

2017. december 16.

Imádom!
Még Hollandiában mondtam páromnak, hogy hozzon nekem egy fekete lehúzhatós maszkot, de véletlenül ilyet hozott. Kis morgás után kipróbáltam, és beleszerettem.😍
Inkább testradírnak használom a durvasága miatt, arcra elég havonta. A narancsbőrös combjaim, fenekem, bababőr puhaságúvá varázsolja fürdés után.
Most hogy már rájöttem hogy itthon is kapható, alap darab lesz a fürdőszobában. 😊

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 16.

Imádom!

eperturmix

2017. november 1.

Nagyon szeretem,biztos,hogy újrafogom venni.Tetszik az állaga,hogy jól eloszlatható,nem darabos,nem folyik,jut mindenhova.A szemcséktől sűrű,de nem karcol,levisz mindent,és nem is szárít.Jó hozzáérni a bőrhöz.Akciósan ezer forint körül nagyon szuper,de teljes áron is megveszem,mert nagy kiszerelés.Erősen ajánlom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 1.

briiidget

2017. július 3.

Tetszik, hogy maszk és hámlasztó egyben. Problémás bőrre nagyon ajánlom, nekem ő és az avokádós testvére is nagyon jól szoktak jönni pattanás vészhelyzetek esetén. A mélytisztításban is szuper, biztos, hogy újra fogom venni. Egyetlen negatívuma, hogy a bőrön lefelé igyekvő cukorszemcsék csiklandozzák az arcbőrt, de ennyit szerintem be lehet vállalni egy jó arcpakolás érdekében.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 3.

Glowycosmeticsblogspot

2017. május 4.

Pont kerestem egy arcradírt, mikor megláttam azonnal tudtam, hogy kell, imádom az ilyen fekete maszkokat, igazából nagy hatást nem vettem észre, azon kívül, hogy radírozik. Jah és cukor íze van xddd

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 4.

Hidratálók: Sucrose, Propylene Glycol

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Kaolin 0 0

A banán gyümölcséből nyert kivonat. Bőrkondicionáló hatású összetevő. Valószínűleg némi antioxidáns hatása van a bőrre.

Orvosi vízitorma kivonat. A CosIng besorolása szerint bőrkondícionáló és illatanyag. Paula Begoun szerint egy kevés kutatás utal arra, hogy szájon át fogyasztva rákellenes hatása van a vizitormának. Szintén van arra utaló kutatás, hogy a növény antioxidáns tulajdonságú, de hogy a bőrre kenve is megtartja-e ezt a tulajdonságát azt nem tudni.

A kutyatejfélék családjába tartozó fa kivonata. Kérgének a kivonata és a diószerű termésének az olaja egyaránt használt a kozmetikumokban. Mindegyiknek bőrpuhító (emollient) és bőrjavító hatása van.

További info az összetevőről a KM-blogon >>

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak