Freeman

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Vviragg, Módosítva: 2015. november 5.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Ez az egyedülálló maszk és bőrradír méregtelenítő hatású. Először is, természetesen tisztíó aktív szén segít elnyelni az olajat és a szennyeződések anélkül, hogy túlzottan szárítana. Ezután a fekete cukor segít hámlasztani, lággyá és tisztává varázsolja az arcbőrt. Tökéletes minden bőrtípusra.

delfi

2016. november 9.

Nagyon szeretem! Hagyom radírozás után még vagy 10 percig hatni. Egy héten egyszer bőven elég használni. Szuper és gazdaságos.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 9.

balankaa01

2016. augusztus 5.

Egy használat után írok véleményt, mert nem bírom ki...
Nagyon régóta epekedtem már egy ilyen után, de eddig soha nem találtam sehol, viszont most külföldön lecsaptam rá rögtön, ahogy megláttam.
Durva szemcséjű - nagyon durva -, épp ezért szárazon nagyon fájdalmas volt végigdörzsölni vele az arcomat, DE! Ilyen puha talán egy radír után sem volt az arcom. Hetente csak egyszer tervezem majd használni, vagy lehet, hogy csak két hetente, mert van finomabb szemcséjű radírom is, azért annak az illata is jobb.
Viszont egyáltalán nem bánom, hogy megvettem! Remélem, hosszabb távon sem ábrándulok ki belőle. Majd updatelek, ha megváltozik a véleményem, addig is egyértelműen 5* :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 5.

Egy használat után írok véleményt, mert nem bírom ki...

Lyah

2016. április 29.

Ma megérkezett két kis adag, és annyira örülök neki, hogy nem a nagyot rendeltem meg! Nem tetszik, nem kifejezetten csinál semmit, nehéz felkenni maszkként, viszont hagy valami réteget lemosás után a bőrömön. A másikat még elhasználom, és aztán hátra sem nézek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 29.

Zsú17

2015. január 30.

Épp ilyen durva szemcséjűt kerestem. Szeretem az illatát és az Ízét is :)) Használom maszkként is, de ha nincs annyi időm, akkor sima radírnak is megfelel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. január 30.

Vviragg

2014. június 17.

Hatásosnak bizonyult. Kellemes illatú és abszolút elviselhető az arcon annak ellenére is, hogy nagyon durva szemcsékből tevődik össze. Szépen beépül az arcba és ezáltal a gyulladásokat csökkenti. Nagyon jó sőt már durva az összetétele. Én 7-9 percig hagyom fent. Az első 2 percben körkörös mozdulatokkal gyengéden az arcomba dolgozom, ezáltal jobban hámlaszt és serkentem a vérkeringést. Utána pihentetem. Nyakon is alkalmazható. Azért csak négy csillagot adtam, annak ellenére, hogy ötöt is érdemel, mert az eltávolítása kicsit macerásabb a nagyon durva szemcsék miatt. Természetesen ez nem befolyásolja a termék hatékonyságát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 17.

Hidratálók: Sucrose, Propylene Glycol

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Kaolin 0 0

A banán gyümölcséből nyert kivonat. Bőrkondicionáló hatású összetevő. Valószínűleg némi antioxidáns hatása van a bőrre.

Orvosi vízitorma kivonat. A CosIng besorolása szerint bőrkondícionáló és illatanyag. Paula Begoun szerint egy kevés kutatás utal arra, hogy szájon át fogyasztva rákellenes hatása van a vizitormának. Szintén van arra utaló kutatás, hogy a növény antioxidáns tulajdonságú, de hogy a bőrre kenve is megtartja-e ezt a tulajdonságát azt nem tudni.

A kutyatejfélék családjába tartozó fa kivonata. Kérgének a kivonata és a diószerű termésének az olaja egyaránt használt a kozmetikumokban. Mindegyiknek bőrpuhító (emollient) és bőrjavító hatása van.

További info az összetevőről a KM-blogon >>

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak